ارور E908 ماشین لباسشویی پاکشوما

ارور E908 ماشین لباسشویی پاکشوما

 

برای شناخت بیشتر علت ایجاد کد خطای E908 ماشین لباسشویی پاکشوما، مطلب زیر را بخوانید .

ارور E908 لباسشویی پاکشوما : مشکل موتورماشین لباسشویی پاکشوما

روش رفع ارور E908 ماشین لباسشویی پاکشوما(راه حل اورژانسی) :

نمایان شدن کد خطای E908 ماشین لباسشویی پاکشوما ؛ مربوط موتور دستگاه ، سیم کشی و یا المان ها می باشد .

ارور E908 ماشین لباسشویی پاکشوما

بهترین راه حل برای رفع خطای E908 در ماشین لباسشویی پاکشوما ؛ که شما عزیزان می توانید انجام دهید و مشکل ماشین لباسشویی خود را حل کنید . این است که با از برق جدا کردن دو شاخه برق ماشین لباسشویی از پریز و بعد از 10 دقیقه راه اندازی دوباره دستگاه امکان دارد برد فرمان دچار خطا شده باشد و با انجام این کار مشکل دستگاه شما حل شود .

ارور E11لباسشویی پاکشوما

هزینه های تقریبی مربوط به رفع ارورخطای E908 ماشین لباسشویی پاکشوما:

1.موتور ماشین لباسشویی در اکثر موارد خرابی قابل تعمیر می باشد . هزینه تقریبی تعمیرات موتور از صد هزار تومان تا پانصد و پنجاه هزار تومان می باشد . اگر که قابل تعمیر نباشد باید تعویض گردد حدود قیمت از نهصد هزار تومان تا دو میلیون و پانصد هزار تومان می باشد .

2.سیم کشی ماشین لباسشویی در اکثر موارد خرابی قابل ترمیم و بازسازی می باشد و اگر هم قابل ترمیم و بازسازی نباشد امکان تعویض وجود دارد که حدود قیمت از صد هزار تومان تا پانصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

3.هزینه های مربوط به خرابی برد فرمان بستگی به قسمت های آسیب دیده برد فرمان دارد که امکان تعمیرات پنجاه درصد می باشد و در صورتی که امکان تعمیر نباشد باید تعویض گردد . هزینه تقریبی تعمیرات از صد و پنجاه هزار تومان تا نهصد هزار تومان می باشد.

 

5/5 (2 نظر)