تعمیرات اسنوا در اصفهان

تعمیرات اسنوا در اصفهان

03191002003

مختصری در مورد اسنوا

شرکت “ارکان ساختار نوین ایرانیان” که آن را به اختصار با نام اسنوا می شناسیم، در سال 1384 در زمینی به مساحت 25 هزار متر مربع در مورچه خورت اصفهان تاسیس شد.

تجهیزات به کار رفته در این کارخانه مطابق استاندارهای روز دنیا هستند که روزانه قابلیت تولید هزار دستگاه از هر یک از محصولات این شرکت را داراست.

از جمله ی این تجهیزات می توان به دستگاه های رباتیک الکترومغناطیس رنگ و لعاب، دستگاه های C.N.C خم و برش و تکنولوژی جوش پلاسما اشاره کرد که همانطور که گفته شد، بر استاندارهای روز دنیا منطبق هستند.
محصولات این شرکت امروزه شامل: تلویزیون،‌ ماشین های لباسشویی، اجاق گاز و اجاق گازهای توکار یا built-in، ماشین های ظرفشویی، یخچال فریزر اسنوا ، کولر و جاروبرقی اشاره کرد.این محصولات تحت نام برندهای اسنوا، دوو، تکنوگاز، بست و Carino Carlo به تولید و حتی به برخی از کشورهای خاورمیانه از جمله عراق صادر می شود.

 

خدمات پس از فروش محصولات اسنوا

انتخاب سرویس حامی بعنوان مجموعه ی ارائه دهنده ی خدمات پس از فروش و تعمیرات محصولات اسنوا، با بیش از 18 مرکز سرویس در مرکز استان ها خدمات خود را با بیشترین سرعت در اختیار مشتریان قرار می دهد. این مجموعه در تهران با 3 مرکز در شرق و غرب و جنوب و سایر مراکز در شهرهای بزرگ نظیر اصفهان، شیراز، رشت، تبریز و 8 مرکز استان دیگر و در مجموع 165 تکنسین در استخدام این مجموعه و 818 نمایندگی مجاز آن در بیش از 450 شهر ایران بعنوان یکی از گسترده ترین شبکه های عرضه ی خدمات پس از فروش ، آمادگی خدمت رسانی به مشتریان را در سراسر ایران دارند. شماره تماس با خدمات پس از فروش اسنوا از طریق سامانه 1699 صورت میگیرد.

تعمیر یخچال اسنوا در اصفهان
با این مقدمه تعمیرات جز جدانشدنی محصولات خانگی است. شرکت اسنوا با سابقه ای بیش از 14 سال در عرصه ی تولید محصولات خانگی، نمایندگی های فروش و تعمیرات خود را در سراسر ایران راه اندازی کرده است. در این نوشته سعی داریم به بررسی خدمات نمایندگی تعمیرات اسنوا در اصفهان بپردازیم.

جهت تعمیر لباسشویی اسنوا در اصفهان به این قسمت مراجعه کنید.

گروه حامی سرویس نمایندگی تعمیرات اسنوا در اصفهان نمیباشد اما تعمیرات تخصصی این برند را در منزل شما انجام می دهد.
 تعمیرات اسنوا در اصفهان آمادگی خدمت رسانی در جهت تعمیر محصولات این شرکت نظیر تلویزیون، یخچال های فریزر، ماشین های لباسشویی و ظرفشویی، کولر و جاروبرقی را دارا می باشد.در ادامه خدمات این در بخش تعمیرات یخچال فریزرها، ماشین لباسشویی و اجاق گازهای اسنوا را مورد بررسی قرار میدهیم.


نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا در اصفهان

تعمیرات یخچال اسنوا در اصفهان

یخچال و فریزر اسنوا

یخچال های اسنوا در 4 دسته بندی ساید بای ساید،‌ یخچال با فریزر بالا، یخچال با فریزر پایین و یخچال های تک درب ارائه می شوند. هر کدام از انواع یخچال های اسنوا دارای ویژگی های خاص و منحصر بفردی هستند اما به طور کلی می توان گفت که تمامی آنها از سطح انرژی A یا A+ بهره می برند. بعلاوه تکنولوژی جدید به کار رفته در صفحه نمایش لمسی این دستگاه ها، فریزر بدون برفک، به کارگیری گاز R134 فاقد CFC و منطبق بر قوانین بین المللی و همچنین تکنولوژی انحصاری چرخه ی تعادل که به منظور کاهش پارازیت های حاصل از کمپرسور به کار رفته است، از ویژگی های مشترک یخچال های اسنوا می باشد.
خرابی یخچال های اسنوا
علی رغم کیفیت خوب یخچال های اسنوا و نکات به کار رفته در طراحی آن، ممکن است مشکلاتی که در ادامه به آن میپردازیم برای این محصول اتفاق بیفتد، در هر صورت  تعمیرات اسنوا در اصفهان قادر به حل تمامی این مشکلات به صورت حضوری و تلفنی می باشد. از جمله مشکلات عمده ای که مشتریان به واسطه ی آن به تعمیرات مراجعه میکنند می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1- صدای زیاد یخچال
2- کار کردن متوالی یخچال
3- خراب شدن لاستیک دور درب
4- داغ کردن موتور
5- کار نکردن فریزر
6- برفک زدن فریزر
7- کار نکردن فن یخچال
8- کار نکردن موتور
9- خراب شدن صفحه دیجیتالی
10- خراب شدن برد الکترونیکی یخچال
11- کار نکردن سنسور یخچال

بسیاری از این موارد به صورت کدهای ارور در صفحه نمایش دیجیتالی یخچال ها ظاهر می شوند، که بعضا ممکن است با راهنمایی مشاوران حاضر در نمایندگی تعمیرات بدون حضور سرویس کار در محل بتوانید مشکل را رفع کنید.لازم به ذکر است این ارور ها با نام هایی نظیر F1، R1، DH و غیره ظاهر می شوند که باید به آنها توجه کنید.


 

تعمیرات لباسشویی اسنوا در اصفهان

ماشین لباسشویی های اسنوا

در بخش ماشین های لباسشویی اسنوا، شاهد تولید ماشین های 5 تا 8 کیلوگرمی هستیم که گرچه هر یک خصوصیات مختص به خود را دارند، در برخی ویژگی ها با یکدیگر مشترک هستند. سطح انرژی در این محصول بین A و A+ ، و در ماشین های 8 کیلویی تا سطح A+++ نیز ارتقا یافته اند، موتور به کار رفته در آن ها نیز از دو نوع تسمه ای و بدون تسمه می باشد. تعداد برنامه های شستشوی آن ها عددی بین 9 و 10 یا 14 و 15 با دور موتور های 800، 1000 و 1400 در دقیقه است. تقریبا تمامی ماشین ها از سیستم شستشوی با تاخیر، نمایشگر ال ای دی و سیستم عیب یابی خودکار بهره می برند.

 

گروه حامی سرویس نمایندگی تعمیرات اسنوا در اصفهان نمیباشد اما تعمیرات تخصصی این برند را در منزل شما انجام می دهد.

خرابی ماشین های لباسشویی اسنوا
در ابتدا باید گفت که برای جلوگیری از خرابی ماشین لباسشویی بایستی تمامی نکاتی که در دفترچه ی راهنمای این محصول قرار گرفته است، از قبیل رعایت فاصله ی ماشین از وسایل اطرافش، رعایت حد مجاز وزن لباسهای ورودی به ماشین و سایر نکات ایمنی را به دقت رعایت کنید، چرا که عمده ی مشکلات گزارش شده به تعمیرات اسنوا در اصفهان در راستای رعایت نکردن همین موارد است. با این وجود بیشترین مشکلات پدید آمده برای لباسشویی های اسنوا شامل موارد زیر هستند:
1- کار نکردن ماشین لباسشویی بعد از قرار دادن لباس ها و فشردن دکمه ی شروع
2- تمیز شسته نشدن لباس هایی که بیشتر از حد معمول کرک و پرز دارند
3- عدم چرخش لباس ها علی رغم کار کردن ماشین
4- صدای بلند ایجاد شده توسط ماشین لباسشویی در حین کار کردن

عیب یابی ماشین های لباسشویی اسنوا نیز می تواند به صورت تلفنی با گزارش خطاهای نمایش داده شده به کارشناسان انجام شود، خطاهای این دستگاه با عباراتی نظیر Errr1، Errr2، Errr3 و Errr6 نمایش داده می شود که هر کدام نشان دهنده ی مشکل در یک قسمت خاص هستند.

 

03191002003

گروه حامی سرویس نمایندگی تعمیرات اسنوا در اصفهان نمیباشد اما تعمیرات تخصصی این برند را در منزل شما انجام می دهد.

گروه حامی سرویس برای رفاه حال مشتریان خود، لیستی از ارورهای ماشین لباسشویی اسنوا را به همراه علت به وجود آمدن آنها آماده کرده است.

دانلود ارورهای ماشین لباسشویی اسنوا 

 

 


 

تعمیرات اجاق گاز اسنوا در اصفهان

اجاق گازهای اسنوا

از تولیدات اسنوا در بخش دستیار پخت و پز می توان به اجاق گازهای اسنوا اشاره کرد که در چندین طرح و مدل به بازار عرضه شده اند.ویژگی های مشترک در تمامی این مدل ها، ولوم های باکالیتی نرم، ساخت ایتالیا با تحمل حرارتی بالا، سامانه ی طبقاتی درون اجاق، سلف کلین لعابی و دیواره ی پرزدار داخلی، شیشه ی درب دار دوجداره و زمان سنج دیجیتالی از نوع led همراه با امکان زمان بندی خاموش شدن شعله ها می باشد.

تعمیر تلویزیون اسنوا در اصفهان

خرابی اجاق گازهای اسنوا
نصب اجاق گازهای اسنوا بایستی حتما توسط متخصصین آن انجام شود. چرا که بسیاری از مشکلات و خرابی های اجاق گازهای اسنوا ناشی از نصب نادرست آن و رعایت نکردن نکاتی همچون رعایت فاصله های جانبی اجاق و اتصالات غیرفنی لوله گاز شهری می باشد.مهمترین علت مراجعه ی مشتریان به  تعمیرات اسنوا در اصفان به شرح زیر است:
1- روشن نشدن شعله ها
2- روشن نماندن شعله ها
3- زرد سوزی شعله ها
4- نشت گاز و استشمام بوی گاز در محیط
5- کار نکردن جرقه زن
6- شعله با طول نامناسب
7- تنظیم نشدن شعله ی فر
8- انحراف شعله های فوقانی
9- خاموش شدن مشعل فر پس از تنظیم شدن
در صورت بروز هر یک از خطاهای بالا می توانید با کارشناسان  تعمیرات اسنوا در اصفهان تماس بگیرید. همانطور که گفته شد بسیاری از خطاها و خرابی های محصولات اسنوا به صورت غیر حضوری و با راهنمایی کارشناسان رفع می شوند،‌ در غیر اینصورت تکنسین های متخصص در رفع خرابی در اسرع وقت در محل حضور خواهند داشت.


برای خواندن مطلب تعمیر اجاق گاز اسنوا در اصفهان اینجا کلیک کنید 


 

 

 

 

 

4.5/5 (6 نظر)