ارور خطا OF ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور خطا OF ماشین لباسشویی سامسونگ

 

اگر تعمیرکار نیستید مقاله زیر را بخوانید.

روش رفع ارور خطا OF ماشین لباسشویی سامسونگ:

ارور OF ماشین لباسشویی سامسونگ

هیدروستات و مشکل اضافه بودن آب:

هیدروستات در ماشین لباسشویی به شکل و مدل های مختلفی وجود دارد . در ماشین لباسشویی های اتوماتیک تایمری ، هیدروستات به صورت مکانیکی می باشد که دارای چند پایه کنتاکت و یک دیافراگم هوا می باشد . برق وارد کنتاکت ها می شود و در زمان مشخص شده قطع و وصل میکند .

دیافراگم هیدروستات را کم و زیاد شدن فشار هوای داخل شیلنگ هیدروستات قطع و وصل می‌کند ؛ که باعث می‌شود سطح آب گیری ماشین لباسشویی تنظیم شود.در ماشین لباسشویی های اتوماتیک که دارای یک برد فرمان می باشد؛هیدروستات به صورت الکترونیکی می باشد.کیت الکتریکی و یک پرده دیافراگم هوا می باشد وقتی که هوا از داخل درام به سمت کپسولی و شیلنگ هیدروستات شروع به حرکت کند فشار هوا باعث قطع کردن عملکرد هیدروستات می‌شود و آبگیری دستگاه متوقف می‌شود.

در تمامی ماشین لباسشویی های تمام اتوماتیک ، از طریق یک شیلنگ و یک کپسولی و قسمت پایینی دیگ اتصال دارد.اگر یکی از این اتصالات مشکل پیدا کنند و یا خود هیدروستات مشکل پیدا کند باعث عملکرد نادرست ماشین لباسشویی می شود.

علائم کد خطا OF ماشین لباسشویی سامسونگ :

  • آبگیری ماشین لباسشویی متوقف نمی گردد.

روش رفع ارور OF ماشین لباسشویی سامسونگ :

  • ماشین لباسشویی خاموش شود و اتصالات بین هیدروستات بررسی گردد.

ارور E7 لباسشویی سامسونگ

راه حل اورژانسی ارور OF ماشین لباسشویی سامسونگ:

  • از ماشین لباسشویی استفاده نشود تا زمانی که تعمیرات بصورت کامل انجام شود . ممکن است آب گیری بیش از حد ماشین لباسشویی باعث خرابی برد و همچنین قطعات مربوطه شود و میزان آسیب دیدگی دستگاه بیشتر گردد.

ارور خطا OF ماشین لباسشویی سامسونگ

5/5 (3 نظر)