ارور al یخچال فریزر هیمالیا

ارور al فریزر هیمالیا

 

 

علت علامت al در فریزر هیمالیا

یخچال فریزر های نسل جدید مانند سیستم های هواپیما که جعبه سیاه دارند و خطا ها و مشکلات داخل هواپیما را به خلبان نمایش میدهند سیستم هوشمند برد دارند.

تمامی قطعات مانند سنسور میکروسوءیچ های درب فن ها کمپرسور  و بقه قطعات به برد فرمان متصل است و هرزمانی که یکی از این قطعات دچار مشکل شود در یخچال فریزر های هیمالیا شروع به آلارم زدن یخچال فریزر میکند و علامت AL را به نمایش میگذارد.

علامت Al در یخچال فریزر های هیمالیا نشانه از هشدار میباشد واصولا بعد از مدتی کار کردن ارور و یا کد خرابی اصلی یخچال فریزر به نمایش گذاشته میشود مثلا ارور F2 پس همیشه علامت Al در کنار ارور دیگری ظاهر میشود که آن اشاره بر خرابی اصلی دارد.

گاهی هم پیش می آید که هیچ اروری در کنار AL  به نمایش گذاشته نمیشود که این نشانه از این میتواند باشد که تمامی قطعات سالم است اما درب به درستی بسته نشده.

ما سعی کردیم در وب سایت ارور تمامی مدل های هیمالیا را جمع آوری کنیم تا شما بتوانید به راحتی مشکل را برطرف نمایید.

ارور al یخچال فریزر هیمالیا

روش رفع مشکل اور al در فریزر هیمالیا

برای برطرف کردن این مشکل شاید بشود صدای بوق دستگاه را حل کرد و با خارج کردن دستگاه از برق ومجددا با به برق زدن علامت AL  را از بین برد اما اصل مساله حل نشده است وبعد از مدتی مجددا این خطا برمیگردد.

برای حل مشکل ارور al در فریزر هیمالیا  al در فریزر هیمالیا اگر تعمیرکار هستید در مرحله اول به دنبال یک خطای مکمل باشید که اصولا بعد از این خطا زده میشود اما اگر خطایی نزد مبکروسوئیچ درب را مورد بررسی قرار دهید و در مواردی هم دیده شده که جای دستگاه صحیح نبوده و خیلی گرم بوده واین امر باعث کاهش دمای یخچال شده و در نتیجه دستگاه شروع به آلارم زدن کرده است.

کندانسور را بررسی کنید

خیلی از اوقات هم دیده شده که کثیفی کندانسور باعث شده تا عملیات تقطیر مبرد به درستی انجام نشده باشد و درنتیجه در دمای دستگاه تاثیر گذاشته وباعث شده که دستگاه شروع به آلارم زدن کند.

نتیجه گیری:

یخچال فریزر های هیمالیا زمانی که سرمای داخل کابین کاهش پیدا کند و یایکی از قطعات دچار مشکل شود علامت al را به نمایش میگذارد که بیشتر اوقات با یک خطای دیگر همزمان به نمایش در می آید.

 

 

4.3/5 (9 نظر)