ارور E30 ماشین لباسشویی پاکشوما

ارور E30 ماشین لباسشویی پاکشوما

ارور E30 لباسشویی پاکشوما : خرابی میکروسوییچ دستگاه

نمایندگی لباسشویی پاکشوما اصفهان کجاست؟

برای شناخت بیشتر علت ایجاد کد خطای E30 ماشین لباسشویی پاکشوما، مطلب زیر را بخوانید .

روش رفع ارور E30 ماشین لباسشویی پاکشوما(راه حل اورژانسی) :

میکروسویچ مانند همان کلید امنیتی عمل می کند و تا زمانی که میکروسوئیچ درب عمل نکند ؛ ماشین لباسشویی شروع و اقدام به انجام هیچ کاری نمی کند.

ارور E30 ماشین لباسشویی پاکشوما

هنگامی که کد خطای  E30 ماشین لباسشویی پاکشوما مربوط به میکروسوئیچ روی صفحه نمایشگر دستگاه ظاهر شد ، باید در نظر داشت که چیزی مانع بسته شدن درب ماشین لباسشویی نشده باشد . یا بعضا در گاهی موارد زبانه و دستگیره اگر آسیب ببینند باعث بسته نشدن درب می شود و شما عزیزان می توانید به راحتی بررسی کنید که کدام یک از موارد باعث بروز خطا در دستگاه شما شده است .

اگر مواردی که در بالا گفته شد ؛ مورد بررسی قرار گرفت اما همچنان ماشین لباسشویی پاکشوما شما مشکلی دارد و درخواست تعمیرات برای حل مشکل ماشین لباسشویی خود را دارید . ما به شما شرکت حامی سرویس را معرفی می کنیم . شما عزیزان با خیال راحت می توانید درخواست تکنسین مجرب و متخصص کنید . کلیه تعمیرات ماشین لباسشویی خود را مورد گارانتی شرکت حامی سرویس قرار دهید و همچنین فاکتور معتبر مورد تایید اتحادیه دریافت کنید .

نمایندگی پاکشوما در شیراز کجاست؟

هزینه های تقریبی مربوط به رفع ارورخطای E30 ماشین لباسشویی پاکشوما:

1.میکروسوییچ درب در انواع مختلفی در بازار موجود است . که هزینه های تقریبی آن از صد وبیست هزار تا سیصد وپنجاه هزار تومان می باشد.

2.زبانه و دستگیره درب مدل ها و کیفیت های متفاوتی دارد که حدودا هزینه آن از پنجاه هزار تا دویست هزارتومان می باشد .

3.امکان تعمیرات برد فرمان ماشین لباسشویی احتمالا پنجاه درصد می باشد و در غیر اینصورت باید تعویض گردد . هزینه های تعمیرات بستگی به قسمت های خرابی برد دارد که حدود هزینه تعمیرات آن از صد هزار تا یک میلیون می باشد .

ارور E20 لباسشویی پاکشوما

4.3/5 (8 نظر)