ارور IB ماشین لباسشویی دوو

ارور IB ماشین لباسشویی دوو

کد خطای IB ماشین لباسشویی دوو : خرابی برد فرمان

اگر تعمیر کار نیستید مطالب زیر را بخوانید .

روش رفع خطای IB ماشین لباسشویی دوو (راه حل اورژانسی) :

ماشین لباسشویی های تمام اتوماتیک امروزی دارای یک برد فرمان هستند که تمامی مراحل کار ماشین لباسشویی را با برنامه ریزی خیلی دقیق اجرا می کند . اگر برد فرمان ماشین لباسشویی دوو ؛ دچار مشکل شود کارکرد دستگاه با اختلال رو به رو میگردد .

ارور IB ماشین لباسشویی دوو

زمانی که برد فرمان ماشین لباسشویی دچار مشکل شود علت های متفاوتی دارد که میتواند نوسانات برق یا رطوبت زیاد باعث خرابی برد فرمان شود و کد خطای IB ماشین لباسشویی دوو نمایش داده شود . در بعضی مواقع امکان دارد برد دچار خطا شود که می توانید با از برق جدا کردن و راه اندازی دوباره مشکل برد فرمان دستگاه را بر طرف کنید .

اگر موارد ذکر شده مورد بررسی قرار گرفت ولی مشکل ماشین لباسشویی حل نشد و شما می خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن ؛ مشکل ماشین لباسشویی دوو خود را حل کنید . ما گروه حامی سرویس را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم . کلیه تعمیرات ماشین لباسشویی شما به تخصصی ترین شکل توسط تکنسین های گروه حامی سرویس انجام می شود . تعمیرات شامل گارانتی تعمیرات می شود و هم هزینه های تعمیرات زیر نظر اتحادیه می باشد .

ارور OE لباسشویی دوو

هزینه های تقریبی مربوط به رفع ارور IB ماشین لباسشویی دوو :

1.سیم کشی ماشین لباسشویی دوو در اکثر مواقع قابل ترمیم و بازسازی می باشد و هم قابل تعویض . که حدود هزینه از صد تا سیصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

2.تعمیرات برد فرمان ماشین لباسشویی احتمال پنجاه درصد می باشد و در غیر اینصورت باید تعویض گردد . هزینه های تعمیرات بستگی به قسمت های خرابی دارد که حدود هزینه تعمیرات از صد هزار تا یک میلیون تومان می باشد .

5/5 (3 نظر)