ارور F06 ماشین لباسشویی آبسال

ارور F06 ماشین لباسشویی آبسال

 

برای شناخت بیشتر علت ایجاد کد خطای F06 ، مطلب زیر را بخوانید .

ارور F06 لباسشویی آبسال :المنت گرمکن

روش رفع ارورخطای F06 ماشین لباسشویی آبسال ( راه حل اورژانسی ) :

المنت گرمکن آب ماشین لباسشویی شما اگر دچار مشکل شود و دمای اب ماشین لباسشویی شما بیش از حد داغ شود باعث چروک شدن لباس های داخل ماشین می شود و یا اگر اب دستگاه گرم نشود و شستشو با آب سرد انجام شود باعث می شود لباس ها به درستی شسته نشوند.

نمایندگی ابسال اصفهان کجاست ؟

ارور F06 ماشین لباسشویی آبسال

زمانی که کد خطای F06 ماشین لباسشویی آبسال که مربوط به المنت دستگاه است ، فعال می شود امکان دارد که سیستم المنت سالم باشد و برد فرمان دچار خطا شده باشد که با از برق جدا کردن و راه اندازی دوباره ماشین لباسشویی امکان دارد مشکل دستگاه حل شود . در غیر این صورت باید توسط تکنسین ماهر دستگاه مورد بررسی قرار گیرد.

هزینه های تقریبی مربوط به رفع ارور F06لباسشویی آبسال :

1.سیم کشی ماشین لباسشویی در اکثر مواقع قابل ترمیم و بازسازی می باشد و هم قابل تعویض . که حدود هزینه از صد هزار تومان تا سیصد و پنجاه هزار تومان می باشد .

2.تعمیرات برد فرمان ماشین لباسشویی احتمال پنجاه درصد می باشد و در غیر اینصورت باید تعویض گردد . هزینه های تعمیرات بستگی به قسمت های خرابی دارد که حدود هزینه تعمیرات از صد هزار تومان تا یک میلیون تومان می باشد .

ارور F01 لباسشویی آبسال

3.المنت کیفیت و نمونه های مختلفی در بازار دارد که حدود هزینه از صد و پنجاه هزار تومان تا سیصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

4.ترموستات آب در مدل های ماشین لباسشویی متفاوت است و حدود هزینه از نود هزار تومان تا دویست هزار تومان می باشد.

5.ترمیستور ماشین لباسشویی در اهم و مقاومت های مختلفی وجود دارد که بستگی به مدل ماشین لباسشویی دارد.حدود از هزینه صد و ده هزار تومان تا دویست و پنجاه هزار تومان می باشد.

5/5 (3 نظر)