تعمیر تلویزیون الیو در اصفهان

تعمیر تلویزیون الیو در اصفهان

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

اگر به زمان های گذشته بیندیشیم ، درمیابیم که تفریحات ساده و در عین حال سرگرم کننده ، کودکان را مجذوب خود کرده بودند . شنیدن اخبار و حوادث روز دنیا هم به وسیله رادیو و چند برگه روزنامه امکان پذیر بود .

آیا در حال حاضر نیز همینگونه است ؟

پس از مدتی ، ابزاری قدرتمند به نام تلویزیون جای خود را حسابی در میان خانواده ها باز کرد و خود به تنهایی موجبات تفریح و سرگرمی سنین مختلف را به وجود آورد . به طوری که امروزه زندگی بدون تلویزیون ، می تواند سختی زیادی برای افراد به بار آورد . در صورتی که این دستگاه اررزشمند دچار مشکلاتی شود ، شرکت حامی سرویس آماده ارائه خدمات می باشد .

مجموعه حامی سرویس با قرار دادن گارانتی بر روی تمامی قطعات و همچنین ارسال فاکتور آنلاین برای کاربران ، همواره سعی در راضی نگه داشتن مشتریان داشته است . اگر برای تعمیر تلویزیون الیو در اصفهان به دنبال یک شرکت مناسب هستید ، حامی سرویس در خدمت شماست !

تعمیر تلویزیون الیو در اصفهان

نمایندگی تعمیر تلویزیون الیو در اصفهان :

اگر در عملکرد تلویزیون الیو خود مشکلی مشاهده کردید ، می توانید با  شرکت حامی سرویس در اصفهان به شماره 91002003-031 تماس بگیرید تا تکنسین های ماهر شرکت با انجام تعمیرات تخصصی ، عیب آن را رفع نمایند . در نظر داشته باشید که شرکت حامی سرویس را نمی توان نمایندگی تعمیر تلویزیون الیو در اصفهان به حساب آورد .

دکمه های موجود روی مانیتور تلویزیون الیو :

  • دکمه POWER در تلویزیون الیو : هر زمان قصد روشن و یا خاموش کردن تلویزیون را داشته باشید ، باید از این دکمه استفاده کنید .
  • دکمه MENU  در تلویزیون الیو : به منظور دسترسی پیدا کردن به تنظیمات دستگاه ، به کار گیری این دکمه کار آمد خواهد بود .
  • دکمه INPUT در تلویزیون الیو : ایجاد تغییرات در منبع سیگنال ، با استفاده از این دکمه صورت می گیرد .
  • دکمه V- در تلویزیون الیو : برای کاهش صدای تلویزیون به کار می رود .
  • دکمه V+ در تلویزیون الیو : جهت افزایش صدای دستگاه این دکمه را فشار دهید .
  • دکمه CH- در تلویزیون الیو : زمانی که بخواهید کانال ها را به سمت عقب ببرید ، باید این دکمه را استفاده کنید .
  • دکمه CH+ در تلویزیون الیو : برای هدایت کانال ها به سمت جلو به کار می رود .

در صورت مشاهده هر گونه ایراد در عملکرد دستگاه ، تعمیر تلویزیون الیو در اصفهان را به مجموعه حامی سرویس بسپارید .

سوختگی پیکسل های تلویزیون :

پیکسل ها ، اجزای سازنده ریز صفحه نمایش ها هستند و به طور کلی می توان گفت هر دستگاهی که  نمایشگر داشته باشد ، می تواند دچار سوختگی پیکسل شود .

زمانی که تعدادی از پیکسل ها در برابر سیگنال های اعمال شده هیچ عکس العملی نشان ندهند ، پیکسل مردگی یا سوختگی پیکسل رخ داده است که باید توسط یک تعمیر کار چیره دست مورد بررسی قرار بگیرد .

اگر مدت زیادی است از دستگاه خود استفاده می کنید ، در این صورت پنل و لایه کریستال مایع تلویزیون عمر خود را کرده اند و به همین دلیل ، پیکسل ها سوخته اند .

عامل دیگری که باعث سوختگی پیکسل می شود ، وارد شدن ضربه به تلویزیون می باشد .

در صورتی که دستگاه شما دچار چنین ایراداتی شده است ، برای تعمیرات تلویزیون الیو در اصفهان با شرکت حامی سرویس ارتباط برقرار نمایید .