تعمیر لباسشویی گرنیه در اهواز

تعمیر لباسشویی گرنیه در اهواز

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

 • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

تعمیرات لوازم خانگی همیشه کاری وقت گیر و پر ریسک بوده است . به یاد دارم که سال پیش مادر م تلوزیون خود را به یک مغازه تعمیراتی سپرد ، تعمیرکار از مادرم خواست یک هفته بعد برای تحویل گرفتن آن برگردد ، الان یک سال می گذرد و هنوز مادرم آن را تحویل نگرفته ، دفعه آخر عصبانی شد و تعمیرکار اعتراف کرد که تلوزیون را گم کرده و نمی تواند آن را پیدا کند . واقعا چه‌طور می‌توان به هر تعمیرکاری اعتماد کرد ؟

البته من یک پیشنهاد عالی برای شما دارم ، شرکت حامی سرویس با مدیریت عالی و مقید و راهکارهای فوق العاده ، موفق شده ریسک تعمیرات را به صفر برساند .

شرکت حامی سرویس با تعمیرات لوازم خانگی از قبیل ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، پکیج ، کولرهای گازی و اسپیلت ، تلویزیون و وسایل صوتی و تصویری خیال مصرف کنندگان لوازم خانگی را از بابت تعمیرات راحت کرده است .

از مزایای این شرکت می توان به مدیریت آن اشاره کرد ، بررسی های دقیق و کامل نحوه عملکرد و رفتار تک تک  تکنسین و کیفیت تعمیرات و قطعات تعویض شده ، وجود ضمانت پس از تعمیرات  از مزیت های یک شرکت منظم و یک مدیریت پر قدرت است .

در زمان وجود مشکل در لوازم خانگی خود با سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ تماس بگیرید ، پس از پذیرش از نزدیک ترین  تعمیرکار به منزلتان ، با شما تماس تماس گرفته می شود و با اطلاع از مشکل شما با قطعات لازم در منزل شما حاضر شده و تعمیرات را انجام می دهند .

با این راهکار تعمیرات سریع و مطمئن انجام می شود و مشکل رفت و آمد را برای شما ایجاد نخواهد کرد .

تعمیر لباسشویی گرنیه در اهواز

نمایندگی تعمیر لباسشویی گرنیه در اهواز :

شرکت خدمات طلایی زینو اطلس با شماره تماس ۲۶۳۲۶۵۵۴ در ارتباط باشید.

بسیاری بر این باورند که شرکت حامی سرویس نمایندگی تعمیر لباسشویی گرنیه در اهواز است اما باید خاطر نشان کنیم که گروه ما نمایندگی تعمیر لباسشویی گرنیه در اهواز نیست و فقط تعمیر لباسشویی گرنیه در اهواز را انجام میدهد .

 

خطاهای لباسشویی گرنیه :

شرکت حامی سرویس در این مطلب خطاها یا همان علائمی که روی نمایشگر لباسشویی گرنیه ظاهر می شود را برای شما ، جمع کرده است . قابل توجه است که بیشتر خطاهایی که در لباسشویی رخ می دهد با اقدامات ساده خود شما قابل حل بوده و نیاز به تعمیرکار متخصص ندارد ، پس به خطاها ، دلیل بروز آنها و نحوه برطرف کردن آنها دقت نمایید .

خطاهایی که در ماشین لباسشویی گرنیه به وجود می آید در واقع زبان آن برای صحبت کردن با شماست .

ماشین لباسشویی با این کار مشکل خود را با شما در میان گذاشته و از شما کمک می خواهد ، شما می توانید با داشتن اطلاعاتی ساده مشکل آن را برطرف کرده و او را دوباره پرانرژی و سرحال کنید .

خطای F1 در لباسشویی گرنیه :

 • دلیل بروز این خطا وجود مشکل در سنسور دمای آن می باشد .

نحوه رفع خطای F1 لباسشویی گرنیه :

 • جهت برطرف کردن این ارور کافی است در ابتدا سنسور دما و سیم های متصل به آن را بررسی کرده و در صورت وجود مشکل آنها را تعویض نمایید ، سپس هیتر را هم بررسی کرده و سیم های ماژول کنترل یا تایمر را چک کنید .

در صورت تصمیم به تعمیر لباسشویی گرنیه در اهواز با ما تماس بگیرید .

خطای F2 در لباسشویی گرنیه :

 • دلیل بروز این خطا وجود مشکل در درب لباسشویی می باشد .

نحوه رفع خطای F2 لباسشویی گریه :

 • جهت برطرف کردن این خطا باید ابتدا از بسته و قفل شدن  درب لباسشویی اطمینان حاصل کنید ، سپس ماژول کنترل یا تایمر را بررسی نمایید .

خطاهای لباسشویی گرنیه

خطای F3 در لباسشویی گرنیه :

 • دلیل بروز این خطا نرسیدن سطح آب به مقدار مورد نظر می باشد .

نحوه رفع خطای F3 لباسشویی گرنیه :

 • جهت برطرف کردن این ارور باید در ابتدا از باز بودن شیر آب ورودی و فشار آب مناسب مطمئن شوید ، سپس سیم های شیر برقی را چک کرده ، اتصالات حسگر فشار را هم بررسی کنید ، سنسور سطح آب و سنسور فشار را بررسی کنید و در نهایت اتصالات ماژول کنترل اصلی یا تایمر را چک کنید .

خطای F4 در لباسشویی گرنیه :

 • دلیل بروز این خطا عدم کنترل اینورتر روی موتور می باشد .

نحوه رفع خطای F4 لباسشویی گرنیه :

 • این خطا فقط در مدل های از لباسشویی که موتور بدون جاروبک دارند به وجود می آید ، جهت رفع این ارور باید کارت اینورتر بررسی شده و برد کنترل ولتاژ و سرعت موتور را چک کنید ، سپس اتصالات بین اینورتر و موتور و برد کنترل اصلی PCB و سرعت سنج را هم بررسی نمایید ، در نهایت در صورت خراب بودن اینورتر آن را تعویض کنید .

در صورت تصمیم به تعمیر لباسشویی گرنیه در اهواز با ما تماس بگیرید .

خطای F5 در لباسشویی گرنیه :

 • دلیل بروز این خطا وجود مشکل در برقرار ارتباط میان اینورتر و برد کنترل است .

نحوه رفع خطای F5 در لباسشویی گرنیه :

 • جهت رفع این خطا باید سیم های رابط بین کارت اینورتر و برد اصلی را چک کرده ، سپس کانکتور های برد اصلی و اینورتر را هم بررسی کنید و در صورت وجود مشکل آنها را تعویض نمایید .

خطای F6 در لباسشویی گرنیه :

 • دلیل بروز این خطا وجود مشکل در المنت حرارتی می باشد .

نحوه رفع خطای F6 لباسشویی گرنیه :

 • جهت برطرف کردن این خطا باید سیم های اتصال المنت هیتر آب را بررسی کنید ، سپس سیم های مربوط به رسانندگی المنت را چک کرده ، ترموستات یا ترمیستور را هم بررسی کنید .

خطای F7 در لباسشویی گرنیه :

 • دلیل بروز این خطا تخلیه نشدن آب لباسشویی است .

نحوه رفع خطای F7 لباسشویی گرنیه :

 • جهت برطرف کردن این خطا لازم است در ابتدا آب محفظه را به صورت دستی تخلیه کنید و لباسها را بیرون بیاورید ، سپس فیلتر پمپ را بررسی کنید و مطمئن شوید که مسدود نمی باشد ، مسدودیت لوله خروجی تخلیه را هم چک کنید ، اتصالات ماژول کنترل و روتور را هم بررسی کرده  و در نهایت سیم های پمپ تخلیه را چک کنید .

خطای F8 در لباسشویی گرنیه :

 • دلیل بروز این خطا وجود مشکل در موتور لباسشویی می باشد .

نحوه رفع خطای F8 لباسشویی گرنیه :

 • جهت برطرف کردن این ارور حتما باید از متخصصین حامی سرویس کمک گرفته و همه اتصالات موتور اصلی ، برد کنترل  را چک کرده ، واحد توکو موتور را بررسی کنید ، ذغال های موتور را چک کنید و در نهایت ارمیچر موتور را با دقت بررسی نمایید .

خطای F9 در لباسشویی گرنیه :

 • دلیل بروز این خطا وجود نشتی در مدل های دارای اکوااستاپ است .

نحوه رفع خطای F9  لباسشویی گرنیه :

 • جهت برطرف شدن این خطا باید ابتدا نشتی لوله ورودی اکوااستاپ گرفته شود ، سپس اتصالات ابزار نشتی شناور را چک کنید و در نهایت ماژول کنترل اصلی را بررسی نمایید .

حال که با ارور های  ماشین لباسشویی  گرنیه آشنا شدید ، قادرید زبان ماشین خود را بهتر متوجه شوید و مشکل آن را راحت تر درمان کنید .

شرکت گرنیه :

شرکت گرنیه با قدمتی ۶۰ ساله در اسلونی با تولیدات لوازم خانگی خود توانسته با توانمندی در طراحی فوق العاده،کیفیت بسیار مطلوب قطعات و دوستداری محیط زیست،با استفاده از تکنولوژی برتر اروپا جایگاه خود را در میان شرکت های تولید کننده لوازم خانگی پیدا کند.

ماشین لباسشویی گرنیه با امتیازات زیبایی فوق العاده و حداقل میزان مصرف آب و مواد شوینده در شستشو ، منوهای متنوع و…..می تواند انتخاب شایسته ای برای منزل شما باشد.

از مدلهای محبوب لباسشویی گرنیه می توان مدل زیر را نام برد:

 • ماشین لباسشویی ۹ کیلوگرمی گرنیه مدل W9825l

راه های نگهداری از ماشین لباسشویی :

۱-از ریختن حجم زیادی از لباسهای کثیف در ماشین لباسشویی،جدا خودداری کنید.

۲-بعد از هر بار شستشو درب ماشین لباسشویی را به مدت پانزده دقیقه باز بگذارید.

۳- هر چند ماه یکبار لباسشویی را به صورت خالی با آب داغ روی شستشوی دقیق تنظیم کنید ، تا از رشد میکروب ها و ایجاد جرم در آن جلوگیری شود .

۴- دقت داشته باشید که درب ماشین لباسشویی را آرام باز و بسته کنید.

۵- لگن لباسشویی را جهت سرگرمی خلاف جهت نچرخانید.

5/5 (2 نظر)