تعمیر یخچال پروفایل در اصفهان

تعمیر یخچال پروفایل در اصفهان نمایندگی یخچال پروفایل اصفهان را با حامی سرویس اشتباه نگیرید.

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

 • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

نمایندگی یخچال پروفایل در اصفهان را با گروه حامی سرویس اشتباه نگیرید:

نمایندگی یخچال پروفایل در اصفهان زیر نظر خدمات پس از فروش پروفایل در اصفهان میباشد.

اما یخچال فریزر پروفایل در ایران به علت تحریم ها نمایندگی ندارد شما جهت تعمیرات یخچال پروفایل در اصفهان میتوانید با گروه حامی سرویس در تماس باشید.

شماره نمایندگی پروفایل اصفهان

جهت تعمیرات یخچال پروفایل در اصفهان مرحله اول باید به دفترچه راهنمای محصول خود مراجعه کنید و با شماره های درج شده در دفترچه راهنما تماس حاصل فرمایید. واگر مایل بودید خدمات تعمیرات خودرا به غیر از نمایندگی بسپارید  با شماره تماس : 0313833 در تماس باشید.

بهترین تعمیرگاه یخچال پروفایل

تعمیر سریع و قابل اعتماد ؛ در صورت بروز مشکل در یخچال و نیاز به تعمیر یخچال پروفایل در اصفهان می توانید با مرکز تماس شرکت حامی سرویس تماس گرفته و ثبت پذیرش کنید. 

تکنسین های ما در اسرع وقت برای تعمیرات در محل شما حاضر شده و پس از بازدید و عیب یابی دقیق تعمیر یخچال پروفایل در اصفهان را در مراجعه اول انجام می دهند.

ضمانت نامه کتبی و فاکتور رسمی مورد تایید اتحادیه تحویل مشتریان عزیز می شود.

تعمیر یخچال اسنوا در اصفهان

خدمات حامی سرویس

تنظیمات یخچال پروفایل :

در ابتدا توضیحی مختصر در رابطه با تعمیر یخچال پروفایل در اصفهان و نحوه ریست آن برای شما بیان میکنیم:

یخچال و فریزر جنرال الکتریک پروفایل، با جنس استیل ضد زنگ بیرونی و گوشه ها و درهای گرد است. این دستگاه شامل یک صفحه نمایش دیجیتالی الکترونیکی روی درب فریزر، تنظیمات خنک کنندگی و سیستم مدیریت دما است. این یخچال مانند بسیاری از لوازم منزل، در اکثر شرایط باید خوب کار کند. با این وجود، ممکن است نیاز به تنظیم مجدد بعد از هرگونه تعمیر، نگهداری یا قطع شدن برق باشد.

مرحله اول:

 • یخچال را از برق بیرون بکشید، سپس 30 ثانیه صبر کنید. قدرت موتور دستگاه رابررسی کنید.

مرحله دوم:

 • اگر با وصل کردن یخچال و فریزر شروع به کار نکرد، مجددا پریزهای برق را چک کنید و یا ممکن است نیاز به تعویض سیم های برق باشد. مطمئن شوید سیم کشی بدون مشکل است.

مرحله سوم:

 • با استفاده از حالت تشخیص خودکار یخچال، تنظیم مجدد سیستم کامل را انجام دهید. برای ورود به حالت خودآزمایی، ابتدا دکمه دما را روی صفحه کنترل فشار دهید. هنگامی که هر دو نمایشگر کنترل دما روشن می شوند، تنظیمات دمای یخچال و فریزر را روی “5” تنظیم کنید. هر چهار دکمه تنظیم دما را به مدت سه ثانیه فشار داده و نگه دارید و سپس رها کنید. هنگامی که “0” در نمایشگرها چشمک می زند، یخچال و فریزر در حالت تنظیم مجدد است. برای تنظیم مجدد کامل سیستم، “1” و سپس “5” را فشار دهید. بعد از ریست شدن سیستم، یخچال را از برق جدا کرده و پس از مکث کوتاهی دوباره آنرا به برق بزنید. اکنون یخچال شما دوباره تنظیم شده است.

چند نمونه از سوالات متداول در رابطه با عیوب یخچال فریزر پروفایل که در تعمیر یخچال پروفایل در اصفهان باید بدانید و علت آن عیب را اینجا بخوانید :

این راهنمای تعمیر یخچال و فریزر جنرال الکتریک به شما در تعمیر مدل های یخچال فریزر الکترونیکی جنرال الکتریک ساخته شده پس از سال 2002 کمک می کند. یخچال فریزرهای جنرال الکتریک از زمان عرضه به بازار دارای مدل های مختلف است. در این مدل ها عملکرد برفک زدایی یخچال و یا قدرت موتور آن و همچین کیفیت قطعات بکار برده متفاوت است. در مدل های الکترونیکی، یخ زدایی توسط یک تایمر کنترل می شود، که چرخه یخ زدایی را هر 6-15 ساعت (بسته به مدل) تکرار می کند. تولید برفک در یخچال فریزر ضروری نیست و از آن جایی که تولید برفک بیشتر از چرخه خنک کنندگی یخچال فریزر باعث مصرف برق می شود داشتن عملکرد برفک زدا برای یخچال فریزر بسیار کارآمد است.

 

علت خنک نکردن یخچال فریزر پروفایل؟

یکی از مهمترین دلایلی که یخچال و فریزر پروفایل بطور صحیح خنک نمیکند اینست که قطعات مربوط به برفک زدایی یخچال دارای عیب است … قطعاتی که احتمالاً باعث ایجاد این مشکل می شوند عبارتند از: سنسور یا ترمودیسک، المنت، ترموفیوز سیم های رابط بین المان های المنت و برد فرمان و خود برد فرمان.

بعد از کنترل تنظیمات درجه کنترل دما، دمای وسیله را یک درجه بالاتر ببرید که بسته به نوع مدل دستگاه شما داخل دفترچه آن ذکر شده است می توانید دستی آنرا وارد کنید و یا اینکه دیجیتالی تنظیم کنید.

حدود 24 ساعت اجازه دهید دستگاه پس از نصب اولیه خنک شود و تثبیت شود. اگر 24 ساعت گذشته است و تنظیمات بدرستی انجام شده اند اما دستگاه هنوز گرم است، شاید شما نیاز به یک کارشناس برای سرویس داشته باشید. تعمیرکاران ما درخدمت شما هستند تا اینکار را به نحو احسنت برایتان انجام دهند.

– اطمینان حاصل کنید که مواد غذایی که داخل یخچال فریزر خود قرار می دهید گرم نباشد.

– اطمینان حاصل کنید که درهای یخچال و فریزر می توانند بسته شوند و به درستی آب بندی شوند.

– بررسی کنید که آیا ظروف بزرگ در برابر دیواره پشتی یخچال قرار داده شده است یا خیر.

ظروف بزرگ در پشت در یخچال ممکن است جریان هوای سرد را مسدود کرده و بر درجه حرارت یخچال و فریزر تأثیر منفی بگذارد. وسایل بزرگ را جابجا کنید تا جریان هوا مسدود نشود.

– بررسی کنید که آیا کندانسور کثیف است یا خیر.

ارورها

– حتما یخچال و فریزر در محلی نصب شود که درجه حرارت زیر 60 درجه فارنهایت (16 درجه سانتیگراد) یا بالاتر از 110 درجه فارنهایت نباشد.
(اگر خارج از این محدوده دما نصب شود، یخچال شما به طور عادی خنک نمی کند).

– هنگام بسته بودن درها، چراغ های داخلی باید خاموش شوند.
برای بررسی بیشتر این موضوع، به آرامی درب را ببندید و خاموش یا روشن بودن چراغ را چک کنید.

اگر چراغ داخل یخچال روشن باشد، ممکن است گرما ایجاد کند که بر دمای یخچال شما تأثیر می گذارد

در صورت عدم تنظیم درب یخچال، چراغ روشن می ماند. در صورت روشن بودن چراغ، یخچال شما به درستی خنک نمی شود.

– اگر یخچال به تازگی سرویس شده باشد و باز دچار مشکل خطا می باشد دستگاه را 30 ثانیه از برق بیرون بکشید و مجددا به برق بزنید، مشکل از بین خواهد رفت.

چرا از صفحه نمایش دستگاه آب بصورت قطره ای خارج می شود؟

 • دیدن چند قطره آب بعد از استفاده از آبریز، غیر عادی نیست. این امر در اثر فشار به خط آب و تغییر دما ایجاد می شود که باعث ایجاد و چکه شدن مقداری آب می شود.
 • در مدل های دارای سینی چکه ای کوره ای، لازم است که به طور دوره ای محل برداشت آب خشک شود.

علت جمع شدن آب زیر سبزیجات و میوه های داخل یخچال چیست؟

بیایید این مشکل را در یخچال های ساید بررسی کنیم، برای تایید این موضوع ابتدا:

 • کشوی میوه و یا سبزیجات را بیرون بکشید و درب یخچال را باز کنید.
 • مقداری از آب را درون لیوانی برای امتحان بریزید و به مخزن توجه کنید.
 • اگر نشتی آشکار باشد نیازمند یک تعمیرکار است.
 • جمع شدن آب زیر سبزیجات نشانه یک گرفتگی می باشد و نیاز به سرویس دارد.

چرا مواد داخل یخچال فریزر پروفایل یخ می زند؟

 • اول درجه دمای داخل یخچال را چک کنید تا روی دمای مناسب تنظیم شده باشد. در یخچال بین 3 تا 5 درجه سانتی گراد و در فریزر 0 تا منفی 18 درجه سانتی گراد درجه دمای ایده آل است.
 • سنسور دمای یخچال ممکن است دچار خرابی باشد.
 • خرابی دمپر، که در بیشتر یخچال ها در قسمت سمت چپ قرار دارد، یکی دیگر از موارد یخ زدگی مواد غذایی داخل یخچال است.
 • گاز یخچال را باید چک کنید. زیادی گاز باعث بروز این مشکل می شود.
 • خرابی ترموستات نیز می تواند باعث یخ زدگی مواد داخل یخچال شود.
 • محل قرار گیری مواد غذایی را در یخچال چک کنید. کشوها بیش از حد پر نشود. مراقب باشید مواد غذایی جلوی خروجی هوای سرد داخل یخچال را مسدود نکرده باشد.

تعمیر یخچال پروفایل در اصفهان

این از حقوق شماست که برای تعمیر وسایل الکتریکی منزل خود از یک تکنسین مجرب و ماهر برخوردار شوید.

تکنسین های شرکت حامی سرویس ضمن رعایت حسن اخلاق در مورد شما مشتری عزیز از دانش بروز در تعمیر کلیه برندهای لوازم خانگی از جمله یخچال فریزر پروفایل، برخوردار هستند.

برای همین ما می توانیم بهترین خدمات را در کوتاهترین زمان و بهترین سرویس دهی را برای شما دوست عزیز به ارمغان بیاوریم، تا ضمن صرفه جویی در وقت در پرداخت هزینه اضافی نیز صرفه جویی شود.

از آنجا که یخچال و فریزر شما باعث صرفه جویی در وقت و تلاش روزانه شما می شود، نقص عملکرد این وسیله می تواند به سرعت، روال زندگی روزمره شما را از چرخه طبیعی خارج کند.

(ما با افتخار بیان میکنیم که تعمیرات کلیه برندهای لوازم خانگی را برایتان به نحو احسنت انجام می دهیم).

تعمیر یخچال پروفایل در اصفهان

4.4/5 (5 نظر)