تعمیر تلویزیون در شیراز

تعمیر تلویزیون در شیراز

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

تصور کنید در زمستانی سرد ، پس از یک روز خسته کننده ، در مقابل تلویزیون تخمه می شکنید و مسابقه فوتبال تیم محبوبتان را می بینید ، که ناگهان تصویر  تا نیمه سیاه شده ، یا خود به خود خاموش می شود .

خشم ، حیرت و حسرت ، از حس هایی است که در آن لحظه به وجود شما حمله ور می شود ، آرام باشید و چند نفس عمیق بکشید ، برادر دوازده ساله ام ، یکبار وقتی با دوستانش دورهم جمع شده بودند و فوتبال می دیدند در این موقعیت قرار گرفت … در آن لحظه به من و پدرم روی آورد و با التماس گفت که : تلویزیون را به هر طریقی که می توانیم برایش درست کنیم … من از التماس هایش خنده ام گرفته بود و نمی توانستم خودم را کنترل کنم که پدرم بلند شد ، کتاب را بست و گفت : « اینو نگاه … از درد لاعلاجی به خر میگه خانباجی …پاشو زنگ بزن حامی سرویس به جای التماس الکی … آخه این بلده تلویزیون تعمیر کنه ؟ » قابل ذکر است که منظور پدرم از واژه « این » من بودم …

خودم به خوبی واقف هستم که این به درخت گفته می شود … ولی چه کنیم ادبیات پدر من کمی خاص است .

شرکت حامی سرویس با انجام خدمات تعمیراتی مورد نیاز ، در زمان وقوع مشکل برای لوازم خانگی ، حامی شما بوده و موجب آسودگی خاطرتان می شود .

این شرکت با پرورش تکنسین های متخصص در زمینه تعمیرات انواع برندهای لوازم خانگی می تواند در کمترین زمان مشکل شما را برطرف نماید .

هزینه های تضمین شده توسط این شرکت که با فاکتور آنلاین برای شما پیامک می شود ، خیال شما را از بابت متحمل شدن هزینه های غیر استاندارد و یا مشکلات محاسباتی که ممکن است پیش بیاید راحت می کند .

تعمیر تلویزیون در شیراز

شرکت حامی سرویس قطعات تعویضی تکنسین های خود را به مدت بیست روز گارانتی کرده ، در صورتی که در این مدت مشکلی برای آن پیش بیاید به صورت رایگان تعویض می نماید .

جهت ثبت پذیرش در شرکت حامی سرویس با شماره ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ تماس حاصل فرمایید .

این شرکت همچنین تعمیرات تکنسین های خود را ضمانت می کند و به مشتری این اجازه را می دهد که اگر در طول ۶۰ روز پس از انجام تعمیرات ، مشکلی برای وسیله تعمیر شده پیش آمد ، تعمیرات را دوباره و به صورت رایگان انجام دهند .

شرکت حامی سرویس برای تعمیر تلویزیون در شیراز در کنار شماست .

تعمیر تلویزیون در شیراز

 

تعمیر تلویزیون سامسونگ در شیراز :

برند سامسونگ در تولید تلویزیون های QLED خود از پردازنده قدرتمند کوانتومی 4k استفاده کرده است . این برند در تولید تلویزیون از رقیبان پیشی گرفته و جایگاه بسیار بالایی را در بازار جهانی به خود اختصاص داده است .

شرکت حامی سرویس با ارائه ی خدمات شبانه روزی می تواند تمامی مشکلات لوازم خانگی شما را بر طرف کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلویزیون سامسونگ به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر تلویزیون سامسونگ در شیراز

 

تعمیر تلویزیون ال جی در شیراز :

شرکت ال‌جی که با نام اولیه گلداستار تاسیس شد ، در ابتدا با تولید اولین لوازم الکتریکی در کشور کره مانند یخچال ، تلفن ، تلویزیون سیاه و سفید و رادیو توانست به شهرت قابل قبولی دست پیدا کند .

مشتری هایی که نیاز به قطعه های اورجینال دارند ، می توانند پس از تماس با سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ و ارسال عکس قطعه ی مورد نظر ، آن را خریداری نمایند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلویزیون ال جی به لینک زیر مراجعه کنید .