تعمیر پکیج ایساتیس در شیراز

تعمیر پکیج ایساتیس در شیراز

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

 • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

مامان من میتونم برم حمام ؟ صدای پسرم بود که وسط صحبت های خواهر شوهرم پارازیت انداخت.خواهر شوهرم با تعجب گفت:این بچه با این سن و سال هنوز برای حمام رفتن باید اجازه بگیره ؟! با خنده گفتم : نه بابا می‌خواد ببینه آب حمام گرمه که بره دوش بگیره.متعجب تر از قبل گفت : خوب بره دیگه  پرسیدن نداره.در حالی که بلند میشدم با خنده گفتم : آخه این پکیج ما جنی شده یه وقت مثل ساعت کار می کنه یه وقتی هم سر لج میفته اصلا روشن نمیشه.

در همین وقت بود که پسرم وارد اتاق شد و با حرص گفت : جنی چیه مادر من ؟! رو به پسرم گفتم : چی بگم والا منم دیگه کلافه شدم . کم کم هوا داره سرد میشه با این پکیج باید چکار کنیم آخه ؟  پسرم سری تکون داد و با ناراحتی گفت:آخه چند بار خواستم درستش کنم شما اجازه ندادید وگرنه از شر این مشکل خلاص می‌شدیم . خواهرشوهرم رو به پسرم گفت : وا عمه جون مگه شما از تعمیر پکیج سر در میاری؟دوره‌ اش رو دیدی؟پسرم گفت:دوره چیه عمه،من همیشه وسایل خونه مون رو خودم تعمیر می کنم دوره نمی‌خواد که.

خواهر شوهرم گفت : آره عزیزم تعریفت رو شنیدم ، شما همیشه وسایل رو تعمیر می‌کنی دستت هم درد نکنه اما پکیج فرق داره.الان سال‌هاست که ما هم داریم از پکیج ایساتیس استفاده می‌کنیم.چند وقتی یه بار هم سرویسش می کنیم.گاهی هم مشکلی برای دستگاه پیش میاد طبیعیه دیگه،اون وقته که تعمیرکار خبر می‌کنیم اما نه هر تعمیرکاری.وقتی از یه تعمیرکار ماهر کمک بخوای خیالت راحته و می تونی در آرامش زندگی کنی.خصوصا پکیج که یه سهل انگاری می تونه فاجعه به بار بیاره.

شرکت حامی سرویس برای نصب و تعمیر پکیج ایساتیس در شیراز از افراد کارآزموده استفاده میکنه.

تعمیر پکیج ایساتیس در شیراز

نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در شیراز :

تمام وسایل مصرفی نیاز به سرویس پیدا خواهند کرد این یک امر طبیعی‌ست.پکیج یک دستگاه با دو کارکرد است،به دلیل فعالیت مضاعفش و به خصوص اینکه با دما و حرارت بالا سر و کار دارد ممکن است گاهی بیشتر از دیگر وسایل به سرویس نیاز پیدا کند.این نکته که سرویس پکیج را باید به عهده چه کسی گذاشت مهمترین مسئله است.شرکت حامی سرویس نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در شیراز نیست اما نیروهای خبره و متخصصی دارد که در شرایط خاص می‌توانند به یاری شما بشتابند.

نمایندگی فروش پکیج ایساتیس در شیراز :

پکیج های شرکت ایساتیس به دلیل کیفیت مطلوب و قیمت ارزان نسبت به سایر برندها،توانسته جایگاه خوبی در میان افراد جامعه داشته باشد.در شیراز دوستداران این برند می توانند برای تهیه‌ی مدل دلخواه خود به فروشگاه های لوازم خانگی در خیابان توحید،سه راه نمازی و خیابان پیروزی رفته محصول مورد نیاز خود را تهیه فرمایند.

خدمات پس از فروش : 035-3131

کشور سازنده‌ ی پکیج ایساتیس :

در سال ۱۳۸۵ گروه صنعتی ایساتیس با فکر ناب جناب مهندس حسین آبادی پایه گذاری شد.هدف،پیشرفت و انتقال تکنولوژی نوین ایتالیا و عرضه محصولات با کیفیت به جامعه‌ی ایرانی بود.پس شرکت گرما آفرین ایساتیس در شهرک صنعتی یزد تاسیس شد.در گام نخست این شرکت با شرکت به نام Ariston ایتالیا جهت واردات پکیج قرارداد بست و واردات پکیج دیواری آریستون را در انحصار خود در آورد و خود خدمات پس از فروش این پکیج را خود به عهده گرفت.

شما برای تعمیر پکیج ایساتیس در شیراز دچار سردرگمی شده اید؟هر وقت مشکلی پیش میاد با شرکت حامی سرویس تماس بگیرید.(03191002003)

کم‌کم طرفداران این محصول زیاد شد،پس ایساتیس اراده کرد که خود این پکیج را مونتاژ کند.با پیشرفت چشمگیر شرکت از نظر دانش فنی ایساتیس تصمیم گرفت پکیج دیواری خود را با کیفیت قبل اما با طراحی جدید و مناسب خانه های ایرانی تولید و عرضه کند.

تشخیص پکیج ایساتیس اصل از تقلبی

تشخیص پکیج ایساتیس اصل از تقلبی :

همیشه و در همه‌ی دوران ها افرادی وجود داشته‌اند که برای کسب سود بیشتر با حداقل سرمایه به بیراهه ها قدم گذاشته اند . افراد متقلبی که با سرهم کردن قطعات فیک و تقلبی یک محصول از یک برند به نام ، پول خوبی به جیب می‌زنند و تنها راهی که می‌شود از تله‌ی این افراد به سلامت گذشت آگاهی ست.

 • باید در مورد وسیله مورد نظر و برند آن تحقیق کرده و به شناخت کافی از محصول دست پیدا کرد.
 • باید در خرید به ظاهر دستگاه و بسته بندی آن و همچنین به اسم درست و کامل آن توجه کرده مدل و مشخصات وسیله‌ی مورد نظر را با مدل و مشخصات دستگاه در سایت اصلی برند مقایسه کرد.
 • همچنین به قیمت نیز توجه کرد زیرا معمولاً اجناس تقلبی با قیمتی پایین تر از قیمت واقعی به فروش می رسند.

دکمه های موجود روی پکیج ایساتیس :

 • دکمه‌ی on / off پکیج ایساتیس : برای روشن و خاموش کردن پکیج از این دکمه استفاده می شود.
 • دکمه‌ی افزایش و یا کاهش دمای آب گرم : روی بدنه‌ی پکیج دکمه‌های مجزایی طراحی شده که با نشان + و- علامت گذاری شده اند به وسیله‌ی این دکمه ها درجه آب مصرفی تنظیم می‌شود.

به یک تعمیرکار ماهر برای تعمیر پکیج ایساتیس در شیراز نیاز دارید؟شرکت حامی سرویس بهترین گزینه است.

 • دکمه افزایش و یا کاهش دمای مدار گرمایشی در پکیج ایساتیس : برای افزایش و یا کاهش دمای مدار گرمایشی کافی است دکمه ای که با + و – نشان داده شده را لمس کنید.
 • دکمه‌ی Reset در پکیج ایساتیس : در صورت بروز خطا می توان از دکمه‌ی ریست استفاده کرد.
 • دکمه‌ی تنظیم حالت تابستانه / زمستانه در پکیج ایساتیس : با تغییر فصل حالت گرمایشی پکیج از حالت تابستانه به زمستانه و یا بلعکس تنظیم می‌شود.

دو مدل برتر پکیج ایساتیس :

پکیج دیواری ایساتیس مدل new star و مدل کاریزما :

 • پکیج‌های دیواری ایساتیس مدل نیواستار و مدل کاریزما با طراحی خاص خود و همچنین کارایی مطلوب ، رفاه و آرامش را به خانه ها ارزانی داشته است . این پکیج ها دارای دو دودکش جداگانه هستند که یکی برای تامین هوای تازه‌ی مصرفی پکیج و دیگری برای دفع دود و گازهای سمی طراحی شده‌اند .
 • پکیج ایساتیس مجهز به فن می‌باشد اما سر و صدایی تولید نمی کند . طراحی فن باعث ارتقای ایمنی پکیج شده به صورتی که گازهای حاصل از احتراق از محفظه‌ی احتراق به وسیله ‌ی فن خارج می‌شود . همچنین پکیج‌ها به سیستم عیب یابی الکترونیک ، سیستم ایمنی کنترل ، سیستم ضد یخ زدگی و حداکثر و حداقل فشار آب در مدار گرمایشی تجهیز شده است .

آیا پکیج منفجر می شود ؟

برای استفاده از هروسیله باید اصولی را رعایت کرد ، سهل انگاری در کار عواقب خطرناک و جبران ناپذیری در پی خواهد داشت . بااینکه تمام نکات ایمنی در طراحی و ساخت پکیج رعایت شده اما نصب و راه اندازی آن نیز باید توسط یک فرد متخصص انجام پذیرد چراکه نکات زیادی وجود دارد که باید بادقت و تخصص به مرحله اجرا درآید . حامی سرویس برای تعمیر پکیج ایساتیس در شیراز از نیروهای آموزش دیده استفاده می کند .

بسیاری از افراد از انفجار پکیج می ترسند و باید گفت این یک ترس به‌ جا اما قابل پیشگیری ست . هرچند این خطر بسیار نادر است ولی وجود دارد . این درحالی است که برند پکیج مهم نیست ایساتیس باشد یا بوش و یا سایر برندها . اگر نکات ایمنی در نصب پکیج رعایت شود ، همچنین در مواقع بروز مشکل هرچند کوچک توجه کرده و بایک نیروی متخصص تماس گرفته و مشکل پیگیری شود ، درصد بروز خطر بسیار کاهش پیدا خواهدکرد . برای استفاده از پکیج توجه به این نکات ضروری است :

 • همیشه باید فشار بار پکیج و دمای پکیج را کنترل کرد فشار بار پکیج هرگز نباید کمتر از 1 باشد .
 • برای نصب پکیج باید به هموار بودن سطح و همچنین فاصله‌ی پکیج با دیگر وسایل گرمازا توجه کرده و استانداردها مورد توجه قراربگیرند .
 • نظارت و کنترل دودکش پکیج ازکارهای ضروریست که در همه‌ ی مواقع باید اعمال شود . مسیردودکش نباید مسدود گردد پس باید آن را کنترل کرد تا در صورت بروز انسداد، مشکل برطرف شده و خطر رفع شود .
 • پکیج جهت کارکرد صحیح به تنفس احتیاج دارد . از طرفی اکسیژن را گرفته و از قسمت دیگر دود حاصل از احتراق را خارج می‌کند پس وجود هوای کافی برای پکیج یک امر ضروری ست .
 • خطر در کمین است ، اگر در عملکرد شیر کنترل گاز نقصی پیدا شود . شیرگازی پکیج با ساختار مکانیکی خاصی ساخته شده است . اگر ازنظر جنسی بی کیفیت باشد یا باگذشت زمان پیر و فرسوده شده باشد ، کارایی آن ازبین رفته درنتیجه حادثه آفرین می شود .
5/5 (6 نظر)