تعمیر تلویزیون در اهواز

تعمیر تلویزیون در اهواز

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

ناگفته پیداست که از محبوب ترین لوازم خانگی امروزی ، تلوزیون است .

این جعبه ی جادویی که می تواند شما را برای ساعت ها سرگرم و از مشکلات روزانه دور کند؛دارای روحیه ی حساسی است و در صورت وجود هر گونه مشکل،به سرعت واکنش نشان می دهد تا ما را از وجود ایراد مطلع کند .

تصور بفرمایید،شب مقابل تلویزیون نشسته اید و با هیجان در حال تماشای فیلم سینمایی سریع و خشن هستید،که ناگهان نیمی از تصویر تلویزیون سیاه می شود یا کلا خاموش شده و دیگر روشن نمی شود.

در این لحظه بر اعصاب خود مسلط باشید و برای اولین اقدام یک لیوان آب خنک نوش جان بفرمایید؛سپس فاصله ی خود را از تمام وسایل پرت کردنی مانند کنترل،لیوان و… حفظ کنید و به شدت در مقابل پیشنهادات تعمیرات توسط اعضای خانواده ایستادگی نمایید . کار را به کاردان سپرده و به سرعت با حامی سرویس تماس بگیرید .

تعمیر تلویزیون در اهواز

 

تعمیر تلویزیون سامسونگ در اهواز :

شرکت سامسونگ در تولید تلویزیونهای خود بر روی کیفیت تصویر تمرکز نموده است.ازبهترین تلویزیون های این برند سری Q میباشد؛که در آن از فناوری QLED استفاده شده است .

شرکت حامی سرویس با آموزش تکنسین های متخصص در زمینه تعمیرات انواع برند های لوازم خانگی می‌تواند مشکلات دستگاه‌های هوشمند شما را برطرف نماید .

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلویزیون سامسونگ به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر تلویزیون سامسونگ در اهواز

 

تعمیر تلویزیون ال جی در اهواز :

شرکت ال ‌جی در تولید تلویزیون های خود از طراحی زیبا و فناوری‌ های بروز استفاده کرده است . از بهترین مدل های این برند می توان به مدل 65UJ69000GI و مدل 55SJ85000GI اشاره کرد .

شرکت حامی سرویس تعمیرات انجام شده توسط تکنسین های خود را به مدت ۶۰ روز گارانتی کرده و در صورت بروز هرگونه مشکل در این مدت،ایراد را به صورت رایگان بر طرف می کند .

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلویزیون ال جی به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر تلویزیون ال جی در اهواز

تعمیر تلویزیون در اهواز

تعمیر تلویزیون سونی در اهواز :

شرکت سونی در تلویزیون های خود از پنل های IPS , VA  و OLED استفاده کرده است . از دیگر مزایای این محصول می‌توان به درگاه های متعدد و متفاوت، امکان اتصال به اینترنت و بلوتوث و … اشاره کرد .

شرکت حامی سرویس دارای واحد فروش قطعه می باشد ؛ که در صورت نیاز می توانید از طریق تماس با سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ ،قطعه مورد نظر خود را خریداری نمایید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلویزیون سونی به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر تلویزیون سونی در اهواز

 

تعمیرات تلویزیون پاناسونیک در اهواز :

برند ژاپنی پاناسونیک در تولید تلویزیون های خود،پشتیبانی از فرمت های HDR را هم در نظر گرفته است.این مسئله موجب تمای