ارور H6 ماشین لباسشویی دوو

ارور H6 ماشین لباسشویی دوو

 

کد خطای H6 ماشین لباسشویی دوو : خطای المنت

اگر تعمیر کار نیستید مطالب زیر را بخوانید .

روش رفع خطای H6 ماشین لباسشویی دوو (راه حل اورژانسی) :

در تمامی ماشین لباسشویی های تمام اتوماتیک سیستم گرمکن آب وجود دارد که با گرم شدن آب در دما های مختلف باعث بهتر شسته شدن لباس ها می شود . اگر سیستم گرمکن ماشین لباسشویی دوو دچار مشکل شود باعث ایجاد اختلال در کارکرد دستگاه می شود.

ارور H6 ماشین لباسشویی دوو

زمانی که کد خطای H6 مربوط به سیستم گرمکن روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی دوو شما ؛ ظاهر می شود امکان دارد که آب داخل ماشین لباسشویی یا زیادی داغ شود یا اصلا اب گرم نشود و ماشین لباسشویی با آب سرد شستشو را ادامه دهد . شما عزیزان به راحتی با لمس کردن شیشه درب  ماشین لباسشویی ، از دما داخل ماشین لباسشویی با خبر شوید.

اگر موارد ذکر شده مورد بررسی قرار گرفت ولی مشکل ماشین لباسشویی دوو حل نشد و شما می خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن ؛ مشکل ماشین لباسشویی خود را حل کنید . ما شرکت حامی سرویس را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم . کلیه تعمیرات ماشین لباسشویی شما به تخصصی ترین شکل توسط تکنسین های گروه حامی سرویس انجام می شود . تعمیرات شامل گارانتی تعمیرات می شود و هم هزینه های تعمیرات زیر نظر اتحادیه می باشد .

ارور E7 لباسشویی دوو

هزینه های تقریبی مربوط به رفع ارور H6 ماشین لباسشویی دوو :

1.سیم کشی ماشین لباسشویی در اکثر مواقع قابل ترمیم و بازسازی می باشد و هم قابل تعویض . که حدود هزینه از صد تا سیصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

2.تعمیرات برد فرمان ماشین لباسشویی احتمال پنجاه درصد می باشد و در غیر اینصورت باید تعویض گردد . هزینه های تعمیرات بستگی به قسمت های خرابی دارد که حدود هزینه تعمیرات از صد هزار تا یک میلیون تومان می باشد.

3.المنت کیفیت و نمونه های مختلفی در بازار دارد که حدود هزینه از صد و پنجاه تا سیصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

4.ترموستات آب در مدل های ماشین لباسشویی متفاوت است و حدود هزینه از نود تا دویست هزار تومان می باشد.

5.ترمیستور ماشین لباسشویی در اهم و مقاومتهای مختلفی دارد که بستگی به مدل ماشین لباسشویی دارد . حدود هزینه ها از صد و ده تا دویست و پنجاه هزار تومان می باشد .

4.8/5 (6 نظر)