تعمیر یخچال پروفایل در اصفهان

تعمیر یخچال پروفایل در اصفهان

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

تعمیر سریع و قابل اعتماد ؛ در صورت بروز مشکل در یخچال و نیاز به تعمیر یخچال پروفایل در اصفهان می توانید با مرکز تماس شرکت حامی سرویس تماس گرفته و ثبت پذیرش کنید. 

تکنسین های ما در اسرع وقت برای تعمیرات در محل شما حاضر شده و پس از بازدید و عیب یابی دقیق تعمیر یخچال پروفایل در اصفهان را در مراجعه اول انجام می دهند.

ضمانت نامه کتبی و فاکتور رسمی مورد تایید اتحادیه تحویل مشتریان عزیز می شود.

تعمیر یخچال اسنوا در اصفهان

خدمات حامی سرویس

تنظیمات یخچال پروفایل :

در ابتدا توضیحی مختصر در رابطه با تعمیر یخچال پروفایل در اصفهان و نحوه ریست آن برای شما بیان میکنیم:

یخچال و فریزر جنرال الکتریک پروفایل، با جنس استیل ضد زنگ بیرونی و گوشه ها و درهای گرد است. این دستگاه شامل یک صفحه نمایش دیجیتالی الکترونیکی روی درب فریزر، تنظیمات خنک کنندگی و سیستم مدیریت دما است. این یخچال مانند بسیاری از لوازم منزل، در اکثر شرایط باید خوب کار کند. با این وجود، ممکن است نیاز به تنظیم مجدد بعد از هرگونه تعمیر، نگهداری یا قطع شدن برق باشد.

مرحله اول:

  • یخچال را از برق بیرون بکشید، سپس 30 ثانیه صبر کنید. قدرت موتور دستگاه رابررسی کنید.

مرحله دوم:

  • اگر با وصل کردن یخچال و فریزر شروع به کار نکرد، مجددا پریزهای برق را چک کنید و یا ممکن است نیاز به تعویض سیم های برق باشد. مطمئن شوید سیم کشی بدون مشکل است.

مرحله سوم:

  • با استفاده از حالت تشخیص خودکار یخچال، تنظیم مجدد سیستم کامل را انجام دهید. برای ورود به حالت خودآزمایی، ابتدا دکمه دما را روی صفحه کنترل فشار دهید. هنگامی که هر دو نمایشگر کنترل دما روشن می شوند، تنظیمات دمای یخچال و فریزر را روی “5” تنظیم کنید. هر چهار دکمه تنظیم دما را به مدت سه ثانیه فشار داده و نگه دارید و سپس رها کنید. هنگامی که “0” در نمایشگرها چشمک می زند، یخچال و فریزر در حالت تنظیم مجدد است. برای تنظیم مجدد کامل سیستم، “1” و سپس “5” را فشار دهید. بعد از ریست شدن سیستم، یخچال را از برق جدا کرده و پس از مکث کوتاهی دوباره آنرا به برق بزنید. اکنون یخچال شما دوباره تنظیم شده است.

تعمیر یخچال پروفایل در اصفهان

تعمیرات فوری در منزل،توسط تکنسین های مجرب گروه حامی سرویس ایران

تماس فوری در هر ساعتی از شبانه روز 03191002003 

کلیه خدمات گارانتی کتبی دارد.

چند نمونه از سوالات متداول در رابطه با عیوب یخچال فریزر پروفایل که در تعمیر یخچال پروفایل در اصفهان باید بدانید و علت آن عیب را اینجا بخوانید :

این راهنمای تعمیر یخچال و فریزر جنرال الکتریک به شما در تعمیر مدل های یخچال فریزر الکترونیکی جنرال الکتریک ساخته شده پس از سال 2002 کمک می کند. یخچال فریزرهای جنرال الکتریک از زمان عرضه به بازار دارای مدل های مختلف است. در این مدل ها عملکرد برفک زدایی یخچال و یا قدرت موتور آن و همچین کیفیت قطعات بکار برده متفاوت است. در مدل های الکترونیکی، یخ زدایی توسط یک تایمر کنترل می شود، که چرخه یخ زدایی را هر 6-15 ساعت (بسته به مدل) تکرار می کند. تولید برفک در یخچال فریزر ضروری نیست و از آن جایی که تولید برفک بیشتر از چرخه خنک کنندگی یخچال فریزر باعث مصرف برق می شود داشتن عملکرد برفک زدا برای یخچال فریزر بسیار کارآمد است.

علت خنک نکردن یخچال فریزر پروفایل؟

یکی از مهمترین دلایلی که یخچال و فریزر پروفایل بطور صحیح خنک نمیکند اینست که قطعات مربوط به برفک زدایی یخچال دارای عیب است … قطعاتی که احتمالاً باعث ایجاد این مشکل می شوند عبارتند از: سنسور یا ترمودیسک، المنت، ترموفیوز سیم های رابط بین المان های المنت و برد فرمان و خود برد فرمان.

بعد از کنتر