ارور PFE ماشین لباسشویی دوو

ارور PFE ماشین لباسشویی دوو

ارور PFE ماشین لباسشویی دوو : خطای تخلیه آب

برای شناخت بیشتر  کد خطای PFE ماشین لباسشویی دوو ، مطلب زیر را بخوانید .

روش رفع خطای PFE ماشین لباسشویی دوو (راه حل اورژانسی) :

در تمامی ماشین لباسشویی های تمام اتوماتیک آب شستشو بطور خودکار باید در زمان های مشخص شده تخلیه شود . اگر بصورت نامنظم تخلیه آب انجام گیرد اختلال در کارکرد ماشین لباسشویی رخ می دهد .

ارور PEE ماشین لباسشویی دوو

هنگامی که کد خطای PFE ماشین لباسشویی دوو که مربوط به تخلیه آب است روی صفحه نمایشگر دستگاه نمایان می شود باید نکات مربوط به تخلیه آب را بررسی کنید . اولین اقدامی که باید انجام شود فیلتر سیفون تخلیه ،جنت های خروجی و خروجی فاضلاب می باشد که امکان دارد مشکل دستگاه شما حل شود .

اگر موارد ذکر شده مورد بررسی قرار گرفت اما همچنان ماشین لباسشویی دوو شما مشکل دارد و درخواست تعمیرات برای حل مشکل ماشین لباسشویی خود دارید . ما به شما شرکت حامی سرویس را معرفی می کنیم و شما عزیزان با خیال راحت می توانید درخواست تکنسین ماهر و متخصص کنید . کلیه تعمیرات ماشین لباسشویی خود را مورد گارانتی شرکت حامی سرویس قرار دهید و فاکتور معتبر مورد تایید اتحادیه دریافت کنید .

ارور H2 لباسشویی دوو

هزینه های تقریبی مربوط به رفع ارور PFE ماشین لباسشویی دوو :

1.پمپ تخلیه در مدل های متفاوتی موجود می باشد . بنابر مدل و کیفیت قیمت های متفاوتی دارد که تقریبا از صد وشصت تا شیصد و هشتاد هزار تومان می باشد .

2.شیلنگ تخلیه در اندازه های متفاوتی وجود دارد که بنابر اندازه قیمت های متفاوتی دارد که حدود هزینه از هفده تا سی و پنج هزار تومان می باشد .

3.سیم کشی ماشین لباسشویی در اکثر مواقع قابل ترمیم و بازسازی می باشد و هم قابل تعویض . که حدود هزینه از صد تا سیصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

4.تعمیرات برد فرمان ماشین لباسشویی احتمال پنجاه درصد می باشد و در غیر اینصورت باید تعویض گردد . هزینه های تعمیرات بستگی به قسمت های خرابی دارد که حدود هزینه تعمیرات از صد هزار تا یک میلیون می باشد .

5/5 (5 نظر)