تعمیر تلویزیون ال جی در اصفهان

تعمیر تلویزیون ال جی در اصفهان

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

تلویزیون های امروزی با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته توانسته اند به جایگاه خاصی در منازل مردم دست پیدا کنند . پدرم تعریف می کرد وقتی برای اولین بار تلویزیون را خریداری کردند تمامی همسایه ها هر شب در خانه ی آنها جمع می شدند تا از تماشای فیلم ها و سریال ها لذت ببرند ، ولی امروز در هر خانه ای این جعبه جادویی وجود دارد و همه می توانند به راحتی از دیدن تصاویر آن لذت ببرند .

دقت داشته باشید که این دستگاه دارای ساختار پیچیده ای است و در صورتی که به دلیل مطلوب نبودن تصویر پخش شده مانند گل خوردن تیم فوتبال مورد علاقه تان بهتر است خشم خود را با گاز گرفتن بالشت یا فریاد زدن تخلیه نمایید ، ولی به هیچ عنوان به پرتاب جسم های خارجی و حتی ایرانی به سمت تلویزیون حتی فکر هم ننمایید ‌.

با تشکر شرکت حامی سرویس

تعمیر تلویزیون ال جی در اصفهان

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در اصفهان :

گروه حامی سرویس ، نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در اصفهان نیست ، پس اگر می خواهید از گارانتی دستگاه خود استفاده کنید ، باید از طریق شماره ۲۶۲۱۱۶۷۰ با نمایندگی ارتباط برقرار نمایید ‌.

در صورتی که گارانتی تلویزیون شما تمام شده است میتوانید برای تعمیر تلویزیون ال جی در اصفهان با شرکت حامی سرویس تماس بگیرید .

راهنمای دکمه های تلویزیون سامسونگ :

برای استفاده بهتر از تلویزیون باید با نحوه کارکرد دکمه های آن آشنایی کامل داشته باشید تا در صورت بروز هر گونه مشکل به سرعت برای تعمیرات تلویزیون ال جی در اصفهان با سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ تماس بگیرید .

دکمه joystick در تلویزیون ال جی :

  • این دکمه منوی اصلی تلویزیون می باشد و از آن برای انجام تنظیمات استفاده می شود .

دکمه بالا و پایین در تلویزیون ال جی :

  • از این دکمه برای افزایش و کاهش شبکه‌های تلویزیونی و بالا و پایین کردن گزینه های منو استفاده می شود .

دکمه + ، – در تلویزیون ال جی :

  • از این دکمه برای کم و زیاد کردن صدا و هدایت نشانگر تلویزیون استفاده می شود .

علت دیر روشن شدن تلویزیون :

اصلی ترین علت دیر روشن شدن تلویزیون ، وجود ایراد در برد پاور می باشد ، که برای برطرف کردن آن باید ابتدا خازن های برد پاور را بررسی کنید و سپس بقیه اتصالات آن را چک نمایید و در صورت تشخیص مشکل با سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ تماس بگیرید .

سایه افتادن روی تلویزیون :

یکی از دلایل ایجاد سایه روی صفحه تلویزیون ، کثیفی صفحه می باشد . در صورتی که این لکه و سایه ها به صورت خود به خود و با تمیز کردن صفحه از بین نرفت ، ممکن است ایراد از خرابی پیکسل‌های تصویر باشد . اگر به مدت طولانی یک صفحه ثابت روی نمایشگر نشان داده شود ، ممکن است پیکسل ها گیر کرده و دچار مشکل در تغییر رنگ شوند ، که در این شرایط باید هرچه زودتر برای تعمیر تلویزیون ال جی در اصفهان با سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ تماس بگیرید .

در صورتی که پیکسل‌ها سوخته باشند هم مشکل ایجاد سایه در تصویر بروز می کند ، که در این صورت پیکسل ها اصلا روشن نمی شوند و باید صفحه نمایش را تعویض کنید . یکی دیگر از دلایل بروز این ایراد عدم نصب صحیح تلویزیون بر دیوار است که به دلیل ایجاد فشار بر پیکسل ها ، آنها را دچار مشکل می کند ، پس در زمان نصب دقت کنید که ارتفاع مورد نظر شما مناسب باشد و گیره ها مطمئن و استاندارد کار گذاشته شوند . استفاده از پایه ی اصلی تلویزیون هم بر سالم ماندن پیکسل های پایین صفحه تاثیر دارد