ارور خطا E11 ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور خطا E11 ماشین لباسشویی سامسونگ

 

اگر تعمیرکار نیستید مقاله زیر را بخوانید

روش رفع کد خطا E11 ماشین لباسشویی سامسونگ:

ارورE11 ماشین لباسشویی سامسونگ

خرابی شیلنگ ورودی و اتصالات:

  • در اکثر موارد امکان نشتی درشیلنگ های ورودی و اتصالات به وجود می آید ، میزان فشار آب ورودی لباسشویی باید بین ۵ تا ۱۰ بار فشار باشد.اگر فشار ورودی آب بیش از حد باشد؛باعث پارگی و سوراخ شدن شیلنگ ها می‌شود.در اتصال شیلنگ های ورودی ، شیر پیسوار و شیر برقی  واشرهای پلاستیکی وجود دارد که از نشتی آب جلوگیری می‌کند واگر درصورتی معیوب شوند باعث نشتی می‌شوند، که به راحتی می توانید از سلامت بودن واشرها مطمئن شوید اکنون شیر ورودی پیسوار را ببندید و سپس شروع به باز کردن شیلنگ ورودی آب از سر شیر برقی و از سرشیر پیسوار اقدام نمایید و می‌توانید به راحتی واشر های فرسوده را تعویض کنید .

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان کجاست؟

شیلنگ ورودی جاپودری وشکستگی محفظه جاپودری :

  • شیلنگ های ورودی جاپودری متصل به شیر برقی و جاپودری می باشدکه به مرور زمان باعث پوسیدگی می‌شوند و یا امکان شکستگی جای پودری در هنگام جابجایی لباسشویی وجود دارد؛شما به راحتی می توانید با باز کردن درب سقف لباسشویی که به واسطه دو عدد پیچ مهار شده است از سالم بودن شیلنگها و سالم بودن جاپودری مطمئن شوید .

نشتی از محفظه جاپودری :

  • جاپودری لباسشویی دارای لاین های مختلفی می باشد که لاین اصلی شامل همه برنامه های شستشو می باشد حجم و ابعاد بزرگتری نسبت به دو لاین دیگر را دارد، یک لاین مخصوص مایع نرم کننده که به شکل متفاوتی با دو لاین دیگر دارد و یک لاین دیگر به حجم و اندازه کوچکتری شبیه لاین اصلی ماست که دربعضی مواردبرای پیش شستشو  مورد استفاده قرار می گیرد که اگر ما مایع و پودر شستشو را جداگانه در لاین های مشخص شده خود مورد استفاده قرار ندهیم باعث مسدودیت در محفظه جاپودری ما می شود. و یا اگر اشیای در مسیر ورودی پودر و آب  شود باعث میشود جنّت ورود به درام مسدود شود باعث میشودکه آب ازکشوی جاپودری به بیرون  جاپودری ماشامل دوش هایی است که آب را به محفظه جاپودری برای حل کردن پودر هدایت می‌کند که اگر دوش ها مسدود شوند و یا آسیب ببینند باعث خروج آب می‌شوند و یکی دیگر از علت هایی که آب از محفظه جاپودری به بیرون میریزد پودر نامناسب و یامقدار  زیاد استفاده کردن از پودر میباشد،و شما عزیزان میتوانید به راحتی کشوی جاپودری را به بیرون بکشید و به وسیله یک مسواک دسته بلند تمام سردوشهای محفظه جا پودری را تمیز نمایید.
  • ترازنبودن محیط قرار گیری لباسشوی هم یکی دیگر از علت‌های آبریزی جاپودری میباشد.

نمایندگی سامسونگ اصفهان کجاست؟

درست بسته نشدن درب لباسشویی :

  • اگر لاستیک درب لباسشویی ما فرم و حالت خود را از دست بدهد باعث می‌شود که درب به خوبی بسته نشود یا اگر لباس یا اشیای بین درب و لاستیک گیر کرده باشد باعث نشتی آب می‌شود، اگر در قسمت پایینی لاستیک درب  اشیاء تیز یا برنده ای گیر کرده باشد باعث می شود لاستیک درب آسیب ببیند و باعث نشتی شود .

درپوش فیلتر تخلیه :

  • در قسمت پایینی لباسشویی های تمام اتوماتیک یک فیلتر وجود دارد که باعث می‌شود اشیایی خارج شده از لباس هنگام شستشو در مسیر فیلتر گیر کند و بر اثر فشار زیاد باعث نشتی آب از درب فیلتر می شود .

ارور خطا E11 ماشین لباسشویی سامسونگ

بیش از حد پرکردن درام لباسشویی :

  • در تمامی مدلهای لباسشویی بر حسب ساختار لباسشویی وزن و اندازه تعریف شده است که اگر بیش از حد درون دستگاه لباس قرار بگیرد مانند پرده یا ملحفه که موقع شستشو باعث کف کردن زیاد و به خاطر حجم زیادی باعث نشتی آب می شوند.

جنتها واتصالات :

  • در قسمتهای مختلف دستگاه جمع های طراحی شده با شکل و اندازه های متفاوت که هدایت کردن آب ورودی و یا آب خروجی را برعهده دارند و با بست های فلزی  به اتصالات بسته می شوند.

  • نکته خیلی مهمی که وجود دارد هنگام نصب لباسشویی اگر لباسشویی در محل مناسبی نصب نشود و لرزش وحرکت زیاد داشته باشد باعث میشودکه جنتها  آسیب ببینند یا از سر اتصالات خود جدا شوند، یکی دیگر از دلایلی که باعث آسیب دیدگی جنتها می شود.

5/5 (7 نظر)