تعمیر ماکروفر در شیراز

تعمیر ماکروفر در شیراز

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

مایکروفر از زمانی که در هر خانه ای پا می گذارد ، انقلابی بزرگ را در نحوه ی پخت غذا ایجاد می کند و سرآشپز منزل را به شدت به خود وابسته می نماید .

به یاد دارم روزی که برای اولین بار مایکروفر منزل ما خراب شد ، همسرم تصمیم گرفت به روش سنتی غذا را تهیه کند و این مسأله را به نحوی ایجاد تنوع می دانست .

وای از این وابستگی به مایکروفر … آن روز ساعت شش بعد از ظهر نهار آماده شد . همسرم در حالی که با ناراحتی و بغض به من خیره شده بود ، از من خواست هر چه سریع تر با حامی سرویس تماس گرفته و برای تعمیر مایکروفر اقدام کنم ، من هم قبول کردم و در حالی که از گرسنگی راهی تا پایان حیات نداشتم، با شرکت حامی سرویس تماس گرفته و در دلم زمزمه کردم : « نکرده کار که کار کند ، پروردگار نگاه کند …» می دانم که درک می کنید شجاعت بیان کردن این جمله با صدای بلند را نداشتم .

تعمیر ماکروفر در شیراز

 

تعمیر ماکروفر سامسونگ در شیراز :

برند سامسونگ در تولید مایکروفرهای خود ، با برند های ال‌ جی ، بوش و پاناسونیک در حال رقابت می باشد . یکی از بهترین مدل های مایکروفر این برند ، مدل GE286B است .

شرکت حامی سرویس با آموزش تکنسین متخصص در تعمیر انواع برندهای لوازم خانگی ، می تواند تمامی مشکلات دستگاه های شما را برطرف کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مایکروفر سامسونگ به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر ماکروفر سامسونگ در شیراز

تعمیر ماکروفر در شیراز

تعمیر ماکروفر فلر در شیراز :

مایکروفر فلر ، مدل MW301 با طراحی بسیار زیبا و مزایایی مانند : بدنه داخلی استیل ، مجهز به برنامه یخ زدایی ، پنل دیجیتال لمسی ، دارای ده برنامه پخت خودکار و … تولید و به بازار عرضه می گردد .

شرکت حامی سرویس تعمیرات خود را برای ۶۰ روز گارانتی می نماید و در صورت بروز هرگونه مشکل در این مدت ، تعمیرات را دوباره و به صورت رایگان انجام می دهد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مایکروفر فلر به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر ماکروفر فلر در شیراز

 

تعمیر ماکروفر پاناسونیک در شیراز :

مایکروفر پاناسونیک ، مدل NN-CD997S دارای مزایایی مانند : ظرفیت ۴۲ لیتری ، قفل کودک ، ۲۰ برنامه پخت ، توان ۱۰۰۰ وات ، مجهز به کانوکشن ، مجهز به برنامه پخت ترکیبی و … است .

شرکت حامی سرویس برای مشتریانی که قصد خرید قطعه دارند ، دارای واحد فروش قطعه می باشد . در صورت نیاز می توانید از طریق سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ با این واحد ارتباط برقرار کنید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مایکروفر پاناسونیک به لینک زیر مراجعه کنید .