تعمیر یخچال وستینگ هاوس در شیراز

تعمیر یخچال وستینگ هاوس در شیراز

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

خرابی یخچال وستینگ هاوس میتونه از مشکلات رایج کاربران این محصول باشه . اما چطور میشه این مشکل رو برطرف کرد؟

آیا میتونم به هر تعمیرکاری اعتماد کنم؟

میترسم مشکل یخچالم آنچنان جدی نباشه و با یک تعمیر ساده مشکلش برطرف شه ولی با سپردن اون به دست یک تعمیرکار کم تجربه آسیب های جدی تری بهش وارد بشه.

تمامی مواردی که گفته شد قسمتی از نگرانی های من در هفته ای که گذشت بود ؛ اما خوشبختانه به لطف شرکت حامی سرویس مشکلم برطرف شده.

حامی سرویس؛حامی تعمیر یخچال وستینگ هاوس در شیراز.

دیگه یخچالم اذیت نمیکنه و بخاطر سرمایش ضعیف دستگاه مواد غذاییم خراب نمیشه.

پیشنهاد میدم اگه برای یخچال شما هم روزی مشکلی پیش اومد با شرکت حامی سرویس تماس بگیرید تا در اسرع وقت تکنسین های کارآزموده و ماهر خودشون رو جهت تعمیر به منزل شما بفرستند.

مدیریت دقیق و حساب شده ی شرکت حامی سرویس باعث شده عده ی زیادی از مردم به خدمات این مجموعه اعتماد کنند و نتایج رضایت بخشی واسشون رقم بخوره.

هزینه ی کنترل شده و به صرفه در ازای ارائه ی خدماتی با کیفیت خواسته ی حقیقی مشتری میباشد که شرکت حامی سرویس این مسئله رو در نظر داره و به اون توجه میکنه.

تمامی خدمات شرکت اعم از فروش قطعات و تعمیر لوازم منزل شامل گارانتی میباشند و در صورتیکه قطعه ی تعویضی دچار نقص فنی باشه به مدت ۲۰ روز به مشتری حق اعتراض و در خواست نصب یک قطعه ی جدید داده میشه.

این شرایط برای تعمیر لوازم منزل نیز وجود داره با این تفاوت که مدت اعتبار گارانتی ۶۰ روز هست.

شرکت حامی سرویس در تلاش هست سطح دانش و مهارت های فنی خودش رو ارتقا بده تا توانایی تعمیر هرگونه یخچال حتی با جدید ترین قابلیت های روز دنیا رو داشته باشه.

تعمیر یخچال وستینگ هاوس در شیراز

نمایندگی تعمیر یخچال وستینگ هاوس در شیراز :

شرکت حامی سرویس یک مجموعه ی تخصصی در شیراز میباشد که در زمینه ی تعمیرات لوازم منزل فعالیت میکنه و شما برای تعمیر یخچال وستینگ هاوس در شیراز میتونید با شرکت تماس داشته باشید.

نکته:شرکت حامی سرویس نمایندگی یخچال وستینگ هاوس در شیراز نمی باشد.

ارور های یخچال وستینگ هاوس :

ارور E0 در یخچال وستینگ هاوس :

  • این ارور خرابی سنسور فریزر یخچال رو گزارش میده که باعث شده میزان سرمای یخچال کاهش پیدا کنه .

راه حل رفع ارور E0 :

  • اتصالات مربوط به این سنسور دچار مشکل شده که باید بررسی بشه .