تعمیر کولر گازی فوجی در اصفهان

تعمیر کولر گازی فوجی در اصفهان

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

امروزه کولر گازی به عنوان یک سیستم سرمایشی مدرن ، سطح رفاه مردم رو تا حد قابل توجهی افزایش داده است . تصور کنید در یک شرکت بزرگ کار می کنید و مدت زمان زیادی از شبانه روز را مجبور هستید در کنار تعداد زیادی از همکار و ارباب رجوع بگذرانید . این شرایط به اندازه ی کافی سخت و طاقت فرسا می باشد . نبود سیستم تهویه مطبوع ، شرایط را از چیزی که هست سخت تر خواهد کرد . تا به اینجا در مورد ارزش این دستگاه کاربردی صحبت کردیم ؛ حال قصد داریم یک سری نکات آموزشی برای داشتن یک کولر گازی سالم خدمت شما عرض کنیم .

اولین نکته ای که هر مصرف کننده باید به آن توجه داشته باشد ، انجام سرویس های دوره ای است . برای این کار می توانید روی توانایی ها و تجربیات تکنسین های شرکت حامی سرویس حساب باز کنید . آنها در اولین فرصت ممکن ، کولر گازی شما به صورت کامل سرویس شود . خیلی از افراد خدمات سرویس و تعمیر را یکسان می دانند . در صورتی که تعمیر در زمان خرابی دستگاه و سرویس برای پیشگیری از خرابی کولر گازی انجام میگیرد . حامی سرویس با افتخار تعمیرات لوازم خانگی شمارو در منزل انجام میدهد تا لبخند رضایت بر لبان شما جاری شود .

برای برقراری ارتباط با شرکت حامی سرویس می توانید با شماره 03191002003 تماس بگیرید .

تعمیر کولر گازی فوجی در اصفهان

نمایندگی تعمیر کولر گازی فوجی در اصفهان را با حامی سرویس اشتباه نگیرید

شرکت حامی سرویس ، نمایندگی تعمیر کولر گازی فوجی در اصفهان نیست . اما در صورتی که لوازم خانگی تان به تعمیر نیاز داشته باشند ، می توانید با شرکت حامی سرویس تماس بگیرید . تکنسین های ماهر این مجموعه به منظور انجام خدمات تخصصی به منزل شما اعزام شوند .

حامی سرویس ، حامی تعمیر کولر گازی فوجی در اصفهان می باشد .

نمایندگی فروش کولر گازی فوجی در اصفهان کجاست؟

مسلما هیچکس دوست ندارد خرید اقلام مهم و حساسی مانند لوازم خانگی را از فروشگاه های ناشناس و غیر قابل اعتماد انجام دهد . اجناس تقلبی به فراوانی در بازار یافت می شوند . شما برای یک خرید مطمئن باید به بهترین فروشگاه های شهر مراجعه کنید تا بتوانید لوازم خانگی با کیفیت و قیمت مناسب را با خیال آسوده خریداری نمایید .

برای خرید حضوری لوازم خانگی در اصفهان می توانید به خیابان هاتف – خیابان مشیر ، کوچه یخچال مراجعه کرده و لوازم مورد نیاز خود را تهیه کنید .

تشخیص کولر گازی فوجی اصل از تقلبی :

در این مقاله قصد داریم روش هایی برای تشخیص کولر گازی اصل از تقلبی بیان کنیم تا با به کار گیری آن ها، باکیفیت ترین محصول را با قیمت مناسب تهیه فرمایید .

کولر های تقلبی ، فاقد گارانتی معتبر می باشند و در صورتی که خراب شوند هیچ شرکتی پاسخگوی خدمات پس از فروش آن نمی باشد .

دقت داشته باشید که هنگام خرید کولر گازی ، گول حرف های فروشندگان را نخورید ! آن ها با تعریف از این محصولات و جا زدن آن ها به عنوان محصولات وارداتی و با کیفیت ، سعی در افزایش فروش آن ها دارند . زمانی که اطلاعات کافی در رابطه با این موضوع نداشته باشید ، ممکن است فریب بخورید . اجازه ندهید هزینه زیادی بابت خرید محصولی بی کیفیت و بی ارزش بپردازید !

شرکت حامی سرویس با سال ها تجربه ، تعمیرات تخصصی لوازم خانگی و تعمیر کولر گازی فوجی در اصفهان را انجام می دهد .

مورد دیگری که در کولر گازی های تقلبی مشاهده می شود ، استفاده از کمپرسور هایی با قدرت پایین به جای کمپرسور های قدرتمند است . بدین صورت که به جای استفاده از کمپرسور 24 هزار ، از کمپرسور 18 هزار استفاده می کنند . البته چنین چیزی به راحتی قابل تشخیص نیست . فقط با گذر زمان و استفاده از دستگاه می توان متوجه چنین موضوعی شد . پس بهتر است از همان ابتدا فروشگاه های معتبر را برای خرید انتخاب نمایید .

علت داغ شدن فن کولر گازی پنجره ای

علت داغ شدن فن کولر گازی پنجره ای :

از سری مشکلاتی که ممکن است برای کولر گازی به وجود بیاید ، داغ شدن فن آن است که می تواند علت های متعددی داشته باشد .

زمانی که جریان هوا برای تهویه فن مناسب نباشد ، با داغ شدن فن کولر مواجه خواهید شد .

همچنین زمانی که موتور کولر گازی نسبت به اندازه آن کوچک و یا معیوب شده باشد . در این حالت هم شاهد داغ شدن فن خواهید بود که برای برطرف کردن عیب موتور می توانید با شرکت حامی سرویس تماس بگیرید .

زمانی که جریان ورودی به کولر به شدت افزایش پیدا کرده باشد ، فن دستگاه داغ می شود .

برای جلوگیری از به وجود آمدن چنین مشکلاتی ، بهتر است سرویس کولر گازی را به صورت منظم انجام دهید .

علائم خرابی بلبرینگ فن کولر گازی :

بلبرینگ ها قطعات مهمی در ساختار کولر گازی به شمار می آیند . وظیفه آن ها در عملکرد کولر گازی فراهم کردن حرکت پره هاست . به همین منظور بدیهی است که اگر این قطعه مهم دچار خرابی شده باشد ، فن دستگاه از کار بیفتد .

تکنسین های شرکت حامی سرویس با اعزام به منزل شما بهترین خدمات را برای تعمیر کولر گازی فوجی در اصفهان ارائه می دهند .

در صورتی که فرایند سرمایشی کولر گازی با مشکل مواجه شده باشد ، با شرکت حامی سرویس تماس بگیرید تا تکنسین های مربوطه جهت رفع عیب به منزل شما مراجعه کنند .

5/5 (3 نظر)