تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در شیراز

تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در شیراز

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

درصد بالایی از تعمیرات لوازم خانگی که به دست افراد غیر متخصص انجام می شود باایجاد مشکلات وهزینه های بیشتری روبرو می شود،پدربزرگ من همیشه می‌گفت:«آردت رابه نانوابسپار تابرایت نان بپزد،حتی اگرآن رابسوزاند.»

وجودمشکلات رایج جهت تعمیرات همیشه باعث تاخیر در مراجعه به تعمیرکار می شود.

دردسرهای حمل ونقل،مدت زمان انتظاربرای تعمیر،ریسک صحت قطعات تعویض شده ودرنهایت عدم  اطمینان به تبحرتعمیرکار وبه وجودنیامدن مشکلات بیشتربرای ماشین لباسشویی ازجمله مشکلات پیش روست.

شرکت حامی سرویس ،شرکتی باتکنسین متخصص در تعمیرات لوازم خانگی است که با تخصص خوددراین زمینه جایگاه خودرامیان همگان بازکرده است.

این شرکت خدمات متنوعی درزمینه کاری خودارائه میدهد:

  • بعدازتعمیرات تمامی قطعات کهنه به مشتری تحویل داده می‌شود.
  • قطعات جدیدبه مدت بیست روز گارانتی دارد،یعنی اگرقطعه تعویضی خراب باشدیامشکلی داشته باشدبه صورت رایگان تعویض شده ویا عودت وجه داده میشود.
  • فرایند تعمیرات به مدت ۶۰ روز گارانتی داردوتمام بندهایی که درباره فاکتور وجود دارد.اگرزیر دو ماه مشکل پیداکنندشامل گارانتی میشود.
  • مشتری پس ازپایان کار فاکتور آنلاین دریافت می‌کند که توسط پیامک لینک آن روی گوشی مشتری ارسال میشود.
  • تمام قیمت ها زیر نظارت شرکت است . پس از پایان کار تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در شیراز و تحویل فاکتور به مشتری بعد از گذشت دو الی سه روز با مشتری تماس میگیرند و قیمت های کار را با مشتری چک کرده و کیفیت خدمات را از مشتری می پرسند.
  • درنهایت تکنسین ها کاملاً زیرنظارت هستندکه برای مشتری هامشکلی پیش نیاید.
  • تلاش حامی سرویس بر آن بوده  که تمامی برندهای لوازم خانگی را در سبد کاری خود قرار دهد .

تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در شیراز

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در شیراز :

بسیاری براین باورند که شرکت حامی سرویس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در شیراز است.امابایدخاطرنشان کنیم که گروه ما نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در شیراز نیست وفقط تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در شیراز راانجام میدهد.

 

خطاهای ماشین لباسشویی زیمنس :

مصرف کنندگان محصولات زیمنس می توانند با دانش در زمینه علت ارور های ماشین لباسشویی زیمنس ، مشکلات ساده را رفع کرده و تنها در صورت بروز مشکلات اساسی با تعمیرکار های حرفه ای تماس حاصل بفرمایند .

در صورتی که شما با خطاهای لباسشویی زیمنس که روی نمایشگر آن نمایان می شود ، آشنایی داشته باشید می توانید آنها را  برطرف کنید ، زیرا با نمایش کد ارور ها شناسایی مشکل راحت تر شده است .

ارور 1 لباسشویی زیمنس :

  • علت بروز این ارور باز بودن درب لباسشویی پس از شروع برنامه می باشد . این خطا به مدت یک دقیقه روی نمایشگر ، نمایان می شود و شما می توانید با درست بستن درب لباسشویی و شروع دوباره مشکل را حل کنید .

نحوه رفع خطای 1 لباسشویی زیمنس :