ارور F06 ماشین لباسشویی آبسال

ارور F06 ماشین لباسشویی آبسال

ارور لباسشویی

مواردی که باید مورد بررسی قرار گیرد :

  1. المنت دستگاه
  2. ترموستات دما آب
  3. ترمیستور ماشین لباسشویی
  4. برد فرمان دستگاه
  5. سیم کشی و سوکت ها

 

برای شناخت بیشتر علت ایجاد کد خطای F06 ، مطلب زیر را بخوانید .

ارور F06 لباسشویی آبسال :المنت گرمکن

روش رفع ارورخطای F06 ماشین لباسشویی آبسال ( راه حل اورژانسی ) :

المنت گرمکن آب ماشین لباسشویی شما اگر دچار مشکل شود و دمای اب ماشین لباسشویی شما بیش از حد داغ شود باعث چروک شدن لباس های داخل ماشین می شود و یا اگر اب دستگاه گرم نشود و شستشو با آب سرد انجام شود باعث می شود لباس ها به درستی شسته نشوند.

ارور F06 ماشین لباسشویی آبسال

زمانی که کد خطای F06 ماشین لباسشویی آبسال که مربوط به المنت دستگاه است ، فعال می شود امکان دارد که سیستم المنت سالم باشد و برد فرمان دچار خطا شده باشد که با از برق جدا کردن و راه اندازی دوباره ماشین لباسشویی امکان دارد مشکل دستگاه حل شود . در غیر این صورت باید توسط تکنسین ماهر دستگاه مورد بررسی قرار گیرد.

هزینه های تقریبی مربوط به رفع ارور F06لباسشویی آبسال :

1.سیم کشی ماشین لباسشویی در اکثر مواقع قابل ترمیم و بازسازی می باشد و هم قابل تعویض . که حدود هزینه از صد هزار تومان تا سیصد و پنجاه هزار تومان می باشد .

2.تعمیرات برد فرمان ماشین لباسشویی احتمال پنجاه درصد می باشد و در غیر اینصورت باید تعویض گردد . هزینه های تعمیرات بستگی به قسمت های خرابی دارد که حدود هزینه تعمیرات از صد هزار تومان تا یک میلیون تومان می باشد .

3.المنت کیفیت و نمونه های مختلفی در بازار دارد که حدود هزینه از صد و پنجاه هزار تومان تا سیصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

4.ترموستات آب در مدل های ماشین لباسشویی متفاوت است و حدود هزینه از نود هزار تومان تا دویست هزار تومان می باشد.

5.ترمیستور ماشین لباسشویی در اهم و مقاومت های مختلفی وجود دارد که بستگی به مدل ماشین لباسشویی دارد.حدود از هزینه صد و ده هزار تومان تا دویست و پنجاه هزار تومان می باشد.

حداکثر قیمت بد بینانه ((350.000تومان))
حداقل قیمت خوش بینانه ((90.000 تومان))

‫5/5 ‫(3 نظر)