ارور F08 ماشین لباسشویی آبسال

ارور F08 ماشین لباسشویی آبسال

 

برای شناخت بیشتر علت ایجاد کد خطای F08 ، مطلب زیر را بخوانید .

ارور F08 لباسشویی آبسال : مشکل موتور

روش رفع ارورخطای F08 ماشین لباسشویی آبسال(راه حل اورژانسی) :

نمایان شدن کد خطای F08 در ماشین لباسشویی آبسال مربوط به موتور ، سیم کشی و یا المان ها می باشد.

ارور F08 ماشین لباسشویی آبسال

 

بهترین راه حل برای رفع ارور خطای F08 ماشین لباسشویی آبسال که شما عزیزان می توانید انجام دهید و مشکل ماشین لباسشویی خود را حل کنید با از برق جدا کردن دو شاخه برق ماشین لباسشویی و بعد از 10 دقیقه راه اندازی مجدد دستگاه امکان دارد برد فرمان دچار خطا شده باشد و با انجام این کارمشکل ماشین لباسشویی تان حل شود.

هزینه های تقریبی مربوط به رفع خطایF08 لباسشویی آبسال :

1.موتور ماشین لباسشویی در اکثر موارد خرابی قابل تعمیر می باشد و هزینه تقریبی تعمیرات موتور از صد هزار تومان تا پانصد و پنجاه هزار تومان می باشد و اگر قابل تعمیر نباشد باید تعویض گردد که حدود قیمت از نهصد هزار تومان تا دو میلیون و پانصد هزار تومان می باشد .

2.سیم کشی ماشین لباسشویی در اکثر موارد خرابی قابل ترمیم و بازسازی می باشد و اگر هم قابل ترمیم و بازسازی نباشد امکان تعویض وجود دارد که حدود قیمت از صد هزار تومان تا پانصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

3.هزینه های مربوط به خرابی برد فرمان دستگاه بستگی به قسمت های آسیب دیده برد فرمان دارد که امکان تعمیرات پنجاه درصد می باشد و در غیر اینصورت باید تعویض گردد هزینه تقریبی تعمیرات از صد و پنجاه هزار تومان تا نهصد هزار تومان می باشد .

 

ارور F08 ماشین لباسشویی آبسال

آیا تعمیرات حامی سرویس گارانتی دارد؟

  • تعمیرات حامی سرویس از تاریخ پایان کار به مدت ۶۰ روز کاری دارای گارانتی میباشد و باعث میشود خیالتون از بابت تعمیرات راحت شود .

آیا قطعات استفاده شده اورجینال می باشد؟

  • تمامی قطعات با بهترین کیفیت تهیه می‌شود و قطعات نیز دارای گارانتی میباشد .
4.5/5 (4 نظر)