تعمیر کولر گازی اجنرال در اصفهان

تعمیر کولر گازی اجنرال در اصفهان

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

بدون شک یکی از مهم ترین لوازم خانگی که در فصل تابستان خود نمایی می کند ، کولر گازی است که یار همیشگی افراد در این فصل به شمار می رود . حال اگر این وسیله قدرتمند در روز های گرم سال خراب شده باشد ، با کدام مرکز تعمیراتی تماس بگیریم ؟ آیا می توان تعمیرات لوازم خانگی را به افرادی که در این زمینه تخصصی ندارند ، سپرد ؟

انتخاب شرکت تعمیراتی مناسب ، بزرگترین گام در انجام این امر است . زمانی که یک انتخاب درست و مطمئن داشته باشید ، نگرانی هایی از قبیل بروز خرابی های پس از تعمیر و … بی مورد خواهد بود .

شرکت حامی سرویس می تواند بهترین انتخاب شما به حساب بیاید . این مجموعه با دارا بودن کادری مجرب ، همواره سعی داشته بهترین خدمات را برای هم وطنان در سراسر کشور عزیزمان ارائه کند .

مواردی از جمله تعمیر در منزل ، ارائه فاکتور آنلاین ، استفاده از قطعات اورجینال و … جزو خدمات این شرکت شمرده می شود . برای برقراری ارتباط با شرکت حامی سرویس می توانید 03191002003 را شماره گیری نمایید .

تعمیر کولر گازی اجنرال در اصفهان

نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال در اصفهان را با حامی سرویس اشتباه نگیرید.

تعمیرات تخصصی لوازم خانگی خود را به شرکت حامی سرویس بسپارید . این شرکت با ارائه بهترین خدمات همواره سعی داشته رضایت مشتریان خود را جلب نمایند .

توجه داشته باشید که این شرکت ، نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال در اصفهان محسوب نمی شود .

برای تماس با خدمات پس از فروش محصولات اجنرال می توانید با شماره 2322 ارتباط برقرار نمایید .

تعمیر کولر گازی اجنرال در اصفهان را به تکنسین های ماهر شرکت حامی سرویس بسپارید .

نمایندگی فروش کولر گازی اجنرال در اصفهان کجاست؟

با مراجعه به فروشگاه های واقع در خیابان هاتف – خیابان مشیر ، کوچه یخچال می توانید بهترین لوازم خانگی با قیمت مناسب را تهیه نمایید .

تلفن دفتر فروش محصولات اجنرال : 22227000

تشخیص کولر گازی اجنرال اصل از تقلبی :

زیاد شدن اجناس تقلبی در بازار نگرانی های زیادی برای افرادی که قصد خرید لوازم خانگی دارند ، به دنبال داشته است . در صورتی که اطلاعات کافی برای تشخیص لوازم اصلی و تقلبی از یکدیگر نداشته باشیم ، ممکن است پول زیادی بابت خرید یک کالای تقلبی بی کیفیت صرف کنیم . پس بهتر است قبل از خرید ، آگاهی خود را در این زمینه افزایش دهیم .

موردی که برای تشخیص اصل بودن تمام لوازم خانگی مورد استفاده قرار می گیرد ، جستجوی مدل دستگاه در سایت اصلی آن است . با وارد کردن مدل دستگاه انتخابی خود در وبسایت مربوطه می توانید تمام مشخصات آن را مشاهده کنید . پس از آن باید به مقایسه آن ها بپردازید و اگر هیچگونه مغایرتی وجود نداشت ، با اطمینان کولر گازی مورد نظر خود را تهیه نمایید .

دقت داشته باشید که تمام محصولات اصل ، دارای بسته بندی مربوط به خود کالا هستند و همگی دارای دفترچه راهنما ، گارانتی ، خدمات پس از فروش و … نیز می باشند . در صورتی که کالایی فاقد موارد ذکر شده بود ، تقلبی بوده و باید از خرید آن صرف نظر شود .

شرکت حامی سرویس ، تعمیر کولر گازی اجنرال در اصفهان را انجام می دهد .

علت آف زیاد کولر گازی دو تیکه

علت آف زیاد کولر دو تیکه :

یکی از سوالاتی که ممکن است برای شما هم پیش بیاید ، این است که آف زیاد کولر دو تیکه چه دلایلی دارد ؟

  • یکی ازعلت های آن،به وجود مشکل در سیم کشی ساختمان و اتصالات دستگاه برمی گردد.ازآنجایی که کولرگازی برای روشن شدن به برق 220 ولت نیاز دارد ،زمانی که مشکلی دربرق کشی ساختمان مشاهده شود احتمالا با آف زیاد کولر مواجه خواهید شد.برطرف سازی چنین ایرادی فقط باید توسط متخصصان مربوطه انجام شود.دقت داشته باشید که تشخیص هرچه سریع تر این موضوع،هزینه کمتری روی دوش شماخواهدگذاشت؛پس درصورت مشاهده کوچکترین اختلال فورا با شرکت حامی سرویس تماس بگیرید.
  • یکی دیگر از مواردی که باعث آف کولر گازی می شود ، تمیز نبودن فیلترهای هوای دستگاه است . زمانی که گرد و غبار زیادی روی سطح این فیلتر ها قرار گرفته باشند ، مسیر عبور هوا مسدود شده و فشار زیادی بر کولر گازی وارد می شود . این فشار در نهایت منجر به خاموش شدن دستگاه می شود . پس به منظور جلوگیری از این موضوع بهتر است در مدت زمان های کوتاه نسبت به تمیز کردن فیلترهای هوا اقدام نمایید .
  • در صورتی که با بررسی موارد فوق باز هم شاهد آف زیاد کولر گازی خود بودید ، باید برد دستگاه را مورد بررسی دقیق قرار دهید . به همین منظور و برای تعمیر کولر گازی اجنرال در اصفهان ، شرکت حامی سرویس آماده ارائه خدمات می باشد . در صورتی که برد دستگاه مشکل داشته باشد ، در ارسال دستورات اختلالاتی به وجود می آید که ممکن است باعث آف کولر گازی شود .

علت خاموش شدن فن کولر اسپلیت :

از دیگر مشکلاتی که ممکن است برای مصرف کنندگان کولر به وجود بیاید ، خاموش شدن فن آن است . اما علت چیست ؟

  • زمانی که با چنین مشکلی رو به رو شدید ، بهتر است موضوع را با یک فرد متخصص در میان بگذارید . زیرا به احتمال زیاد موتور دستگاه باید مورد بررسی قرار بگیرد .
  • همچنین وجود آلودگی در فیلتر های دستگاه نیز می تواند علت به وجود آمدن چنین مشکلی باشد که با تمیز کردن آن ها ، می توانید عیب به وجود آمده را رفع نمایید .

5/5 (2 نظر)