تعمیر تلویزیون مستر تک در اصفهان

 تعمیر تلویزیون مستر تک در اصفهان

0313833  ☎️

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

فکر میکردم کم کم باید با این تلویزیون خدا حافظی کنیم و به فکر خرید یک تلویزیون نو باشیم . با نگرانی لیست قیمت های تلویزیون رو چک میکردم و میدیدم که هزینه ی خرید یک تلویزیون خوب خارج از توانمونه . به تعمیر هم نمیتونستم فکر کنم چون میترسیدم که نکنه از اینی که هست بد تر بشه . خلاصه ماجرای تلویزیون چند روزی ذهنم رو به خودش درگیر کرده بود و هیچ کاری هم از دستم بر نمیومد . سایت های مختلف مربط با تلویزیون رو بررسی میکردم تا بتونم یک دستگاه مقرون به صرفه پیدا کنم . ناگهان سایت شرکت حامی سرویس توجهم رو به خودش جلب کرد . با کمی مطالعه متوجه شدم چقدر حیطه ی کاری این شرکت گستردس و اینکه در زمینه تعمیر تمامی برند ها از جمله تعمیر تلویزیون مستر تک در اصفهان تخصص دارند . برای بهره مند شدن از خدمات شرکت نیازی به مراجعه ی حضوری نیست . شما میتونید از طریق سامانه ی 03191002003 درخواستتون رو ثبت کنید . در ادامه ی مسیر شرکت حامی سرویس از شما و لوازمتون حمایت خواهد کرد و در نهایت لبخند رضایت بر لبان شما نقش خواهد بست .

تعمیر تلویزیون مستر تک در اصفهان

نمایندگی تعمیر تلویزیون مستر تک در اصفهان را با حامی سرویس اشتباه نگیرید

مجموعه ی حامی سرویس با بهره گیری از فناوری های پیشرفته و شیوه های نوین تعمیر لوازم خانگی ، آماده ی خدمت رسانی به مشتریان میباشد . 99 % خدمات تعمیر در منزل انجام میگیره . تلویزیون به دلیل اینکه از سیستم داخلی پیچیده تری بخوردار هست ، بنابراین به مرکز تعمیر منتقل میشه تا در شرایط مساعد تری تحت تعمیر قرار بگیره . شرکت حامی سرویس تعمیرات تلویزیون مستر در اصفهان رو بصورت کاملا تخصصی انجام میده . این شرکت نمایندگی تعمیر تلویزیون مستر تک در اصفهان نمی باشد .

 

معرفی دکمه ها و برنامه های موجود در مانیتور تلویزیون مستر تک :

دکمه CH+ در تلویزیون مستر تک :

  • این دکمه برای عوض کردن کانال های تلویزیونی به سمت جلو کاربرد داره .

دکمه CH- در تلویزیون مستر تک :

  • برای عوض کردن کانال به سمت عقب کاربرد داره .

دکمه V+ در تلویزیون مستر تک :

  • برای افزایش دادن میزان صدای تلویزیون میباشد .

دکمه V- در تلویزیون مستر تک :

  • برای کاهش میزان صدای تلویزیون میباشد .

دکمه INPUT در تلویزیون مستر تک :

  •  تنظیمات مربوط به منبع سیگنال ورودی توسط این دکمه انجام میشه .  

دکمه MENU در تلویزیون مستر تک :

  • با فشار دادن این دکمه ، لیست مربوط به تنظیمات صدا و تصویر تلویزیون در اختیار شما قرار میگیره .

دکمه POWER در تلویزیون مستر تک :

  • برای روشن و خاموش کردن تلویزیون طراحی شده است .

حامی سرویس حامی تعمیر تلویزیون مستر تک در اصفهان .

علائم سوختن لامپ تصویر تلویزیون

علائم سوختن لامپ تصویر تلویزیون :

سوختن لامپ تصویر میتونه بصورت گسترده و یا موضعی باشه . در حالتی که تصویر تلویزیون بصورت کامل قطع شده باشه ، این امکان وجود داره که جریان کلی مدار دچار قطعی شده باشه اما در سوختگی موضعی ، یک الی دو لامپ از کار میفتن و اون ناحیه از تصویر بصورت سیاه دیده میشه . تاریکی بخشی از تلویزیون ، از علائم سوختن لامپ تصویر میباشد . روشن شدن تصویر در یک لحظه بصورت چشمک زدن و قطع شدن دوباره ، خاموش شدن فقط یک لامپ و وجود لکه ی سیاه در تصویر ، خاموشی نیمه ی بالایی ویا پایینی لامپ ها و گسترش لکه ی تاریکی از سمت راست تلویزیون و در نهایت قطع شدن کل تصویر ، از نشانه های سوختن لامپ تصویر میباشد ..

روش تست لامپ تصویر تلویزیون :

یکی از ابزار های مورد نیاز در صنعت الکترونیک ، دستگاه مولتی متر میباشد . این دستگاه میتونه بصورت همزمان عملکردی مشابه عملکرد ابزار هایی از قبیل ولت متر ، اهم متر و آمپرسنج داشته باشه . با استفاده از این دستگاه میتونیم قطعات مدار از جمله لامپ  رو تست کنیم . برای تست کردن لامپ تصویر میتونیم مقاومت اهمی این قطعه رو توسط این دستگاه اندازه بگیریم . زمانیکه لامپ تصویر دچار سوختگی شده باشه ، روی نمایشگر مولتی متر وضعیتی مشابه با زمانیکه فیوز دچار سوختگی میشه ، مشاهده خواهیم کرد .

مقایسه لامپ تصویر با بک لایت :

امروزه بیشتر تلویزیون های ال ای دی تولید و به بازار عرضه میشن . این نوع تلویزیون ها از قطعه ای بنام بک لایک ساخته شده اند .

برای تعمیر تلویزیون مستر تک در اصفهان ، از خدمات و مهارت شرکت حامی سرویس استفاده کنید .

بک لایت با داشتن رشته هایی از لامپ های متعدد ، منبع نور دستگاه به شمار میاد که در صورت نبود این این قطعه ،تصویر بصورت سیاه روی نمایشگر نمایان میشه . در تلویزیون های قدیمی قطعه ای بنام بک لایت وجود نداشت . در چنین تلویزیون هایی لامپ تصویر وظیفه ی نور دهی رو بر عهده داره . لامپ تصویر از اجزای مختلفی از قبیل محفظه ی شیشه ای ، فیلمان ، کاتد ، لایه نازک فسفروسانس ، شبکه کنترل و سیستم انحراف شعاع الکترونی تشکیل شده . در تلویزیون های رنگی سه نوع ماده ی فسفروسانسی حساس به رنگ های قرمز ، سبز و آبی وجود دارد .

 

5/5 (4 نظر)