تعمیر تلویزیون در شیراز

تعمیر تلویزیون در شیراز

فهرست مطالب

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

 

تصور کنید در زمستانی سرد ، پس از یک روز خسته کننده ، در مقابل تلویزیون تخمه می شکنید و مسابقه فوتبال تیم محبوبتان را می بینید ، که ناگهان تصویر  تا نیمه سیاه شده ، یا خود به خود خاموش می شود .

خشم ، حیرت و حسرت ، از حس هایی است که در آن لحظه به وجود شما حمله ور می شود ، آرام باشید و چند نفس عمیق بکشید ، برادر دوازده ساله ام ، یکبار وقتی با دوستانش دورهم جمع شده بودند و فوتبال می دیدند در این موقعیت قرار گرفت … در آن لحظه به من و پدرم روی آورد و با التماس گفت که : تلویزیون را به هر طریقی که می توانیم برایش درست کنیم … من از التماس هایش خنده ام گرفته بود و نمی توانستم خودم را کنترل کنم که پدرم بلند شد ، کتاب را بست و گفت : « اینو نگاه … از درد لاعلاجی به خر میگه خانباجی …پاشو زنگ بزن حامی سرویس به جای التماس الکی … آخه این بلده تلویزیون تعمیر کنه ؟ » قابل ذکر است که منظور پدرم از واژه « این » من بودم …

تعمیر تلویزیون در خانه در شیراز

خودم به خوبی واقف هستم که این به درخت گفته می شود … ولی چه کنیم ادبیات پدر من کمی خاص است .

شرکت حامی سرویس با انجام خدمات تعمیراتی مورد نیاز ، در زمان وقوع مشکل برای لوازم خانگی ، حامی شما بوده و موجب آسودگی خاطرتان می شود .

این شرکت با پرورش تکنسین های متخصص در زمینه تعمیرات انواع برندهای لوازم خانگی می تواند در کمترین زمان مشکل شما را برطرف نماید .

هزینه های تضمین شده توسط این شرکت که با فاکتور آنلاین برای شما پیامک می شود ، خیال شما را از بابت متحمل شدن هزینه های غیر استاندارد و یا مشکلات محاسباتی که ممکن است پیش بیاید راحت می کند .

شرکت حامی سرویس قطعات تعویضی تکنسین های خود را به مدت بیست روز گارانتی کرده ، در صورتی که در این مدت مشکلی برای آن پیش بیاید به صورت رایگان تعویض می نماید .

این شرکت همچنین تعمیرات تکنسین های خود را ضمانت می کند و به مشتری این اجازه را می دهد که اگر در طول ۶۰ روز پس از انجام تعمیرات ، مشکلی برای وسیله تعمیر شده پیش آمد ، تعمیرات را دوباره و به صورت رایگان انجام دهند .

شرکت حامی سرویس برای تعمیر تلویزیون در شیراز در کنار شماست .

تعمیر تلویزیون در شیراز

نحوه نصب تلویزیون :

در صورتی که منزل شما فضای کافی برای قرار دادن میز تلویزیون را ندارد ، بهتر است آن را روی دیوار نصب کنید ، برای نصب آن به نکاتی که در این مطلب ذکر شده توجه نمایید.

۱- دقت کنید که تلویزیون را در تراز با چشم‌ خود نصب کنید ، اندازه دو الی سه پا فاصله از زمین مناسب است ، البته نکته کلی در مورد مکان نصب تلوزیون فاصله ۱۰۵ سانتی متری آن از زمین می باشد ، یعنی قسمت بالای آن باید با زمین ۱۰۵ سانتی متر فاصله داشته باشد ، پس شما متناسب با اندازه ی تلویزیون خود می توانید فاصله ی آن تا زمین را محاسبه کنید.

۲- برخی افراد تلویزیون های خود را در بالای شومینه یا قفسه کتاب قرار می دهند ، که اصلا توصیه نمی شود .زیرا در این حالت ، بالاتر از حد استاندارد قرار گرفته و تماشای تلویزیون به مدت طولانی موجب گردن درد می شود .

۳- معمولا برای نصب تلویزیون روی دیوار دو نوع براکت وجود دارد :

  • نوع اول که برای تلویزیون های کوچک تر استفاده می شود و دارای چند بازو‌ و‌ مفصل است  و یک نقطه اتصال دارد ، شما می‌توانید پس از نصب تلویزیون را در هر جهت بچرخانید.
  • نوع دوم براکتی است که برای نصب تلویزیون های بزرگتر بر روی دیوار کاربرد دارد و نقطه اتصال آن ۶ عدد می باشد.

این مدل براکت امکان چرخش تلویزیون را به شما نمی دهد و شما تنها می توانید صفحه تلویزیون را به بالا و پایین خم کنید.

۴- پس از انتخاب براکت مناسب باید مکان مناسب روی دیوار را مشخص کرده سپس  چهار سوراخ پشت تلویزیون را در نظر بگیرد.

۵- مکان مناسب برای نصب براکت روی دیوار را انتخاب کنید و قسمت های که باید پیچ شود را علامت بزنید ، به فاصله آن تا زمین دقت داشته و همچنین مواظب باشید زمانی که  پیچ را در دیوار فرو می کنید با سیم برق برخورد نکند.

۷- پس از نصب براکت و اطمینان از محکم بودن آن بر روی دیوار ،چهار سوراخ پشت تلویزیون را به براکت پیچ کنید .

 برای پنهان کردن کابل ها بهتر است از  کیتهای مخصوص استفاده کنید.

۸- بعد از اطمینان از نصب صحیح و کامل تلویزیون ،آن را به برق متصل کرده ، سپس فیش های اتصال را در جایگاه مناسب قرار دهید.

ایرادات شایع تلویزیون :

۱- در صورتی که تلویزیون شما به صورت خود به خود خاموش یا روشن می شود ، ابتدا آن را از برق جدا کنید و پس از پنج دقیقه دوباره دوشاخ را به پریز متصل کنید ، ممکن است با تنظیمات مجدد مشکل برطرف شود.

سپس دستگاه های کنترل از راه دور را از تلوزیون دور کنید ، زیرا ممکن است در اثر اشعه مادون قرمز آنها تنظیمات تلویزیون دچار مشکل شود.در نهایت باتری کنترل را چک کنید .

۲- اگر کانال تلویزیون شما تغییر نمی کند و روی یک شبکه قفل شده است باید دستگاه خود را روی تنظیم خودکار قرار دهید و کابل تلویزیون را هم بررسی کنید.

۳- در صورتی که تلویزیون شما به وای فای متصل نمی شود ، باید آن را از  اینترنت به روتر متصل کنید و بروزرسانی را انجام دهید ، سپس اگر مشکل برطرف نشد با شرکت حامی سرویس تماس گرفته و از تعمیرکار تلویزیون این شرکت در شیراز کمک بگیرید.

۴- اگر تلویزیون شما برفک نشان می دهد ، باید مطمئن شوید که تلویزیون به خوبی به منبع تغذیه متصل شده است.

۵- اگر قسمتی از تصویر تلویزیون شما پر نورتر یا کم نور تر باشد ، باید پنل یا  لایت تلویزیون را تعویض کنید ، برای این کار بهتر است با شرکت حامی سرویس تماس گرفته و از تعمیرکاران متخصص تلویزیون آن ،در شیراز کمک بگیرید.

۶-در صورتی که تلویزیون شما دارای تصویر است ولی صدا ندارد یا بالعکس ، باید تنظیمات صدا یا تصویر را بررسی کنید.

۷- اگر خطی رنگی به صورت افقی یا عمودی در وسط تلویزیون ایجاد شده است ، ممکن است در اثر امواج الکترومغناطیسی حاصل از دستگاه ها یا بلندگوهای اطراف باشد ، پس آنها را از تلویزیون خود دور کرده ،سپس آن را از برق جدا کنید و بعد از چند دقیقه دوباره به پریز متصل نمایید.

ایرادات شایع تلویزیون

انواع مدل های تلویزیون :

شکی نیست که تلویزیون از جذاب ترین و سرگرم کننده ترین اختراعات بشر بوده که به مرور زمان با بالاتر تر رفتن کیفیت ، طراحی و قابلیت های آن توانسته جایگاه ویژه ای در تمامی منازل به خود اختصاص دهد.

در این مطلب انواع مدل های تلویزیون را برای شما ذکر می کنیم.

تلویزیون های پلاسما :

تنوع این مدل تلویزیون نسبت به LED کمتر است ولی در عوض زاویه دید آن صد و هشتاد درجه می باشد و شما از هر جا که بخواهید می توانید تصاویر را به وضوح ببینید ، روشنایی تصاویر به صورت خودکار با محیط تطبیق داده می شود.تلویزیون های پلاسما از ال ای دی باریکتر است ولی مصرف برق بالاتری دارد .

این مدل تلویزیون از سیستم عیب یاب داخلی برخوردار بوده و در صورت بروز هر گونه مشکل داخلی ، یا به صورت خاموش شدن سریع و یا چشمک زدن چراغ ها خود را نشان می دهد ، در این مواقع با شرکت حامی سرویس تماس گرفته و از تعمیرکاران متخصص تلویزیون آن در شیراز کمک بگیرید.

تلویزیون UHD :

کیفیت تصویر و صدای این تلویزیون ها ۱۶ برابر تلویزیون های HD است . کیفیت صدای این تلویزیون ها بسیار عالی است به طوری که ۲۴ صدا را از ۲۴ بلندگوی متفاوت پخش می کند.

تلویزیون های سه بعدی :

این تلویزیون ها به جز دو بعد معمول که در تلویزیون های HD مشاهده می شود ،یک‌بعد دیگر هم دارد که به تصویر عمق می دهد و باعث می شود که بیننده تصویر را سه بعدی ببیند.

تلویزیون هوشمند smart tv :

امروزه اکثر تلویزیون ها هوشمند شده اند. این تلویزیون ها دارای قابلیت های خاصی همچون تلفن هوشمند هستند ، یعنی قابلیت اتصال به اینترنت را داشته و ویدیوی آنلاین پخش می کنند ، در واقع دنیای تلویزیون و اینترنت را به هم پیوند می دهند ، با آنها می توانید ایمیل خود را چک ‌کنید یا در شبکه های اجتماعی چرخی بزنید .

تلویزیون های HD :

این مدل تلویزیون ها دارای کیفیت تصویر و صدای بالاتری نسبت به مدل های معمولی می باشد ، این مدل تلویزیون قابلیت اتصال به کامپیوتر و لپ‌تاپ را داشته و دارای شفافیت تصویر بیشتر ، صفحه بزرگتر، پخش صدای چند کاناله می باشد.

تلویزیون های OLED :

این مدل تلویزیون به نازکی یک برگ کاغذ و بسیار سبک بوده و در عین حال بسیار کم مصرف می باشد.این مدل ، از تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی با کیفیت تر و نازک تر بوده و در رتبه اول قرار گرفته است.

دارای درخشندگی بیشتر ، سرعت بالاتر و واکنش سریعتر ، نسبت به بقیه مدل های تلویزیون بوده و مقاومت بالایی در برابر ضربه و چرخش های ناگهانی دارند . همچنین در شرایط گرمایی نامناسب و دماهای مختلف کارایی بالایی داشته و مصرف انرژی آن بسیار پایین است.

تلویزیون LCD :

این مدل تلویزیون به دلیل تنوع در قیمت ، طراحی و اندازه از رایج ترین مدل های تلویزیون در بازار می باشد ،  تلویزیون LCD دارای مصرف برق کمتری نسبت به مدل های معمولی بوده و کیفیت تصویر آن بالا تر است و نکته  مهم دیگر اینکه اشعه خطرناک آسیب زننده به چشم را منتشر نمی کند .

از ایرادات این تلویزیون ها می توان به عمر کوتاه تر نسبت به تلویزیون های معمولی و در برخی موارد ضعف back light اشاره کرد ، این مشکل پس از مدتی کارکرد خود را نشان داده و کاربر مجبور می شود آن را تعمیر کند ، در این حالت می توانید با شرکت حامی سرویس تماس گرفته و از تعمیرکار تلویزیون این شرکت در شیراز کمک بگیرید.

طول عمر تلویزیون های معمولی ۳۰ هزار ساعت بوده در حالی که LCD ، دارای ۱۶ هزار ساعت کارکرد مفید می باشد.

تلویزیون LED :

این تلویزیون که نسل جدیدی از تلویزیون های ال سی دی محسوب می شود دارای تابش نور متفاوتی با نوع LCD  می باشد. در نتیجه کیفیت تصویر در تلوزیون LED بسیار بهتر و دقت رنگ در آنها بالاتر می باشد.

ضخامت این تلوزیون ها 2.5 سانتی متر بوده و اندازه آن میان ۴۰ تا ۷۰ اینچ می باشد ، طول عمر بسیار بالا تا ۱۰۰ هزار ساعت را داشته و کمترین میزان مصرف برق میان تلویزیون های HD را دارد.

تعمیر تلویزیون تکنولایو در شیراز :

شرکت تکنو لایو در تولید تلویزیون های خود از مزایایی مانند پنل IPS ، تصویر full HD ,پورت های متعدد، مجهز به گیرنده ی دیجیتال و… برای ایجاد حس رضایت در مشتریان خود استفاده کرده است .

شرکت حامی سرویس تمامی بندهای قید شده در فاکتور آنلاین را برای دو ماه گارانتی می نماید و در صورت بروز مشکل در ین مدت آن را به صورت رایگان برطرف می کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلویزیون تکنو لایو به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر تلویزیون تکنولایو در شیراز

 

تعمیر تلویزیون دوو در شیراز :

یکی از جدید ترین مدل های تلویزیون دوو، مدل H9000 است ، که با ظاهری بسیار زیبا و کیفیت فوق العاده روانه بازار می شود.

این محصول دارای امتیازاتی مانند صفحه منحنی OLED  و رابط کاربری هوشمند است .

شرکت حامی سرویس برای مشتریانی که قصد خرید قطعه را دارند ، دارای واحد فروش قطعه می باشد ، در صورت نیاز می توانید پس از ارسال عکس از پشت و روی قطعه ، آن را خریداری نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلویزیون دوو به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر تلویزیون دوو در شیراز

تعمیر تلویزیون سام در شیراز :

شرکت سام در تولید مدل ۵۰ اینچی از سری ۶ که به صورت هوشمند طراحی شده‌است ، از تکنولوژی uhd برای ایجاد کیفیت تصویر ۸ میلیون پیکسلی استفاده کرده است . این برند برای بالا بردن کیفیت صدای پخش شده از تلویزیون ، از سیستم دالبی استفاده می نماید.

شرکت حامی سرویس جهت جلوگیری از ایجاد مشکلات حمل و نقل ، تعمیرات را در منزل شما انجام می دهد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلویزیون سام به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر تلویزیون سام در شیراز

تعمیر تلویزیون فیلیپس در شیراز :

برند فیلیپس در تولید تلویزیون های هوشمند OLED خود از تکنولوژی perfect  pixel و سیستم عامل اندروید استفاده کرده است . این برند برای ایجاد جلوه های نوری تصویر در محیط ، از فناوری Amibi Light بهره می برد.

شرکت حامی سرویس در تلاش است کیفیت تعمیرات تکنسین‌های خود را هر روز ارتقا دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلویزیون فیلیپس به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر تلویزیون فیلیپس در شیراز

تعمیر تلویزیون شهاب در شیراز :

شرکت شهاب که موفق به کسب تندیس خانه ایده‌ال شده است با سابقه ای بالا در تولید تلویزیون توانسته جایگاه فوق‌العاده‌ای را در بازار به خود اختصاص دهد.

این شرکت علاوه بر تلویزیون محصولات دیگری مانند ماشین لباسشویی ، جاروبرقی ، اجاق گاز و … را هم در سبد کالاهای خود قرار داده است.

مدیریت شرکت حامی سرویس نظارت مستقیمی بر روی هزینه های تعمیرات ذکر شده در فاکتور آنلاین ، دارد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلویزیون شهاب به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر تلویزیون شهاب در شیراز

تعمیر تلویزیون مسترتک در شیراز :

یکی از مدل های خاص تلویزیون مسترتک ، مدل MT-490USES است که با امکاناتی مانند دو پردازنده هسته ای ، اندازه ۴۹ اینچی ، مجهز به سنسور تنظیم نور محیطی و … تولید و به بازار عرضه می گردد .

مشتریانی که شرکت حامی سرویس را به دوستان و اقوام خود معرفی نمایند می توانند از طریق شرکت پورسانت آن دریافت کنند.

این پورسانت یا به صورت کیف پول است و می‌توانند در ازای آن از تعمیرات این شرکت بهره مند شوند ، یا اینکه به صورت نقدی آن را دریافت نمایند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلویزیون مسترتک به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر تلویزیون تی سی ال در شیراز :

برند تی سی ال تلویزیون های خود را در مدل های متنوعی تولید و روانه بازار می نماید . تلویزیون تی سی ال با وجود کیفیت تصویر بسیار بالا با قیمت مناسبی در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌گیرد.

شرکت حامی سرویس تمامی بندهای قید شده در فاکتور آنلاین را به مدت دو ماه گارانتی می نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلویزیون تی سی ال به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر تلویزیون تی سی ال در شیراز

تعمیر تلویزیون هایسنس در شیراز :

تلویزیون هایسنس، مدل AV120FS یکی از با کیفیت ترین مدل های این برند محسوب می شود ، که با استفاده از سیستم هوشمند و نمایشگر ال ای دی می تواند تصاویر بسیار با کیفیتی را به شما تقدیم کند .

شرکت حامی سرویس تلاش دارد تعمیرات تکنسین‌های خود را هر روز با کیفیت بالاتری به مشتریان  عرضه کند . جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلویزیون هایسنس به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر تلویزیون هایسنس در شیراز

تعمیر تلویزیون جی پلاس در شیراز :

برند جی پلاس با هدف قرار دادن قیمت مناسب ، در کنار کیفیت فوق العاده توانسته توجه مصرف کنندگان زیادی را به خود اختصاص دهد . این برند تلویزیونهای خود را در سایز های مختلف و کیفیت های متنوعی مانند 4k , HD , Full HD تولید و روانه بازار می‌کند.

شرکت حامی سرویس پس از پایان تعمیرات ، قطعات کهنه را به مشتری بازمی‌گرداند . جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلویزیون جی پلاس به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر تلویزیون جی پلاس در شیراز

تعمیر تلویزیون حایر در شیراز :

تلویزیون هایر ، مدل LE55U6500UA به صورت هوشمند و با مزایای مانند  سیستم عامل اندروید ، درگاه های متعدد ، مجهز به گیرنده دیجیتال و … تولید و روانه بازار می‌شود.

شرکت حامی سرویس در آموزش پرسنل خود بر روی قواعد مشتری مداری تاکید زیادی دارد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلویزیون حایر به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر تلویزیون حایر در شیراز

تعمیر تلویزیون ویزیو در شیراز :

تلویزیون ویزیو که از نوپا ترین تلویزیون های موجود در بازار آمریکای شمالی محسوب می‌شود،درمدل p کیفیت تصویر فوق العاده ای را به مشتریان خود ارائه می دهد.

شرکت حامی سرویس در آموزش تعمیرکاران خود بر استانداردهای روزدنیا تاکید بالایی دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلویزیون ویزیو به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر تلویزیون ویزیو در شیراز

 

تعمیر تلویزیون الیو در شیراز :

تلویزیون هوشمند الیو مدل 55UA8450 دارای سیستم عامل اندروید بوده و با امکاناتی مانند صفحه ۵۵ اینچی ،  کیفیت تصویر 4k ، رزولوشن بالا و … به بازار عرضه می گردد.

شرکت حامی سرویس تمامی قیمت های ذکر شده در فاکتور آنلاین را زیر نظارت مستقیم خود برای شما ارسال می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلویزیون الیو به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر تلویزیون الیو در شیراز

تعمیر تلویزیون الیو در شیراز

 

تعمیر تلویزیون سامسونگ در شیراز :

برند سامسونگ در تولید تلویزیون های QLED خود از پردازنده قدرتمند کوانتومی 4k استفاده کرده است . این برند در تولید تلویزیون از رقیبان پیشی گرفته و جایگاه بسیار بالایی را در بازار جهانی به خود اختصاص داده است .

شرکت حامی سرویس با ارائه ی خدمات شبانه روزی می تواند تمامی مشکلات لوازم خانگی شما را بر طرف کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلویزیون سامسونگ به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر تلویزیون سامسونگ در شیراز

 

تعمیر تلویزیون ال جی در شیراز :

شرکت ال‌جی که با نام اولیه گلداستار تاسیس شد ، در ابتدا با تولید اولین لوازم الکتریکی در کشور کره مانند یخچال ، تلفن ، تلویزیون سیاه و سفید و رادیو توانست به شهرت قابل قبولی دست پیدا کند .

مشتری هایی که نیاز به قطعه های اورجینال دارند ، می توانند پس از تماس با سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ و ارسال عکس قطعه ی مورد نظر ، آن را خریداری نمایند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلویزیون ال جی به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر تلویزیون ال جی در شیراز

تعمیر تلویزیون در شیراز

تعمیر تلویزیون سونی در شیراز :

برند ژاپنی سونی هر سال تلویزیون های متنوعی را به بازار عرضه می کند .

این شرکت با تمرکز بر کیفیت تصویر تلویزیون های تولیدی خود ، توانسته از سال ۲۰۱۳ در رده چهارمین سازنده ی تلویزیون دنیا قرار گیرد .

شرکت حامی سرویس با ارائه ی تعمیرات با کیفیت در کنار هزینه های کنترل شده و به صرفه می‌تواند خدمات خوبی را به شما ارائه دهد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلویزیون سونی به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر تلویزیون سونی در شیراز

 

تعمیرات تلویزیون پاناسونیک در شیراز :

برند پاناسونیک در زمینه ی تولید لوازم الکتریکی با کیفیت توانسته با برندهای بزرگ ژاپنی مانند توشیبا ، شارپ و سونی رقابت کند .

این شرکت در سال ۲۰۱۸ موفق به کسب رتبه چهارمین تولیدکننده ی تلویزیون در جهان شد .

شرکت حامی سرویس برای مشتریانی که شرکت را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنند ، پورسانت در نظر میگیرد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلویزیون پاناسونیک به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر تلویزیون پاناسونیک در شیراز

 

تعمیرات تلویزیون اسنوا در شیراز :

یکی از بهترین مدل های تلویزیون اسنوا ، مدل SLD-55S37BLD2 است . این محصول به صورت هوشمند و در اندازه ی ۵۵ اینچ تولید و روانه بازار می گردد .

مشتریانی که از خدمات شرکت حامی سرویس ناراضی بوده اند ، می توانند با سامانه ی ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ تماس گرفته و به طور مستقیم با مدیر عامل صحبت نمایند .

شکایت آنها تا قبل از پنج ساعت کاری پیگیری شده و به سرعت برطرف می گردد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلویزیون اسنوا به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر تلویزیون اسنوا در شیراز

تعمیر تلویزیون در شیراز

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در شیراز :

تلویزیونهای ایکس ویژن به دلیل کیفیت تصویر بالا توانسته اند در جایگاه سوم بازار قرار بگیرند . این محصول از سال ۱۳۸۵ توسط برند مادیران تولید و روانه بازار شد .

شرکت حامی سرویس بر روی عملکرد و رفتار تکنسین‌های خود نظارت کامل دارند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلویزیون ایکس ویژن به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در شیراز

 

تعمیرات تلویزیون شارپ در شیراز :

یکی از پرطرفدارترین مدلهای تلویزیون شارپ ، مدل AHZX است .

این محصول تصاویر را با کیفیت 4k به بیننده ارائه داده و از دیگر مزایای آن می‌توان به صفحه تخت ۶۰ اینچی ، رزولوشن بالا ، توان صدای ۲۰ وات و … اشاره کرد .

گروه حامی سرویس برای ایجاد حس امنیت و آرامش در مشتریان خود و جلوگیری از هزینه اضافی حمل و نقل ، تعمیرات را در منزل انجام می‌دهد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلویزیون شارپ به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر تلویزیون شارپ در شیراز

5/5 (23 نظر)