آموزش تعمیر لوازم خانگی در شیراز

آموزش تعمیر لوازم خانگی در شیراز


 

 آموزش تعمیرات لوازم خانگی

 

بازدهی بسیار بالای دوره های آموزشی :

از آنجایی که تمامی دوره ها به صورت کاملا عملی و توسط اساتید مجرب آموزش داده می شود ، بنابراین فرایند یادگیری به بهترین نحو خود انجام خواهد شد . به همین منظور کارآموز می تواند بلافاصله پس از به پایان رساندن دوره های آموزشی خود ، مشغول به کار شود . مورد دیگری که شرکت حامی سرویس برای شرکت کنندگان در نظر گرفته است ، دوره های کارورزی است . در طول این دوره ها کارآموزان به همراه تعمیرکاران حرفه ای و باسابقه حامی سرویس به منزل مشتریان مراجعه کرده تا مهارت و تجربه کافی و از همه مهم ترین اصول مشتری مداری را نیز فرا بگیرند .

 

 

درآمد شغل تعمیرکار لوازم خانگی :

زمانی که شما به یک تعمیرکار حرفه ای لوازم خانگی تبدیل شده باشید ، دیگر نگران بیکاری و نداشتن کار نخواهید بود ! از آنجایی که لوازم خانگی در منزل همه ما وجود دارد ، بنابراین ممکن است در هر زمانی به تعمیرکار نیاز داشته باشیم . با استفاده از لباس کار رایگانی که شرکت حامی سرویس برای کارآموزان خود در نظر گرفته و یک جعبه ابزار ، می توانید وارد بازارکار شده و به درآمد مطلوب خود برسید .

شرکت حامی سرویس بزرگترین شبکه تعمیرات لوازم خانگی در ایران است که دوره های آموزشی متنوع مربوط تعمیرات لوازم خانگی را به بهترین نحو ارائه می دهد . با وجود مزایای فوق العاده این دوره ها امروزه افراد زیادی علاقه مند به شرکت در آن ها می باشند .

آموزش تعمیر لوازم منزل یکی از بهترین و پرکاربردترین دوره هایی است که شرکت حامی سرویس برای شما عزیزان در نظر گرفته است . این مجموعه بهترین شرایط را برای کارآموزان مهیا کرده تا ساکنین دیگر شهرهای کشور نیز بتوانند به راحتی در این دوره های تخصصی شرکت نمایند . در ادامه به معرفی بیشتر این دوره ها و مزایای آن ها پرداخته ایم تا با مطالعه آن ها بتوانید با خیال راحت در دوره های آموزشی مجموعه حامی سرویس شرکت کنید .

آموزش تعمیر یخچال در اصفهان

مدرک ارائه شده پس از پایان دوره های آموزشی :

پس از اینکه با موفقیت بتوانید دوره های آموزشی تعمیرات لوازم خانگی را به پایان برسانید ، شرکت حامی سرویس مدرک معتبری که زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور بوده را به شما تقدیم خواهد کرد . بنابراین می توانید با ارائه مدارک خود به عنوان یک تعمیرکار حرفه ای در هرجایی مشغول به کار شوید .

پشتیبانی و مشاوره رایگان شرکت حامی سرویس :

یکی از امتیازات ویژه ای که شرکت حامی سرویس برای شما عزیزان در نظر گرفته است ، مشاوره های رایگان و صادقانه می باشد . بدین صورت که اگر هنگام انجام کار به مشکلی برخوردید ، می توانید به صورت حضوری یا تلفنی از تکنسین های حرفه ای حامی سرویس برای رفع مشکل خود کمک بگیرید .

لازم به ذکر است تمامی شرکت کنندگانی که در دوره های آموزشی حامی سرویس حضور داشتند ، می توانند سه ماه پس از آن از پشتیبانی رایگان این مجموعه بهره مند شوند .

شرکت حامی سرویس با برگزاری دوره های تخصصی آموزش تعمیر لوازم خانگی در شیراز ، می تواند بهترین خدمات را برای شما عزیزان ارائه نماید .

شرایط پرداخت شهریه دوره ها :

دوره های آموزشی با هزینه های بسیار مناسب برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است . با این وجود باز هم حامی سرویس شرایطی اقساطی شهریه را برای کارآموزان به وجود آورده است تا همه افراد بتوانند با خیال راحت در این دوره ها شرکت نمایند . هنگام ثبت نام می توانید یک سوم مبلغ کل و مابقی شهریه را نیز در یک فقره چک تا پایان دوره مربوطه پرداخت نمایید .

دوره های تخصصی آموزش تعمیرات انواع لوازم خانگی :

شرکت حامی سرویس ، دوره های تخصصی آموزش تعمیرات انواع لوازم خانگی را برای شما عزیزان درنظر گرفته است . باتوجه به نیاز خود می توانید هر یک از دوره های مربوط به تعمیر یخچال ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی و … را انتخاب نمایید . دراین دوره ها ابتدا با ساختار لوازم خانگی بصورت کامل آشنا می شوید و سپس صفر تا صد تعمیرات آن را آموزش می بینید . درنهایت می توانید مهارت لازم برای عیب یابی ساده و پیشرفته هر یک از لوازم خانگی را بدست آورید .

با شماره گیری 03191002003 می توانید درخواست خود را برای ثبت نام در دوره ها ثبت نمایید .

آموزش تعمیر لوازم خانگی در شیراز

ساعت کاری دوره آموزش تخصصی تعمیر لوازم خانگی :

دوره های آموزشی در بازه های یک ماهه و با ظرفیت ده نفر برگزار می شود . در نظر گرفتن تعداد کم کارآموزان به این دلیل است که یادگیری به بهترین نحو ممکن صورت بگیرد و استادکار مربوطه بتواند تسلط کافی به رفع اشکال تمام افراد داشته باشد . از طرفی زمانی که مهارت کافی برای انجام تعمیرات لوازم خانگی داشته باشید ، می توانید به صورت پاره وقت و در تایم های خالی خود به انجام آن بپردازید .

با وجود قیمت های فوق العاده بالای لوازم خانگی ، به نظر شما خرید مجدد آن ها پس از معیوب شدنشان امکان پذیر است ؟ مسلما انجام چنین کاری ، می تواند هزینه بسیار بالایی روی دست شما بگذارد ؛ این در حالی است که با انجام تعمیرات تخصصی توسط افراد حرفه ای می توانید مجددا از دستگاه فعلی خود استفاده نمایید .

در نظر داشته باشید که فرآیند تعمیرات لوازم خانگی را نباید به افراد غیر متخصص بسپارید ! اگر فردی تخصص وتجربه کافی در تعمیر لوازم خانگی نداشته باشد ، چگونه می تواند دستگاهی با چنین ساختار پیچیده ای را تعمیر کند ؟

شرکت حامی سرویس در این شرایط آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز خواهد بود . با شماره گیری 03191002003 می توانید از خدمات این مجموعه نظیر تعمیرات تخصصی ، سرویس های دوره ای و نصب انواع لوازم خانگی بهره مند شوید . شرکت حامی سرویس ، علاوه بر خدمات ذکر شده در موارد دیگری نیز به ارائه خدمات پرداخته است . این مجموعه با تمام توان خود همواره سعی داشته بهترین موقعیت ها را برای مشتریان خود فراهم نماید . به همین منظور توانسته نام خود را به عنوان یک شرکت کار آفرین مزین نماید .

شما می توانید با پرداخت هزینه ای منصفانه ، از این خدمات بهره مند شوید . شرکت در دوره های تخصصی آموزش تعمیرات ، برای تمام هم وطنان از هر نقطه ای از کشور میسر خواهد بود . به منظور حفظ آسایش شرکت کنندگان ، خوابگاه هایی در نزدیکی محل آموزش در نظر گرفته شده است تا در طول مدت دوره مورد نظر در این محل اقامت داشته باشند .

به منظور افزایش کیفیت و کارایی بیشتر ، دوره های آموزشی تعمیرات به صورت مجزا و در بازه های زمانی یک ماهه قرار گرفته است که برای فراگیری هر یک از آن ها می بایست به شکل جداگانه در آن ها نام نویسی نمایید . یکی از خدمات بی نظیری که شرکت حامی سرویس برای شرکت کنندگان درنظر گرفته است ، این است که افراد می توانند به عنوان نمایندگی شرکت حامی سرویس در شهر خود مشغول بکار شوند . همچنین می توانند از پشتیبانی مادام العمر شرکت حامی سرویس نیز برخوردار شوند .

با شرکت در این دوره ها می توانید تعمیر یخچال ، اجاق گاز ، ماشین لباسشویی و … را به صورت کاملا تخصصی آموزش ببینید . در نظر گرفتن دوره کارورزی پس از پایان آموزش نیز می تواند نقش بسیار موثری در کیفیت کار شما داشته باشد . چراکه برای انجام این کار ، حضور در محیط کار مانند منزل مشتری ، می تواند تاثیر بسزایی داشته باشد .

 

 

آموزش تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز :

آموزش تعمیر لوازم خانگی ، دارای سرفصل هایی است که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم :

برای آموزش تعمیرات انواع لوازم خانگی در شیراز می توانید با شرکت حامی سرویس ارتباط برقرار نمایید .

  1. آشنایی با مدل های مختلف ماشین لباسشویی
  2. شناسایی قطعات موجود در ساختار دستگاه
  3. چگونگی عیب یابی و نحوه تست تمام قطعات به کار رفته در ساختار دستگاه
  4. آموزش باز و بست کردن قطعات دستگاه
  5. آموزش کامل نصب و راه اندازی انواع ماشین لباسشویی

آموزش تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز

علاوه بر موارد فوق ، آموزش هایی تحت عنوان چگونگی برخورد با مشتری ، بازاریابی و راه اندازی کسب و کار نیز در نظر گرفته شده است که توسط اساتید مجرب و متخصص به شرکت کنندگان ارائه می شود . از آنجایی که مجموعه حامی سرویس روال کار خود را طبق استانداردهای مشتری مداری انجام می دهد ، بنابراین نیروهایی که پرورش می دهد نیز دارای همین ویژگی ها خواهند بود .

دوره های تعمیرات لوازم شوینده مانند ماشین لباسشویی به صورت زیر بوده که با انتخاب هر یک از آن ها می توانید بهترین آموزش ها را دریافت نمایید :

  1. آموزش جامع با هزینه 4.000.000 تعمیرات صفر تا صد لوازم شوینده را ارائه می دهد .
  2. دوره های جامع صفر تا صد تعمیر ماشین لباسشویی که با هزینه 3.000.000 ارائه می شود .
  3. همچنین خدماتی برای کارورزی با استقاده از امکانات خوابگاه برای کارورزان شهرستانی نیز در نظر گرفته شده است .

آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز :

در دوره های آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی ، ابتدا با انواع ظرفشویی ها و قطعات آن ها آشنا خواهید شد تا بتوانید هرگونه مشکل به وجود آمده در آن را تشخیص و به بهترین نحو به برطرف کردن آن اقدام نمایید .

آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز ، جزو دوره تعمیرات لوازم شوینده قرار گرفته است . در نظر داشته باشید که با پرداخت مبلغ 1/500/000 می توانید دوره ظرفشویی و کارورزی آن را زیر نظر با تجربه ترین اساتید بگذرانید .

در رابطه با شهریه مربوط به دوره ها ، شرایطی برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است . بدین صورت که می توانید یک سوم از کل مبلغ را در ابتدای ثبت نام و در یک فقره چک مابقی مبلغ را به مدت یک ماه پرداخت نمایید .

آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز

آموزش تعمیر یخچال در شیراز :

شاید از خود بپرسید که چرا برای آموزش تعمیر انواع لوازم خانگی ، شرکت حامی سرویس را انتخاب نماییم ؟

همانطور که می دانید ، امروزه ایجاد یک کسب و کار هر چند معمولی و کوچک نیازمند سرمایه زیادی است که هر کسی قادر به پرداخت آن نخواهد بود . بنابراین بسیاری از افراد این کار را یک موقعیت غیر قابل انجام می دانند ! از طرفی جدای از هزینه ها ، باید بتوانید تخصص خود را به گونه ای رشد دهید که بتوانید کسب و کار خود را اداره کنید .

شرکت حامی سرویس با ارائه این دوره های تخصصی برای آموزش تعمیرات لوازم منزل می تواند نقش پررنگی در کسب درآمد شما داشته باشد . حامی سرویس با آموزش تعمیر انواع لوازم خانگی در شیراز تا کسب درآمد عالی درکنارشماست .

آموزش تعمیر یخچال در شیراز

4.3/5 (19 نظر)