تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در شیراز

تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در شیراز

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

یخچال فریزر های امروزی که با ظاهری زیبا و دل فریب در کنار کارآیی و کیفیت بالا به بازار عرضه می شوند ، در کنار ضرورت ، به یک وسیله برای جلوه بخشیدن به زیبایی آشپزخانه ها تبدیل شده اند .  

این خصوصیت می تواند نگاه زیبا پسند شما را به وجود خود وابسته کند ، و اگر برای آن مشکلی پیش بیاید صدمات روحی و مالی شدیدی را به وجود شما تحمیل نماید .

وقتی بعد از سالها تصمیم گرفتیم یخچال فریزر منزلمان که به دلیل تعمیرات ناشیانه ی همسرم سوخته بود را تعویض کنیم ، در فروشگاه لوازم خانگی متوجه زیبایی و طراحی خاص بسیاری از یخچال فریزر ها شدم ، برخی آنقدر زیبا و شکیل بودند که قلب انسان را به لرزه در می آوردند  .

وقتی یخچال مورد نظرم را انتخاب کردم ، از فروشنده خواستم یک تعمیرگاه مناسب را برای مواقع لوزم به من معرفی کند ، ولی او به من شرکتی را معرفی کرد که خودش در منزل حاضر شده و تعمیرات را با قطعات اورجینال انجام می دهد ، تعمیرات تکنسین های خود را گارانتی میکند  .

این شرکت امکان مشاوره ی رایگان را هم برای مشتریان خود فراهم کرده است ، نام این شرکت حامی سرویس بود .

شرکت حامی سرویس پس از پذیرش شما از طریق سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳با نزدیکترین تکنسین به آدرس ذکر شده هماهنگ کرده و پس از کسب اطلاعات کافی برای انجام تعمیرات در منزل شما حاضر می شود.

 این شرکت با انجام تعمیرات باکیفیت و استفاده از قطعات اورجینال موجب افزایش طول عمر مفید دستگاه شما می شود  .

جهت استفاده از مهارت تعمیرکاران یخچال فریزر جنرال الکتریک در شیراز ، با شرکت حامی سرویس تماس بگیرید .

تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در شیراز

تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در شیراز

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در شیراز :

شرکت حامی سرویس نمایندگی تعمیریخچال فریزرجنرال الکتریک درشیراز نیست.در صورتی که دوران گارانتی دستگاه شما تمام شده است . برای تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در شیراز با سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ تماس بگیرید .

دکمه های یخچال فریزر جنرال الکتریک :

شرکت جنرال الکتریک برای سهولت استفاده از امکانات یخچال فریزر خود دکمه هایی را روی درب یخچال فریزر ساید بای ساید تعبیه کرده است که شما می توانید با استفاده از آن تنظیمات دلخواه را انجام دهید . در صورت ایجاد مشکل در کارکرد هر کدام از این دکمه ها برای با شرکت حامی سرویس تماس بگیرید.

دکمه Refrigerator در یخچال فریزر جنرال الکتریک :

  •  از این دکمه برای تنظیم دمای یخچال استفاده می شود .

دکمه Freezer در یخچال فریزر جنرال الکتریک :

  • از این دکمه برای تنظیم دمای فریزر استفاده میشود ، در صورتی که با فشردن این دکمه دما تغییر نکرد.
  • برای ت