تعمیر کولر گازی تراست در اصفهان

تعمیر کولر گازی تراست در اصفهان

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

حتی تصوراینکه دریک روزگرم تابستانی کولر گازی منزلمان خراب شده باشد،میتواند بسیارناراحت کننده باشد.!

چنین اتفاقی دورازانتظارنیست؛اماباروش هایی مانند سرویس های دوره ای،استفاده درست ازدستگاه و… می توانیم طول عمرمفید دستگاه راافزایش دهیم.

حال اگراین مشکل برایمان پیش آمده باشد،چه بایدکرد؟آیا می توان تعمیرآن رابه هرکسی سپرد؟ شرکت حامی سرویس درچنین لحظاتی حامی شماست! مجموعه حامی سرویس به صورت شبانه روزی،بهترین خدمات رابرای هموطنان گرامی ارائه می دهد.

کافیست 03191002003 راشماره گیری نماییدتا تکنسین های شرکت حامی سرویس به منزل شمامراجعه نمایند ودرکوتاه ترین زمان ممکن عیوب به وجود آمده در لوازم خانگیتان رابرطرف نمایند.

تعمیر کولر گازی تراست در اصفهان

نمایندگی تعمیر کولر گازی تراست در اصفهان را با حامی سرویس اشتباه نگیرید

تکنسین های شرکت حامی سرویس ، قادربه تعمیرات تخصصی لوازم خانگی باهربرندی می باشند.امادر نظر داشته باشید که این شرکت نمایندگی تعمیر کولر گازی تراست در اصفهان نمی باشد.

شماره 89389 به منظوربرقراری ارتباط مشتریان باخدمات پس ازفروش محصولات تراست،درنظرگرفته شده است.

نمایندگی فروش کولر گازی تراست در اصفهان  کجاست؟

همه افرادترجیح می دهندبرای خرید حضوری لوازم خانگی خود،به بهترین ومعتبرترین فروشگاه های شهر مراجعه نمایند تامحصولات باکیفیت وقیمت مناسب تهیه کنند.

اگربه دنبال یک شرکت تعمیراتی مناسب می گردید تا تعمیر کولرگازی Trust دراصفهان رابه آنها بسپارید،روی شرکت حامی سرویس حساب کنید!

به همین منظورمیتوانید به خیابان هاتف – خیابان مشیر،کوچه یخچال دراصفهان مراجعه کنید ولوازم موردنیازخودراباخیالی آسوده تهیه نمایید.

برای برقراری ارتباط بادفتر فروش محصولات تراست می توانیدباشماره 89389 تماس حاصل فرمایید.

تشخیص کولر گازی تراست اصل از تقلبی

تشخیص کولر گازی تراست اصل از تقلبی :

چگونگی تشخیص کولر گازی اصل و تقلبی،همواره یکی ازمعضلات ونگرانی هایی است که هنگام خریداین محصول به وجود می آید.لوازم تقلبی هیچگاه کیفیت لوازم خانگی اصل راندارند وبه علت قیمت کمتری که دارند،هیچگاه نبایدآنهارا تهیه کنید.البته گاهابرای طبیعی جلوه دادن موضوع،هیچگونه اختلاف قیمتی بین کالای اصل وتقلبی قرارنمیدهند.دراین صورت، فقط بایدازروش هایی استفاده کنید که بتوان کالای اصلی و تقلبی راتشخیص دهید.به منظورآگاهی ازاین موضوع،ادامه مطلب رابه دقت مطالعه فرمایید.

یکی ازروش هایی که به واسطه آن می توانید کولرگازی اصلی،تقلبی راازیکدیگرتشخیص دهید،بررسی برد الکتریکی پنل خارجی است.به منظور انجام این کاربه صورت زیرعمل کنید:

ازفروشنده درخواست کنید که برد راکه در قسمت کمپرسور و کندانسور واقع شده است رابه شمانشان بدهد.اگر کولر گازی اصل باشد،باید با یک پنل بزرگ وپیشرفته مواجه شوید که ازکیفیت بالایی نیز برخوردار می باشد.این درصورتی است که کولر گازی های تقلبی دارای بردهای ساده وابتدایی هستند.درمواردی نیز ممکن است هیچ بردی مشاهده نشود که این کالا قطعا تقلبی و فیک می باشد.

تعمیر کولر گازی تراست در اصفهان را به تکنسین های شرکت حامی سرویس بسپارید.

علت خاموش و روشن شدن کولر دو تیکه :

کولرگازی دوتیکه یا اسپلیت ،ازدو یونیت داخلی و خارجی تشکیل شده اند که هرکدام درقسمتی ازمنزل نصب می شوند.ازرایج ترین مشکلاتی که ممکن است برای کولر گازی به وجودبیاید، روشن و خاموش شدن آن است.عدم توجه به سرویس های دوره ای منظم،استفاده نادرست ازدستگاه وبرخی عوامل دیگر،دربه وجودآمدن این مشکل دخیل هستند که درادامه به چندمورد ازآنها اشاره کرده ایم: 

اولین عاملی که هنگام مشاهده چنین موردی بایدبه طورکامل موردبررسی قراربگیرد،سیم کشی ساختمان است.زمانی که اتصالات برق ساختمان ایراد داشته باشند،شاهد روشن وخاموش شدن لوازم برقی خواهید بود.البته ممکن است سیم کشی دستگاه نیزمشکل داشته باشد که بایدتوسط یک فردمتخصص چک وتعمیر شود.

یکی ازقطعات مهمی که درساختار کولر گازی نقش پررنگی دارد،برد آن می باشد.همانگونه که مغزانسان مرکزفرماندهی است ودستورات به سراسر بدن ارسال می کند،برد نیزبه همین صورت عمل کرده اطلاعات مربوطه راقطعات دیگر می فرستد.بنابراین زمانی که برددستگاه مشکل پیدا کرده باشد،دستورات به اشتباه و به صورت غلط به قطعات ارسال می شوند وممکن است باعث بروزایرادات زیاد ازجمله روشن وخاموش شدن دستگاه شود.برای برطرف کردن این موضوع،میتوانید با شرکت حامی سرویس تماس بگیرید و تعمیر کولر گازی تراست در اصفهان را به تکنسین های مجرب این مجموعه بسپارید.

علت خاموش شدن ناگهانی کولر پنجره ای :

کولرپنجره ای یکی ازمدل های پرطرفدار کولرگازی به حساب می آید.بدیهی است که این دستگاه نیز مانند سایر لوازم خانگی دچار مشکل شود.

یکی از مشکلات رایجی که ممکن است برای کولرپنجره ای به وجود بیاید،خاموش شدن ناگهانی آن است.

درصورت مشاهده چنین مشکلی،اولین چیزی که باید توسط تعمیرکاران بررسی شود،اتصالات و سیم کشی ساختمان و دستگاه است.اگرمشکل از این قسمت نبود،لازم است بخش های دیگر دستگاه نیز چک شوند.

قطعه دیگری که به عنوان یکی از مهم ترین قطعات کولر شمرده می شود،ترموستات است.ترموستات،در تنظیم درجه حرارت دستگاه نقش موثری دارد و زمانی که خراب شده باشد،ایراداتی از جمله خاموش شدن ناگهانی آن به وجود می آید.به منظور برطرف کردن این مورد،بهتر است در بازه های زمانی کوتاه تنظیمات ترموستات را بررسی کنید و درجه مناسب را انتخاب نمایید.

رله استارت نیز قطعه ای است که در صورت خراب شدن ، مشکلاتی برای دستگاه به دنبال خواهدداشت.دقت داشته باشید که تعمیر کولرگازی خود را به هر تعمیرکاری نسپارید.زیرا برطرف کردن چنین مشکلاتی نیاز به تخصص و مهارت بالایی دارد.

در صورت بروز مشکل در دستگاه و تعمیر کولر گازی تراست در اصفهان،می توانید با شماره 03191002003 تماس بگیرید تا تعمیرکاران شرکت حامی سرویس برای برطرف کردن مشکل به وجود آمده به منزل شما اعزام شوند.

5/5 (3 نظر)