نمایندگی پکیج ایساتیس در اصفهان کجاست؟

نمایندگی پکیج ایساتیس در اصفهان زیر نظر شرکت ایساتیس میباشد و برای ارتباط با نمایندگی خدمات پس از فروش ایساتیس جهت تعمیر و سرویس یاید به دفترچه راهنمای محصول خود مراجعه کنید لازم به ذکر است گروه حامی سرویس نمایندگی پکیج ایساتیس در اصفهان نمیباشد اما تعمیرات ان را انجام میدهد جهت تماس با گروه حامی سرویس میتوانید با شماره تماس 0313833 در ارتباط باشید.

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

تعمیر پکیج ایساتیس در اصفهان

جهت تعمیر پکیج ایساتیس در اصفهان میتوانید با شماره تماس : 0313833 با گروه حامی سرویس در ارتباط باشید.

نمایندگی پکیج ایساتیس در اصفهان

روش انتخاب پکیج مناسب

انتخاب پکیج مناسب در داشتن آب گرم منزل شما کمک شایانی می کند. همچنین نصب اصولی آن باعث می شود تا دستگاه گرمایشی منزل شما عمر بیشتری را سپری کند. سرویس به موقع دستگاه از بروز عیب های احتمالی می کاهد.

چه بسا برای تعمیر این وسیله گرمایشی مهم، استفاده از تکنسین های مجاز و کارآمد در کاهش هزینه های شما و تشخیص درست عیب بسیار کمک خواهد کرد.

چند دلیل برایتان ذکر می کنیم که اصلا چرا متخصصین شرکت حامی سرویس را برای تعمیر پکیج ایساتیس در اصفهان انتخاب کنیم؟

1. در هزینه تعمیر، بسیار صرفه جویی می شود.

2. سرویس اصولی دستگاه، و استفاده از تکنسین های ماهر، می تواند از بروز مشکلات احتمالی که ممکن است در وسیله گرمایشی شما بوجود آید، بکاهد.

3. تشخیص صحیح  و به موقع در عیوب بوجود آمده در دستگاه از خدمات شرکت حامی سرویس و مزیت تعمیرکاران ماست که باعث می شود مانع هدر رفتن وقت شما و گرفتن زمان شما شود.

4. خدمات 24 ساعته در طول هفته

5. مهارت در تعمیرات پکیج کلیه برندها

تعمیر پکیج ایساتیس در اصفهان

پکیج هایی که بدرستی نصب نشده باشند و یا سیستم تهویه هوای آن دچار مشکل شده باشد می تواند مونو اکسید کربن تولید کنند.

فقط مقدار کمی از مونو اکسید کربن در خفگی و مرگ و مسمومیت تاثیر گذار است.

*نکته: مونو اکسید کربن می تواند باعث خفگی شود.

تعمیر پکیج ایساتیس در اصفهان

علائم مسمومیت با مونو اکسید کربن چیست؟

  • ایجاد سردرد
  • خواب آلودگی
  • ایجاد حالت تهوع
  • درد شدید در معده
  • بیحالی شخص

اگر این علائم را در خودتان مشاهده کردید بسیار آن را جدی بگیرید و سریعا به فوریت های پزشکی مراجعه کنید تا اقدامات اولیه برای شما صورت بگیرد.

نکته: ممکن است این علائم با علائم سرماخوردگی اشتباه گرفته شود.

متاسفانه مونو اکسید کربن (قاتل خاموش) قابل بو و یا تشخیص نیست.

نصب صحیح و اصولی دستگاه پکیج ایساتیس:

خب در اولین مرحله نصب این نکته را به شما گوشزد می کنیم که قبل نصب پکیج خود یک پیچ پلاستیکی به رنگ مشکی روی شیر هواگیری قرار دارد آن را باز کنید تا مسیر خارج شدن هوا کاملا باز شود. اگر این پیچ باز نشود هوای داخل سیستم تخلیه نمی شود و باقی ماندن آن هوا داخل سیستم باعث ایجاد صدمه به پمپ و مبدل می شود.

داخل نایلون دفترچه، یک شابلون نصب وجود دارد آن را بیرون بیاورید و روی دیوار در حدود 40 سانت در زیر سوراخ دودکش نصب کنید و با مداد و یا ماژیک،  محل دقیق سوراخ های روی شابلون را علامت گذاری کنید و با مته محل های علامت گذاری را سوراخ کنید.

پیچ ها و رولپلاک ها و همچنین قلاب آویز را روی دیوار قرار دهید و نصب کنید. سپس دستگاه پکیج خود را در محل مناسب خود بر روی دیوار می توانید نصب نمایید.

در این مرحله موقع نصب شلنگ ها و شیر فلکه های مورد نیاز برای راه اندازی پکیج می باشد تا دستگاه بتواند آبگیری خود را آغاز نماید.

مهمترین قسمت، جایگذاری درست دودکش پکیج است.

همانطور که در بالا گفته شد نصب غیر اصولی دودکش  می تواند خسارات جبران ناپذیری را به بار می آورد.

اگه دستگاه پکیج را درون کابینت قرار می دهید باید کف دستگاه و بالای آن آزاد باشد، همینطور از کناره ها 5 الی 10 سانت از کابینت فاصله دهید تا برای تعمیرات وسیله گرمایشی بتوان دسترسی راحت به وسیله داشت.

نکته: در پکیج های فن دار محل اتصال دودکش و وسیله گرمایشی را می توانید با واشر چسبی زرد رنگ که مخصوص آب بندی می باشد و داخل نایلون قرار دارد استفاده کنید، در این مورد می توانید از حلقه های تنظیم حجم استفاده کنید.

5/5 (2 نظر)