تعمیر لباسشویی گرنیه در اهواز

تعمیر لباسشویی گرنیه در اهواز

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

تعمیرات لوازم خانگی همیشه کاری وقت گیر و پر ریسک بوده است . به یاد دارم که سال پیش مادر م تلوزیون خود را به یک مغازه تعمیراتی سپرد ، تعمیرکار از مادرم خواست یک هفته بعد برای تحویل گرفتن آن برگردد ، الان یک سال می گذرد و هنوز مادرم آن را تحویل نگرفته ، دفعه آخر عصبانی شد و تعمیرکار اعتراف کرد که تلوزیون را گم کرده و نمی تواند آن را پیدا کند . واقعا چه‌طور می‌توان به هر تعمیرکاری اعتماد کرد ؟

البته من یک پیشنهاد عالی برای شما دارم ، شرکت حامی سرویس با مدیریت عالی و مقید و راهکارهای فوق العاده ، موفق شده ریسک تعمیرات را به صفر برساند .

شرکت حامی سرویس با تعمیرات لوازم خانگی از قبیل ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، پکیج ، کولرهای گازی و اسپیلت ، تلویزیون و وسایل صوتی و تصویری خیال مصرف کنندگان لوازم خانگی را از بابت تعمیرات راحت کرده است .

از مزایای این شرکت می توان به مدیریت آن اشاره کرد ، بررسی های دقیق و کامل نحوه عملکرد و رفتار تک تک  تکنسین و کیفیت تعمیرات و قطعات تعویض شده ، وجود ضمانت پس از تعمیرات  از مزیت های یک شرکت منظم و یک مدیریت پر قدرت است .

در زمان وجود مشکل در لوازم خانگی خود با سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ تماس بگیرید ، پس از پذیرش از نزدیک ترین  تعمیرکار به منزلتان ، با شما تماس تماس گرفته می شود و با اطلاع از مشکل شما با قطعات لازم در منزل شما حاضر شده و تعمیرات را انجام می دهند .

با این راهکار تعمیرات سریع و مطمئن انجام می شود و مشکل رفت و آمد را برای شما ایجاد نخواهد کرد .

تعمیر لباسشویی گرنیه در اهواز

نمایندگی تعمیر لباسشویی گرنیه در اهواز :

بسیاری بر این باورند که شرکت حامی سرویس نمایندگی تعمیر لباسشویی گرنیه در اهواز است اما باید خاطر نشان کنیم که گروه ما نمایندگی تعمیر لباسشویی گرنیه در اهواز نیست و فقط تعمیر لباسشویی گرنیه در اهواز را انجام میدهد .

 

خطاهای لباسشویی گرنیه :

شرکت حامی سرویس در این مطلب خطاها یا همان علائمی که روی نمایشگر لباسشویی گرنیه ظاهر می شود را برای شما ، جمع کرده است . قابل توجه است که بیشتر خطاهایی که در لباسشویی رخ می دهد با اقدامات ساده خود شما قابل حل بوده و نیاز به تعمیرکار متخصص ندارد ، پس به خطاها ، دلیل بروز آنها و نحوه برطرف کردن آنها دقت نمایید .

خطاهایی که در ماشین لباسشویی گرنیه به وجود می آید در واقع زبان آن برای صحبت کردن با شماست .

ماشین لباسشویی با این کار مشکل خود را با شما در میان گذاشته و از شما کمک می خواهد ، شما می توانید با داشتن اطلاعاتی ساده مشکل آن را برطرف کرده و او را دوباره پرانرژی و سرحال کنید .

خطای F1 در لباسشویی گرنیه :

  • دلیل بروز این خطا وجود مشکل در سنسور دمای آن می باشد .

نحوه رفع خطای F1 لباسشویی گرنیه :

  • جهت برطرف کردن این ارور کافی است در ابتدا سنسور دما و سیم های متصل به آن را بررسی کرده و در صورت وجود مشکل آنها را تعویض نمایید ، سپس هیتر را هم بررسی کرده و سیم های ماژول کنترل یا تایمر را چک کنید .

در صورت تصمیم به تعمیر لباسشویی گرنیه در اهواز با ما تماس بگیرید .

خطای F2 در لباسشویی گرنیه :

  • دلیل بروز این خطا وجود مشکل در درب لباسشویی می باشد .

نحوه رفع خطای F2 لباسشویی گریه :