نحوه ریست لباسشویی بکو

نحوه ریست لباسشویی بکو

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

اکثریت ماشین های لباسشویی جدید موجود در بازار دارای سیستم تنظیم مجدد هستند که شما می توانید با استفاده از آن کد خطایی که روی دستگاه بوجود آمده را از بین ببرید و دستگاه را دوباره به تنظیمات اولیه خود باز گردانید. دلایلی که می تواند باعث بروز این مشکل بشود ممکن است از قطعی برق، قرار دادن بیش از حد لباس داخل دستگاه، رسیدن بار الکتریکی ناموزون به دستگاه باشد.

نحوه ریست لباسشویی بکو

در این مطلب نحوه ریست لباسشویی بکو و همچنین سایر مدل های لباسشویی را می گوییم .

با خواندن این مطلب می توانید با ریست لباسشویی بکو خطای دستگاه را بدون مراجعه به تعمیرکار و پرداخت هزینه از بین ببرید.

با ما همراه باشید …

 

  • دکمه شروع را به مدت 5 ثانیه نگه دارید.
  • پمپ تخلیه راه اندازی خواهد شد.
  • بگذارید حالت روال آن اجرا شود (ممکن است 2 دقیقه یا بیشتر طول بکشد)
  • اکنون ماشین لباسشویی بکو شما مجددا تنظیم شده است.
  • برنامه شستشو را بصورت نرمال انتخاب کنید تا شروع به کار کند.

همه دستگاه های ماشین لباسشویی دکمه ریست و یا تنظیم مجدد ندارند، درصورت نداشتن دکمه ریست در این دستگاه ها کافیه دستگاه را از برق بیرون بکشید و دوباره آن را به برق بزنید. متوجه می شوید که دستگاه دوباره راه اندازی می شود. بیشتر ماشین های لباسشویی دکمه تنظیم مجدد دارند و شما می توانید با استفاده از آنها، برنامه راه اندازی ماشین لباسشویی خود را به حالت عادی برگردانید.

لطفا قبل از اینکه مشغول به این کار شوید از خشک بودن دستان خود مطمئن شوید. چون بر اثر تماس دست خیس با دکمه های قطع و وصل دستگاه یا سیم برق آن خطرات جبران ناپذیری برای شما در پی خواهد داشت.

اگر نحوه ریست لباسشویی بکو را نتوانستید به خوبی انجام داده و ارور دستگاه را برطرف کنید، بهتر است در موارد جدی حتما از یک متخصص با مهارت و دانش کافی کمک بگیرید.

چرا در بعضی موارد تنظیم مجدد و ریست دستگاه انجام نمی شود؟

کافیه ماشین لباسشویی خود را از برق بیرون بکشید و مجددا به برق بزنید. اگر مشکل برطرف نشد:
در این حالت ماشین لباسشویی شما عیبی دارد، بررسی عیب های بوجود آمده به رفع مشکل شما کمک خواهد کرد. عیوبی که در این رابطه دستگاه شما را درگیر می کند بیشتر شامل بوجود آمدن ایراداتی در قفل های دستگاه، کلید درب دستگاه و یا تایمر شستشو می باشد.

بهتر است اگر عیبی در این موارد بوجود آمده آن ها را تعویض کنید. برای تعویض آن دقت کنید که دارای گارانتی هست یا نه. اگر دارای ضمانت تعویض قطعه باشد، شما می توانید از مرکز تعمیرات محصول برای تعویض قطعات ماشین لباسشویی خود کمک بگیرید.

ماشین های لباسشویی بروز دارای دکمه های تنظیم مجدد و یا ریست دستگاه هستند. این برنامه به ماشین لباسشویی شما این قابلیت را می دهد که دکمه شروع و یا پایان را مجددا از صفر برنامه ریزی کنید و اگر خطایی در دستگاه شما رخ داده دستگاه بطور خودکار آن خطا را از بین ببرد و به حالت نرمال شستشو برگردد.

(ریست و تنظیم مجدد اکثر لباسشویی ها از جمله بکو را در اول سطر مطالب برایتان توضیح دادیم)

در بعضی مدل های خاص با فشردن دکمه روشن، خاموش و تنظیم برنامه مورد نظر و زدن دکمه کنسل، دستگاه تنظیم مجدد می شود،حال برای راه اندازی مجدد دستگاه دکمه روشن، خاموش را دوباره فشار دهید.

در بعضی از مدل های لباسشویی با فشار دادن دکمه لغو دستگاه، خطای آن متوقف می شود.
در بعضی از موارد کافیست دستگاه را از برق در بیاورید. خطای دستگاه متوقف می شود و دوباره شروع بکار می کند.
نتیجه اینکه در ماشین های لباسشویی با مدل های مختلف نحوه تنظیم مجدد آن نیز تغییر می کند که برای دانستن آن بهتر است به دفترچه راهنمای استفاده از دستگاه مورد نظر مراجعه شود.

چرا ماشین لباسشویی در حین کار یکباره متوقف شده است؟

  • اول از سلامت جریان برق و پریز برق کاملا مطمئن شوید برای اینکار می توانید وسیله برقی کوچکی را به پریز متصل به دستگاه وصل کنید تا مطمئن شوید پریز و یا سیم های مربوط به جریان اتصالی و یا قطعی نداشته باشد.
  • اگر ممکن است درب ماشین را باز کنید و کمی لباس های داخل آن را جابجا کنید.
  • بعد از آن نوبت به چک کردن مسیر خروجی و تخلیه آب و فیلتر است. بررسی کنید چیزی در مسیر تخلیه قرار نگرفته باشد.
  • الان وقت آن رسیده ماشین لباسشویی خودتان را روشن کنید. (دستتان حتما خشک باشد)

اگر باز هم روشن نشد و شروع بکار نکرد، دستگاه را کامل از برق درآورید و دوباره به برق بزنید.

تنظیم مجدد ماشین های لباسشویی بدون دکمه چگونه است؟

با خاموش بودن دستگاه، درب را بسته و شماره گیری را به حالت 90 درجه بچرخانید. اکنون دکمه شروع / پایان را فشار داده و نگه دارید و روشن / خاموش را فشار دهید. در حالی که دکمه شروع / مکث را به مدت 3 ثانیه پایین نگه دارید تا زمانی که شروع / پایان روشن شود.
در صورتیکه با انجام این موارد ماشین لباسشویی شما به حالت تنظیم مجدد بازنگشت و مشکل شما حل نشد با متخصصین شرکت حامی سرویس تماس بگیرید تا برای رفع مشکل شما سریعا اقدام نمایند تا در کمترین زمان به رفع مشکل دستگاه شما کمک کنند.

حال اگر ماشین لباسشویی شما در حال چشمک زدن است، آنرا روشن کردید اما شروع به شستشوی لباس ها نکرده و نمی توانید حتی دستگاه را خاموش روشن کنید. برای رفع مشکلتان چه باید بکنید؟
دستگاه را از برق بیرون بکشید چند دقیقه صبر کنید و سپس دوباره به برق وصل کنید و بررسی کنید که آیا مشکلتان رفع شد.

چرا دیگ ماشین لباسشویی شروع به چرخش می کند و سپس متوقف می شود؟

ممکن است در پمپ تخلیه شما چیزی گیر کرده باشد آنرا تمیز کنید.

امیدواریم توانسته باشیم با این مطالب در رفع مشکلات دستگاه لباسشوییتان کمک کرده باشیم.

متخصین مجرب شرکت حامی سرویس در اختیار شما هستند تا در کمترین زمان ممکن و بهترین سرویس دهی در خدمات باری از مشکلاتتان را حل نمایند.
کافیست که برای ثبت مشکل و عیوب وسیله خود با کال سنتر شرکت تماس بگیرید.

حامی سرویس با افتخار اعلام میکند که تعمیرات تمامی برندهای لوازم الکتریکی را به خوبی و با مهارت کافی برایتان انجام می دهد. همچنین بخاطر سابقه در تعمیرات کلیه برندها می توانیم در خرید بهترین محصول بدون درنظر گرفتن سود آن برندو بدون ذینفع بودن صادقانه شما را راهنمایی کنیم.

 

24 ساعته

تعمیرات تخصصی لباسشویی بکو و برندهای دیگر

توسط کارشناسان خبره گروه حامی سرویس

فقط با یک تماس فوری    03191002003

تعمیرات در محل شما با ارائه ضمانت نامه کتبی و فاکتور رسمی

مورد تایید اتحادیه

 

5/5 (7 نظر)