تعمیر کولر گازی توشیبا در اصفهان

تعمیر کولر گازی توشیبا در اصفهان

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

انتظارشماازیک کولر گازی خوب چیه؟

قطعا توقع دارید کولر شما درفصول گرم سال،فضای منزل ومحیط کارتون روخنک ولذت بخش کنه.یکی ازمشکلاتی که اخیرابرای کولر گازیم پیش اومده این هست که بعد ازخاموش کردن کولر ، یونیت خارجی همچنان کارمیکنه.

باشرکت حامی سرویس تماس گرفتم تاازخدمات مشاوره ی آنلاین این مجموعه استفاده کنم.کارشناسان حامی سرویس علت این مشکل رو خرابی رله بیان کردن اماگفتن بایددستگاه شماازنزدیک بررسی بشه تاعیب یابی به صورت دقیق تر صورت بگیره.خلاصه ازطرف شرکت،تعمیرکار به منزل مااعزام شد وشروع به کارکرد.

یک سری از قطعات دستگاه به دلیل کارکرد زیاد دچار فرسودگی شده بودند که تکنسین حامی سرویس قطعات یدکی نو و اورجینال رو جایگزین آن ها کرد.خدمات تعمیر کولرگازی به مدت دو ماه دارای گارانتی می باشد ودرصورت بروز مشکل در مدت زمان ذکر شده،پیگیری های لازم انجام خواهد شد ودستگاه شمامجدد به صورت رایگان تحت تعمیر قرارخواهدگرفت.

تعمیر کولر گازی توشیبا در اصفهان

نمایندگی تعمیر کولر گازی توشیبا در اصفهان را با حامی سرویس اشتباه نگیرید

آیاازخرابی های متعدد لوازم خانگی خودرنج می برید؟آیانمی دانید تعمیر لوازم خانگی خودرابه کدام شرکت بسپارید؟

چاره مشکل شما،شرکت حامی سرویس است.مجموعه ما باانجام تعمیرات تخصصی لوازم خانگی درسراسر ایران مشغول به فعالیت می باشد.

شرکت حامی سرویس باارائه خدمات عالی، تعمیر کولر گازی توشیبا در اصفهان راانجام می دهد.

برای برقراری ارتباط با شرکت حامی سرویس ،می توانید باشماره 03191002003 تماس بگیرید ودرخواست خود رادرسامانه ثبت نمایید.البته درنظرداشته باشید که شرکت حامی سرویس رانمی توان نمایندگی تعمیر کولر گازی توشیبا در اصفهان به حساب آورد .

همچنین برای برقراری تماس با خدمات پس ازفروش محصولات توشیبا می توانید 6-88808813 راشماره گیری نمایید.

نمایندگی فروش کولر گازی توشیبا در اصفهان کجاست؟

امروزه خریداینترنتی نقش پررنگی درزندگی افراد ایفا می کند.به گونه ای که همه سعی دارند مایحتاج زندگی خود راازاین روش تامین نمایند.اماازآنجایی که خریداقلامی مانند لوازم خانگی دقت بالایی می خواهد،بسیاری ترجیح می دهند به صورت حضوری آن ها را تهیه کنند.

اگر قصد خرید لوازم خانگی با کیفیت در اصفهان را داشته باشید ، می توانید به خیابان هاتف – خیابان مشیر ، کوچه یخچال مراجعه کنید .

تلفن دفتر فروش محصولات توشیبا : 88822937

تشخیص کولر گازی توشیبا اصل از تقلبی :

یکی از موثر ترین روش های تشخیص لوازم خانگی اصل و تقلبی ، استفاده از شماره سریال و مدل دستگاه است . برای انجام این کار ابتدا باید وبسایت اصلی برند مربوطه را در گوگل جستجو کنید . پس از آن مدل دستگاه را در سایت وارد کنید تا بتوانید اطلاعات و تصاویر مربوط به آن را مشاهده نمایید . در صورتی که تمام امکانات کولر گازی انتخابی تان و موارد ذکر شده در سایت با یکدیگر مطابقت کامل داشتند ، با اطمینان نسبت به خرید آن اقدام نمایید .

در صورتی که به تعمیر کولر گازی توشیبا در اصفهان نیاز داشتید می توانید با شرکت حامی سرویس ارتباط برقرار نمایید .

همچنین توجه داشته باشید که دستگاه حتما باید دارای شماره سریال واقعی باشد . به گونه ای که اگر آن را در سایت وارد کنید ، تصاویر مربوط به کولر گازی مربوطه بارگزاری شود .

نحوه تمیز کردن کولر گازی

نحوه تمیز کردن کولر گازی :

هرگز تصور نخواهید کرد که پس ازمدتی استفاده از کولر گازی ، ممکن است قسمت های مختلف این دستگاه کثیف شده باشند!

برای اینکه عملکرد کولر گازی دچارمشکل نشود،بهتراست دربازه های زمانی مشخص نسبت به سرویس آن اقدام نمایید.

تمیزکردن کولر گازی نیزجزومهم ترین کارهایی است که نباید پشت گوش انداخته شود.درادامه مراحل تمیزکردن کولر گازی راشرح داده ایم:

1-در ابتدای کار ، لازم است از قطع بودن برق دستگاه اطمینان حاصل کنید و دو شاخه رااز برق بکشید.

2-مرحله بعد،تمیزکردن فیلترهای کولرگازی است.برای انجام این کارلازم است قاب جلویی پنل رابه آرامی بازکنید.دقت داشته باشید که این کاررابادقت زیادی انجام دهید وبرای اطمینان، نحوه بازشدن قاب راازداخل دفترچه راهنما مطالعه نمایید.پس ازآن می توانید فیلترها رابیرون آورده وبه وسیله آب وموادشوینده به خوبی شستشو دهید.توجه داشته باشید که تازمان خشک شدن کامل فیلترها بایدصبرکنید وسپس آن ها را مجددا در دستگاه قرار دهید.!

تعمیر کولر گازی توشیبا در اصفهان را به تعمیر کاران شرکت حامی سرویس بسپارید.

3- در ادامه باید به تمیزکردن سنسور کولر گازی بپردازید.این سنسور درپشت فیلترها قرارگرفته است که باکمی فشارمی توانید آن راخارج نمایید.سپس به وسیله یک پارچه خشک آن را تمیزکنید ومجددا درجای خودقراردهید.

4- مرحله بعد،تمیزکردن صفحات رادیات شکلی است که باآن ها کویل می گویند.این صفحات درمعرض هوای مستقیم قرارمی گیرند وبه همین منظور آلودگی زیادی روی سطح آن ها مشاهده می شود.زمانی که قاب دستگاه رابازکنید،می توانید این صفحات راببینید.برای برطرف کردن آلودگی های آن،بهتراست از اسپری ها و مایع های مخصوص چربی زدایی استفاده کنید.به وسیله یک برس بایدبادقت و حوصله کویل ها را به مایع یا اسپری آغشته کنید ومدتی زمان دهید تا عمل کند.پس ازآن می توانید بایک دستمال به آرامی آثار به جا مانده را پاکسازی نمایید.

5- تمیز کردن پنل خارجی کولر گازی باید در این مرحله انجام شود . برای انجام این کار می توانید رادیات را از دستگاه خارج کنید و یا بدون خارج کردن آن و با فشار بالای آب به تمیز کردن آن بپردازید . از تمیز کردن فن و پنکه دستگاه نیز غافل نشوید ! برای انجام این کار می توانید از یک دستمال مرطوب استفاده نمایید .

بهتر است پس از تمیز کردن کامل فن ، کمی روغن مخصوص موتور الکتریکی به پره های آن بزنید .

شرکت حامی سرویس با ارائه خدمات عالی ، تعمیر کولر گازی توشیبا در اصفهان را انجام می دهد.

5/5 (3 نظر)