ارور IB ماشین لباسشویی دوو

ارور IB ماشین لباسشویی دوو

ارور لباسشویی

مواردی که باید مورد بررسی قرار گیرد :

  1. پمپ تخلیه
  2. گرفتگی جنت های ورودی
  3. گرفتگی فیلتر تخلیه
  4. گرفتگی شیلنگ خروجی
  5. سیم کشی ماشین لباسشویی
  6. برد فرمان دستگاه
  7. گرفتگی فاضلاب

کد خطای IB ماشین لباسشویی دوو : خرابی برد فرمان

اگر تعمیر کار نیستید مطالب زیر را بخوانید .

روش رفع خطای IB ماشین لباسشویی دوو (راه حل اورژانسی) :

ماشین لباسشویی های تمام اتوماتیک امروزی دارای یک برد فرمان هستند که تمامی مراحل کار ماشین لباسشویی را با برنامه ریزی خیلی دقیق اجرا می کند . اگر برد فرمان ماشین لباسشویی دوو ؛ دچار مشکل شود کارکرد دستگاه با اختلال رو به رو میگردد .

ارور IB ماشین لباسشویی دوو

زمانی که برد فرمان ماشین لباسشویی دچار مشکل شود علت های متفاوتی دارد که میتواند نوسانات برق یا رطوبت زیاد باعث خرابی برد فرمان شود و کد خطای IB ماشین لباسشویی دوو نمایش داده شود . در بعضی مواقع امکان دارد برد دچار خطا شود که می توانید با از برق جدا کردن و راه اندازی دوباره مشکل برد فرمان دستگاه را بر طرف کنید .

اگر موارد ذکر شده مورد بررسی قرار گرفت ولی مشکل ماشین لباسشویی حل نشد و شما می خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن ؛ مشکل ماشین لباسشویی دوو خود را حل کنید . ما گروه حامی سرویس را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم . کلیه تعمیرات ماشین لباسشویی شما به تخصصی ترین شکل توسط تکنسین های گروه حامی سرویس انجام می شود . تعمیرات شامل گارانتی تعمیرات می شود و هم هزینه های تعمیرات زیر نظر اتحادیه می باشد .

هزینه های تقریبی مربوط به رفع ارور IB ماشین لباسشویی دوو :

1.سیم کشی ماشین لباسشویی دوو در اکثر مواقع قابل ترمیم و بازسازی می باشد و هم قابل تعویض . که حدود هزینه از صد تا سیصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

2.تعمیرات برد فرمان ماشین لباسشویی احتمال پنجاه درصد می باشد و در غیر اینصورت باید تعویض گردد . هزینه های تعمیرات بستگی به قسمت های خرابی دارد که حدود هزینه تعمیرات از صد هزار تا یک میلیون تومان می باشد .

حداکثر قیمت بد بینانه ((1.000.000 تومان))
حداقل قیمت خوش بینانه ((100.000 تومان))

‫5/5 ‫(3 نظر)