نمایندگی تلویزیون تی سی ال در اصفهان کجاست ؟

گروه حامی سرویس تعمیرات این محصولات را در منزل شما انجام میدهد و نمایندگی این برند نیست در صورت نیاز به دریافت خدمات از نمایندگی میتوانید به دفترچه راهنمای محصول خود مراجعه کنید.

0313833

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

نمایندگی تلویزیون تی سی ال در اصفهان را با حامی سرویس اشتباه نگیرید

نمایندگی تلویزیون TCL در اصفهان بر عهده خدمات پس از فروش TCL شرکت مادیران  میباشد.

گروه حامی سرویس فقط تعمیرات تلویزیون تی سی ال را انجام میدهد و نمایندگی خدمات پس از فروش این شرکت نمیباشد.

شماره تلفن نمایندگی تلویزیون tcl در اصفهان

شرکت مادیران : شماره تماس: 82266 داخلی 1

توجه داشته باشید که گروه حامی سرویس نمایندگی شرکت tcl در اصفهان  نمیباشد و در صورت نیاز به دریافت خدمات از نمایندگی به دفترچه راهنمای محصول خود مراجعه کنید و با شماره های درج شده در دفترچه راهنما تماس حاصل فرمایید جهت تعمیرات تخصصی تلویزیون تی سی ال در اصفهان به غیر از نمایندگی میتوانید با شماره تلفن 0313833 باما در ارتباط باشید.

 

خدمات پس از فروش تی سی ال اصفهان را با حامی سرویس اشتباه نگیرید

اگرشماهم جزآن دسته افرادی هستید که علاقه زیادی به تماشای تلویزیون دارند.پس همواره ترس خراب شدن آن نیزباشما همراه است.قاعدتا چنین اشخاصی تعمیرات مربوط به لوازم خانگی خودازجمله تلویزیون رابه هرکسی نمی سپارند وبه دنبال بهترین وقابل اعتمادترین شرکت تعمیراتی می گردند.زیرامی دانند که اگرتعمیر آن رایک شخص بی تجربه وناوارد انجام دهد،دیگربایدبا تلویزیون خودخداحافظی کنند وبه فکر یک دستگاه جدیدباشند.

حال چه ویژگی هایی باعث می شود مایک شرکت رامناسب وقابل اعتماد بنامیم؟

مواردی هم چون ارائه خدمات عالی ورعایت اصول مشتری مداری،جزومهم ترین اولویت های کاربران می باشد.شرکت حامی سرویس ،دارای تکنسین هایی است که با به روز ترین آموزش های جهان فرآیند تعمیرات راانجام می دهند.وبا رعایت کامل اصول مشتری مداری،در جلب توجه مشتریان به بهترین نحو ممکن عمل می کنند.

هرزمان که تلویزیون تی سی ال شما نیاز به تعمیر داشته باشد،باشرکت حامی سرویس در اصفهان به شماره 91002003-031 تماس بگیرید.تا خدمات شرکت (از جمله تعمیر فوری،استفاده از قطعات اورجینال و … ) شامل حال شمابشود.

تعمیر تلویزیون تی سی ال در اصفهان

 

نمایندگی تعمیر تلویزیون تی سی ال در اصفهان را با حامی سرویس اشتباه نگیرید

درصورتی که به یک مرکز تعمیراتی برای تعمیر تلویزیون تی سی ال دراصفهان نیاز داشته باشید،شرکت حامی سرویس این امر را به شکل کاملا تخصصی انجام می دهد.امالازم به ذکر است که بدانید شرکت حامی سرویس ، نمایندگی تعمیر تلویزیون تی سی ال دراصفهان محسوب نمی شود.

برای برقراری ارتباط با دفتر فروش شرکت تی سی ال می توانید 88623700 را شماره گیری کنید.

برای تماس با خدمات پس از فروش محصولات شرکت تی سی ال ،شماره تماس: 82266 داخلی 1

 

دکمه های موجود روی مانیتور تلویزیون تی سی ال :

دکمه POWER در تلویزیون تی سی ال :
  • خاموش و روشن کردن دستگاه با فشردن این دکمه صورت میگیرد.
دکمه MENU در تلویزیون تی سی ال :
  • برای دسترسی به تنظیمات دستگاه ازقبیل تنظیمات صوتی و تصویری،استفاده ازاین کلیدکارآمدخواهدبود.
دکمه INPUT در تلویزیون تی سی ال:
  • در صورتی که بخواهید منبع سیگنال راتغییر دهید،بایداین دکمه رافشاردهید.
دکمه V-  در تلویزیون تی سی ال :
  • به منظور کم کردن صدای دستگاه مورداستفاده قرار می گیرد.
دکمه V+ در تلویزیون تی سی ال :
  • برای زیاد کردن ولوم تلویزیون ، از این دکمه استفاده کنید.
دکمه CH- در تلویزیون تی سی ال :
  • برای تعویض کانال ها به سمت عقب کاربرد دارد.
دکمه CH+ در تلویزیون تی سی ال :
  • عوض کردن کانال ها به جلو با این دکمه ها میسر می شود.

نشت نور در تلویزیون :

یکی ازمشکلاتی که ممکن است برای کاربران پیش بیاید،نشت نور در پنل تلویزیون می باشد.که شامل هاله هایی از نور است که دربخش هایی از تلویزیون دیده می شود.مخصوصازمانی که تصاویرتاریک درتلویزیون نمایش داده می شوند،این مورد مشهودتر است وباعث افت کیفیت کنتراست تلویزیون می شود.

 

درصورتی که متریال به کاررفته در پنل تلویزیون بی کیفیت باشند،امکان رخ دادن چنین اتفاقی وجود دارد.پنل های LCD چندین لایه تحت عنوان کریستال مایع،پخش کننده نور و لایه ترکیبی محافظ دارند.که که اگر کیفیت آن ها پایین باشد،می توانید نشت نور را در تلویزیون خودمشاهده نمایید.

مورد دیگر که درگذشت زمان باعث نشت نور می شود،اختلال درکارکرد صفحه های کریستال مایع و پخش کننده نور می باشدکه باعث نمایان شدن لکه های نور در LCD می شود.

یکنواختی رنگ مشکی در تلویزیون :

یکنواختی رنگ مشکی در تلویزیون یعنی غلظت آن رنگ در نمایشگر !

درصورتی می توانیم بگوییم یکنواختی رنگ مشکی در تلویزیون رخ داده است.که تصاویر سیاه وسایه ها و اجسام سیاه رنگ را به طور یکسان و تیره بر نمایشگر نمایان می شوند و تمام صفحه نمایش ، روشنایی تلویزیون مشاهده می شود.این قضیه زمانی بیشتر خود نمایی می کند که درمکان تاریک،تصاویر تاریکی به نمایش گذاشته شوند.

معمولا دراکثر تلویزیون ها این مشکل پدیدار می شود وحتی هنگام خریدهم ممکن است این مورد در تلویزیون های نو وجود داشته باشد (اما به صورت محدود تر). درصورتی که تلویزیون شمادچاراین مشکل شده است وبرای شما آزاردهنده است، تعمیرات تلویزیون تی سی ال خود را در اصفهان به شرکت حامی سرویس بسپارید.

تعمیر به هم ریختگی رنگ تلویزیون :

ازگذشته تاکنون تلویزیون ها نقش پررنگی در زندگی افراد داشتند امااکنون استفاده ازآن ها بیشتر شده است.به گونه ای می توان گفت،رفیق شفیق انسان ها شده اند.بدیهی است که خرابی آن ها می تواند زندگی را برای افراد سخت کند.

در صورتی که تلویزیون دچار بهم ریختگی رنگ ها شود ، برای تعمیر تلویزیون تی سی ال و تعویض پنل آن ، با شرکت حامی سرویس تماس بگیرید.

همچنین ممکن است به علت روشن بودن طولانی مدت تلویزیون،بک لایت دستگاه معیوب شده باشدکه باید ترمیم و یا تعویض شود. 

4.8/5 (6 نظر)