تعمیر لباسشویی گرنیه در اهواز

تعمیر لباسشویی گرنیه در اهواز

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

 • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

تعمیرات لوازم خانگی همیشه کاری وقت گیر و پر ریسک بوده است . به یاد دارم که سال پیش مادر م تلوزیون خود را به یک مغازه تعمیراتی سپرد ، تعمیرکار از مادرم خواست یک هفته بعد برای تحویل گرفتن آن برگردد ، الان یک سال می گذرد و هنوز مادرم آن را تحویل نگرفته ، دفعه آخر عصبانی شد و تعمیرکار اعتراف کرد که تلوزیون را گم کرده و نمی تواند آن را پیدا کند . واقعا چه‌طور می‌توان به هر تعمیرکاری اعتماد کرد ؟

البته من یک پیشنهاد عالی برای شما دارم ، شرکت حامی سرویس با مدیریت عالی و مقید و راهکارهای فوق العاده ، موفق شده ریسک تعمیرات را به صفر برساند .

شرکت حامی سرویس با تعمیرات لوازم خانگی از قبیل ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، پکیج ، کولرهای گازی و اسپیلت ، تلویزیون و وسایل صوتی و تصویری خیال مصرف کنندگان لوازم خانگی را از بابت تعمیرات راحت کرده است .

از مزایای این شرکت می توان به مدیریت آن اشاره کرد ، بررسی های دقیق و کامل نحوه عملکرد و رفتار تک تک  تکنسین و کیفیت تعمیرات و قطعات تعویض شده ، وجود ضمانت پس از تعمیرات  از مزیت های یک شرکت منظم و یک مدیریت پر قدرت است .

در زمان وجود مشکل در لوازم خانگی خود با سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ تماس بگیرید ، پس از پذیرش از نزدیک ترین  تعمیرکار به منزلتان ، با شما تماس تماس گرفته می شود و با اطلاع از مشکل شما با قطعات لازم در منزل شما حاضر شده و تعمیرات را انجام می دهند .

با این راهکار تعمیرات سریع و مطمئن انجام می شود و مشکل رفت و آمد را برای شما ایجاد نخواهد کرد .

تعمیر لباسشویی گرنیه در اهواز

نمایندگی تعمیر لباسشویی گرنیه در اهواز :

بسیاری بر این باورند که شرکت حامی سرویس نمایندگی تعمیر لباسشویی گرنیه در اهواز است اما باید خاطر نشان کنیم که گروه ما نمایندگی تعمیر لباسشویی گرنیه در اهواز نیست و فقط تعمیر لباسشویی گرنیه در اهواز را انجام میدهد .

 

خطاهای لباسشویی گرنیه :

شرکت حامی سرویس در این مطلب خطاها یا همان علائمی که روی نمایشگر لباسشویی گرنیه ظاهر می شود را برای شما ، جمع کرده است . قابل توجه است که بیشتر خطاهایی که در لباسشویی رخ می دهد با اقدامات ساده خود شما قابل حل بوده و نیاز به تعمیرکار متخصص ندارد ، پس به خطاها ، دلیل بروز آنها و نحوه برطرف کردن آنها دقت نمایید .

خطاهایی که در ماشین لباسشویی گرنیه به وجود می آید در واقع زبان آن برای صحبت کردن با شماست .

ماشین لباسشویی با این کار مشکل خود را با شما در میان گذاشته و از شما کمک می خواهد ، شما می توانید با داشتن اطلاعاتی ساده مشکل آن را برطرف کرده و او را دوباره پرانرژی و سرحال کنید .

خطای F1 در لباسشویی گرنیه :

 • دلیل بروز این خطا وجود مشکل در سنسور دمای آن می باشد .

نحوه رفع خطای F1 لباسشویی گرنیه :

 • جهت برطرف کردن این ارور کافی است در ابتدا سنسور دما و سیم های متصل به آن را بررسی کرده و در صورت وجود مشکل آنها را تعویض نمایید ، سپس هیتر را هم بررسی کرده و سیم های ماژول کنترل یا تایمر را چک کنید .

در صورت تصمیم به تعمیر لباسشویی گرنیه در اهواز با ما تماس بگیرید .

خطای F2 در لباسشویی گرنیه :

 • دلیل بروز این خطا وجود مشکل در درب لباسشویی می باشد .

نحوه رفع خطای F2 لباسشویی گریه :

 • جهت برطرف کردن این خطا باید ابتدا از بسته و قفل شدن  درب لباسشویی اطمینان حاصل کنید ، سپس ماژول کنترل یا تایمر را بررسی نمایید .

خطاهای لباسشویی گرنیه

خطای F3 در لباسشویی گرنیه :

 • دلیل بروز این خطا نرسیدن سطح آب به مقدار مورد نظر می باشد .

نحوه رفع خطای F3 لباسشویی گرنیه :

 • جهت برطرف کردن این ارور باید در ابتدا از باز بودن شیر آب ورودی و فشار آب مناسب مطمئن شوید ، سپس سیم های شیر برقی را چک کرده ، اتصالات حسگر فشار را هم بررسی کنید ، سنسور سطح آب و سنسور فشار را بررسی کنید و در نهایت اتصالات ماژول کنترل اصلی یا تایمر را چک کنید .

خطای F4 در لباسشویی گرنیه :

 • دلیل بروز این خطا عدم کنترل اینورتر روی موتور می باشد .

نحوه رفع خطای F4 لباسشویی گرنیه :

 • این خطا فقط در مدل های از لباسشویی که موتور بدون جاروبک دارند به وجود می آید ، جهت رفع این ارور باید کارت اینورتر بررسی شده و برد کنترل ولتاژ و سرعت موتور را چک کنید ، سپس اتصالات بین اینورتر و موتور و برد کنترل اصلی PCB و سرعت سنج را هم بررسی نمایید ، در نهایت در صورت خراب بودن اینورتر آن را تعویض کنید .

در صورت تصمیم به تعمیر لباسشویی گرنیه در اهواز با ما تماس بگیرید .

خطای F5 در لباسشویی گرنیه :

 • دلیل بروز این خطا وجود مشکل در برقرار ارتباط میان اینورتر و برد کنترل است .

نحوه رفع خطای F5 در لباسشویی گرنیه :

 • جهت رفع این خطا باید سیم های رابط بین کارت اینورتر و برد اصلی را چک کرده ، سپس کانکتور های برد اصلی و اینورتر را هم بررسی کنید و در صورت وجود مشکل آنها را تعویض نمایید .

خطای F6 در لباسشویی گرنیه :

 • دلیل بروز این خطا وجود مشکل در المنت حرارتی می باشد .

نحوه رفع خطای F6 لباسشویی گرنیه :

 • جهت برطرف کردن این خطا باید سیم های اتصال المنت هیتر آب را بررسی کنید ، سپس سیم های مربوط به رسانندگی المنت را چک کرده ، ترموستات یا ترمیستور را هم بررسی کنید .

خطای F7 در لباسشویی گرنیه :

 • دلیل بروز این خطا تخلیه نشدن آب لباسشویی است .

نحوه رفع خطای F7 لباسشویی گرنیه :

 • جهت برطرف کردن این خطا لازم است در ابتدا آب محفظه را به صورت دستی تخلیه کنید و لباسها را بیرون بیاورید ، سپس فیلتر پمپ را بررسی کنید و مطمئن شوید که مسدود نمی باشد ، مسدودیت لوله خروجی تخلیه را هم چک کنید ، اتصالات ماژول کنترل و روتور را هم بررسی کرده  و در نهایت سیم های پمپ تخلیه را چک کنید .

خطای F8 در لباسشویی گرنیه :

 • دلیل بروز این خطا وجود مشکل در موتور لباسشویی می باشد .

نحوه رفع خطای F8 لباسشویی گرنیه :

 • جهت برطرف کردن این ارور حتما باید از متخصصین حامی سرویس کمک گرفته و همه اتصالات موتور اصلی ، برد کنترل  را چک کرده ، واحد توکو موتور را بررسی کنید ، ذغال های موتور را چک کنید و در نهایت ارمیچر موتور را با دقت بررسی نمایید .

خطای F9 در لباسشویی گرنیه :

 • دلیل بروز این خطا وجود نشتی در مدل های دارای اکوااستاپ است .

نحوه رفع خطای F9  لباسشویی گرنیه :

 • جهت برطرف شدن این خطا باید ابتدا نشتی لوله ورودی اکوااستاپ گرفته شود ، سپس اتصالات ابزار نشتی شناور را چک کنید و در نهایت ماژول کنترل اصلی را بررسی نمایید .

حال که با ارور های  ماشین لباسشویی  گرنیه آشنا شدید ، قادرید زبان ماشین خود را بهتر متوجه شوید و مشکل آن را راحت تر درمان کنید .

حامی سرویس حامی تعمیر لباسشویی گرنیه در اهواز

شرکت گرنیه :

شرکت گرنیه با قدمتی ۶۰ ساله در اسلونی با تولیدات لوازم خانگی خود توانسته با توانمندی در طراحی فوق العاده،کیفیت بسیار مطلوب قطعات و دوستداری محیط زیست،با استفاده از تکنولوژی برتر اروپا جایگاه خود را در میان شرکت های تولید کننده لوازم خانگی پیدا کند.

ماشین لباسشویی گرنیه با امتیازات زیبایی فوق العاده و حداقل میزان مصرف آب و مواد شوینده در شستشو ، منوهای متنوع و…..می تواند انتخاب شایسته ای برای منزل شما باشد.

از مدلهای محبوب لباسشویی گرنیه می توان مدل زیر را نام برد:

 • ماشین لباسشویی ۹ کیلوگرمی گرنیه مدل W9825l

راه های نگهداری از ماشین لباسشویی :

۱-از ریختن حجم زیادی از لباسهای کثیف در ماشین لباسشویی،جدا خودداری کنید.

۲-بعد از هر بار شستشو درب ماشین لباسشویی را به مدت پانزده دقیقه باز بگذارید.

۳- هر چند ماه یکبار لباسشویی را به صورت خالی با آب داغ روی شستشوی دقیق تنظیم کنید ، تا از رشد میکروب ها و ایجاد جرم در آن جلوگیری شود .

۴- دقت داشته باشید که درب ماشین لباسشویی را آرام باز و بسته کنید.

۵- لگن لباسشویی را جهت سرگرمی خلاف جهت نچرخانید.

در صورت نیاز به تعمیر لباسشویی گرنیه در اهواز به شرکت حامی سرویس مراجعه کنید.

‫5/5 ‫(2 نظر)