ارور F2 یخچال فریزر هیمالیا

ارور F2 یخچال فریزر هیمالیا

این خطا بین همکاران تعمیرکار گمراه کننده میباشد به علت اینکه توی یک محتوا میگه که این خطا مربوط به سنسور محیطی هست یک جا دیگه اعلام شده که سنسور دیفراسته

بلاخره سایت های تعمیرکار نما زیاد شدن و شما عزیزان به خاطر کسب منابع دقیق میتونید بررسی ارور ها و خطاهای انواع یخچال فریزر رو از فهرست آموزش و بعد آموزش محصول مورد نظر ببینید.

همکاران عزیزم توجه داشته باشید فقط به اهم گیری سنسور توجه نکنید و تمامی سیم کشی سنسور تا برد را بررسی کنید تا بتو.نید سریع مشکل رو برطرف کنید.

اگر که مشکل از سنسور بود میتونید از قسمت جدول اهم سنسور یخچال فریزر سنسور مورد استفاده در یخچال فریزر هیمالیا رو پیدا کنید.

ارور F2 یخچال فریزر هیمالیا

علائم خرابی سنسور محیطی یخچال هیمالیا :

زمانی که سنسور محیطی خراب میشود برای یخچال فریزر دو حالت پیش می آید یا یک سره دستگاه کار میکند ویا اینکه سریع خاموش و روشن میشود و گاهی اوقات اصلا روشن نمیشود.

سنسور های مورد استفاده در یخچال فریزر های هیمالیا ازنوع NTC هستند یعنی با افزایش دما مقاومت آنها کم میشود و هر چقدر مقاومت کمتری را به برد ارسال کند باعث میشود فرمان خاموش شدن دستگاه داده نشود و باعث میشود که دستگاه تا رسیدن به مقاومت مورد نظر یک سره کار کند ولی که این حالت زمانی که سنسور اتصال کوتاه داشته باشد پیش می آید.

وقتی سنسور اتصال کوتاه میکند مقاومت صفر به برد فرمان ارسال میشود.

در زمان قعطی سنسور این اتفاق برعکس می افتد یعنی مقاومت بی نهایت برای برد ارسال میشود و برد احساس میکند یخچال فریزر به نهایت سرمای خود رسیده و باعث میشود که فرمان خاموش شدن موتور را به برد بدهد و روشن نشود.

3.9/5 (10 نظر)