آموزش تعمیر لوازم خانگی در رشت

حضور در رسانه ملی

آموزش تعمیر لوازم خانگی در رشت


 آموزش تعمیرات لوازم خانگی

 

 

با شرکت کردن در دوره های آموزشی حامی سرویس ، از امتیازات و خدمات بی نظیر این مجموعه بهره مند خواهید شد . این امتیازات عبارتند از :

 • گارانتی در آموزش : بعد از ثبت نام در دوره های آموزشی و دریافت مدرک تخصصی ، به مدت 3 ماه از گارانتی آموزشی شرکت برخوردار خواهید شد . در صورتی که سوالی یا مشکلی طی این مدت برای شما بوجود بیاد ، کارشناسان و اساتید مجرب از شما پشتیبانی خواهند کرد .
 • مشاوره رایگان : سامانه 03191002003 ، پل ارتباطی شرکت حامی سرویس با مشتریان میباشد . درصورتیکه حس میکنید برای یادگیری بعضی از مطاب آموزشی نیاز به توضیح بیشتری دارید ، میتونید از خدمات مشاوره رایگان شرکت ه بصورت آنلاین ارائه میشه استفاده کنید .
 • شرکت حامی سرویس آموزش تعمیر لوازم خانگی در رشت رو بصورت تخصصی انجام میده .
 • اعطای مدرک فنی حرفه ای : به منظور ایجاد شغل و استفاده از مهارتی که در دوره های آموزشی تعمیر لوازم خانگی کسب کردید ، برای کارآموزان مدرک فنی حرفه ای در نظر گرفته شده . همچنین از این طریق میتونید کسب درآمد کنید و به جایگاه مطلوب خود برسید .
 • ضمانت شغلی : بعد از دریافت مدرک تخصصی تعمیر لوازم خانگی ، میتونید در شرکت حامی سرویس تحت عنوان تکنسین مشغول به کار بشید و همچنین میتونید خارج از مجموعه ، در زمینه تخصصی که کسب کردید فعالیت داشته باشید .
 • آموزش روش های بازاریابی ، فروش و ارتباط با مشتری : شرکت حامی سرویس دوره های آموزشی خاصی رو برای علاقه مندان به حوزه تعمیرات لوازم خانگی برگزار میکنه که طی این دوره تکنسین ها هر آنچه که باید برای مشتری مداری و داشتن یک کسب و کار مناسب یادبگیرند ، مطرح میشه .

چند مورد از دغدغه های شرکت کنندگان در خصوص آموزش تعمیر لوازم خانگی :

 • یکی از مشکلاتی که مردم در زمان حضور در دوره های آموزشی تعمیر لوازم خانگی با اون مواجه میشن ، عدم دریافت مدرک رسمی فنی حرفه ای از سازمان های معتبر میباشد . اما به این نکته توجه داشته باشید که حامی سرویس بعد از اتمام دوره های آموزشی ، برای کارآموزان ارزشیابی برگزار میکنه و در صورت قبول شدن ، از طرف سازمان فنی حرفه ای کشور ، به تعمیرکاران مدارک فنی اعطا خواهد شد . شرکت حامی سرویس دوره های آموزش تعمیرات انواع لوازم خانگی رو برای افراد علاقه مند برگزار میکنه .
 • گاها دیده شده بسیاری از مراکز آموزش تعمیر لوازم خانگی ، بعد از اینکه دوره آموزشی به اتمام میرسه ، برای تعمیرکاران محدودیت مکانی ایجاد می کنند . به عنوان مثال بعضی از آموزشگاه ها اعطای مدارک فنی رو مشروط به داشتن قرارداد کاری با همون شرکت اعلام می کنند . اما خوشبختانه حامی سرویس چنین شریطی برای کارآموزان خود تعیین نخواهد کرد .
 • بسیاری از تعمیرکاران علت عدم ثبت نام در دوره های آموزشی رو هزینه های سنگین اعلام می کنند . حامی سرویس هزینه دوره های آموزشی رو بصورت اقساطی از هنرجو دریافت می کنند .
 • شرکت حامی سرویس در خصوص آموزش تعمیر لوازم خانگی تعهد کاری بالایی داره . به عنوان مثال این مجموعه برخلاف بسیاری از آموزشگاه ها ، صرفا به آموزش های غیر حضوری اکتفا نکرده و با برگزاری دوره های عملی و کارورزی تحت نظر اساتید مجرب ، بستر یادگیری راحت تر رو برای کار آموزان مهیا نموده .
 • علاوه بر دوره های آموزشی عملی ، برای تعمیرکاران ویدئو های آموزشی ارسال میشه تا نکات گفته شده در کلاس ، مجدد مرور بشه . با این حال کارآموز از تمامی مطالب بصورت جامع بهره مند خواهد شد .

 

 

 • حرفه تعمیرات لوازم خانگی ساعت کاری مشخصی نداره . بنابراین فعالیت روزانه تکنسین رو محدود نمیکنه و تعمیرکار کاملا در تعیین زمان کار کردن مختار میباشد .
 • پرستیژ کاری بالا از جمله مسائلی هست که عموم مردم هنگام وارد شدن به یک حرفه خاص ، اون رو  در نظر میگیرن . خوشبختانه تعمیرات لوازم خانگی نسبت به بسیاری از مشاغل راحت تر هست و امنیت کاری بالایی نیز داره .
 • ایا به دنبال یک شغل راحت با درآمد بالا هستید ؟ میتونید در دوره های تعمیر لوازم خانگی شرکت کنید و این شغل رو با یک سرمایه اندک و جزئی شروع کنید .
 • از گذشته تا به حال ، نیاز مردم به تعمیر لوازم خانگی نه تنها کم نشده ، بلکه روز به  روز نقش این لوازم منزل در زندگی ما پر رنگ تر خواهد شد . پس نگرانی شما در مورد ورشکستگی و درآمد پایین کاملا بی مورد خواهد بود .
 • اگه نگران این هستید که اطلاعات و مهارت لازم برای یادگیری تعمیرات رو ندارید ،به این نکته توجه داشته باشید که دوره ها به دو صورت مقدماتی و تخصصی برگزار میشه و صفر تا صد مطالب مورد نیاز به شما گفته خواهد شد .

تو این اوضاع بیکاری و شرایط سخت اقتصادی ، چه خبری میتونه شمارو خوشحال کنه ؟ آیا خواسته قلب شما بیشتر از اینه که در یک شغل با پرستیژ بالا تخصص کسب کنید ؟ شاید سوالات زیادی ذهن شمارو درگیر کنه و به خودتون بگید اگه آموزشگاهی هم وجود داشته باشه ، قطعا هزینه زیادی بابت آموزش دریافت می کنند . اما این مژده رو بهتون بدم که شما در حال حاضر به اون هدف ارزشمندی که آرزوشو داشتید رسیدید !

شرکت حامی سرویس با افتخار اعلام میکنه که بزرگترین مرکز آموزش تعمیر لوازم خانگی رو در اصفهان تأسیس کرده و از سراسر کشور ، برای پرورش نیرو هایی حاذق و توانمند نیرو جذب میکنه . آیا به این موضوع فکر کردید که یادگیری تعمیرات لوازم خانگی چقدر میتونه تو شرایط اقتصادی خونواده مؤثر باشه ؟ اگه با مهارت تعمیر لوازم خانگی آشنا باشید ، دیگه نیازی نیست سالانه هزینه های زیادی رو صرف دریافت خدمات نصب و تعمیر لوازم کنید . میتونید یک کسب و کار پردرآمد راه بندازید و کمتر نگران آزمون های استخدامی ادارات باشید . در ادامه خدمات آموزشی مرکز تخصصی حامیران رو خدمت شما با جزئیات کامل توضیح خواهم داد . پس با ما همراه باشید .

حامی سرویس با در نظر گرفتن دغدغه ها ونگرانی های شما ، خدمات آموزش تعمیر لوازم خانگی رو به بهترین شکل ارائه میده .

آموزش تعمیر لوازم خانگی در رشت

آموزش تعمیر یخچال در رشت :

آموزش کامل تعویض قطعات و نحوه تست کردن اونها ، آموزش مونتاژ و دمونتاژ قطعه های ساید بای ساید ، نقشه کشی و نقشه خوانی سیستم برقی و سیم کشی دستگاه توسط تعمیرکاران شرکت حامی سرویس انجام خواهد شد .

تعمیرات تخصصی لوازم خانگی و همچنین برگزاری دوره های آموزش لوازم خانگی در رشت تحت نظارت شرکت حامی سرویس انجام خواهد شد .

اگه قصد شرکت در دوره های آموزشی تعمیر لوازم خانگی رو دارید ، میتونید با سامانه 03191002003 تماس بگیرید . مؤسسه آموزشی حامی سرویس ، با برگزاری دوره های تخصصی تعمیر لوازم خانگی ، تکنسین هایی ماهر و توانمند پرورش خواهد داد تا در سریع ترین زمان ممکن ، مشکلات لوازم منزل شما رو رفع کنند .

مشکلات رایجی که در میان تمام برند های یخچال فریزر به چشم میخوره ، خاموش و روشن شدن سریع یخچال میباشد . قطعه ای در یخچال تحت عنوان کمپرسور وظیفه خنک کردن دستگاه رو بر عهده داره . برای رفع این مشکل باید از محافظ یخچال استفاده کنید و اتصالات دستگاه رو چک کنید .

برای بررسی کمپرسور از تجربه و راهنمایی یک تعمیرکار با سابقه یا توانمند استفاده کنید . کمپرسور قطعه ای است که قابل تعمیر نمیباشد و باید تعویض بشه . در صورت وجود مشکل در ترموستات ، شاهد روشن و خاموش شدن مکرر یخچال خواهیم بود .

آموزش تعمیر یخچال در رشت

آموزش تعمیر ماشین لباسشویی در رشت :

اگه به تعمیر لوازم خانگی علاقه مند هستید ، میتونید در دوره های آموزشی ای که مرکز تخصصی حامی سرویس برگزار میکنه شرکت کنید . دوره های تعمیر لوازم شوینده که شامل ماشین لباسشویی نیز میباشد به این صورت هست .

دوره جامع صفر تا صد تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی . این دوره برای افرادی که تاکنون سر رشته ای در زمینه تعمیر لوازم خانگی ندارند و قصد دارند در یک مسیر نو قدم بذارن مناسبه . شما میتونید در دوره شرکت کنید و در نهایت مدرک تأییدیه دوره رو از آموزشگاه دریافت کنید .

آموزش تعمیرات انواع لوازم خانگی در رشت تحت نظارت شرکت حامی سرویس انجام خواهد شد . این مدرک زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور ارائه میشه و کاملا معتبر میباشد . هزینه این دوره مبلغ 3.000.000 میباشد .

اگه در شهرستان سکونت دارید و خواهان شرکت در این دوره ها هستید نگران نباشید . شرکت حامی سرویس از سایر شهرستان ها نیز کارآموز می پذیره و در نزدیک ترین محل به کارگاه آموزشی خوابگاه در نظر گرفته شده .  این دوره ها صرفا یک دوره فنی و تخصصی نیست . شما مهارت بازاریابی و مشتری مداری رو آموزش میبینید و خیلی راحت میتونید بعد از اتمام دوره مشغول به کار بشید . با این مدرک میتونید در مراکز خصوصی تعمیرات مشغول به کار بشید و از مهارتتون درآمد کسب کنید .

با توجه به اینکه امروزه اکثر ماشین لباسشویی ها پیشرفته و تمام اتوماتیک هستند ، تعمیرکاران شرکت حامی سرویس با دقت بالایی اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی می کنند . هر تعمیرکاری مهارت نقشه خوانی و بررسی سیستم های الکترونیکی دستگاه رو نداره . اما خوشبختانه تعمیرکاران شرکت حامی سرویس از عهده این کار بر میان . تعمیر ماشین لباسشویی در رشت رو از گروه مجرب حامی سرویس درخواست کنید . حامی سرویس از آموزش تعمیرلوازم خانگی در رشت تا کسب درآمد عالی در کنار شماست .

آموزش تعمیر ماشین لباسشویی در رشت

5/5 (15 نظر)