نمایندگی تعمیرات یخچال دوو در شیراز

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو در شیراز

09130279241

شاید شما که در حال خواندن این مطلب هستید به دنبال نمایندگی تعمیرات یخچال دوو در شیراز برای محصولات دوو یا یخچال فریزر دوو در شیراز هستید. ما در این مطلب در مرحله اول سعی کردیم که مشکل مشتری را با دادن اطلاعات در مورد یخچال فریزر دوو حل کنید.

پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

یخچال فریزرهای دوو همان طور که مستحضر هستید ساخت کشور کره جنوبی می باشد که در ایران به مرحله مونتاژ می رسد.
فریزرهای دوو شامل یخچال فریزر های ساید بای ساید معمولی و کمبی ترکیبی می باشد که هر کدام از این یخچال فریزرها سیستم توزیع هوای مختلفی دارند.


عیب یابی یخچال فریزر دوو

یکی از عیب های رایجی که در یخچال فریزر های دوو وجود دارد، صدای ناهنجار از پشت یخچال فریزر می باشد که صدای فن است. در این حالت اگر فن باشد باید حتما تعویض شود. از روغن کاری فن جداً بپرهیزید زیرا در پشت یخچال فریزر به علت وجود گرد و خاک پس از مدتی جام می کند و به دستگاه آسیب جدی می‌زند.

در یخچال فریزر های دوو از نوع ساید بای ساید بعد از آن مشکلاتی دیده شده است که دستگاه روی تغییر حالت یخی و آب نمی رود. این مشکل می تواند از برد فرمان باشد.

برای جلوگیری از خسارت های جبران ناپذیر باید حتماً تعمیرات خود را بتی می زبده و کارآزموده بسپارید ما در استان فارس و شهر شیراز با استفاده از تیمی متخصص و زبده توانستیم که خدماتی که ارزنده یک هم وطن ایران می باشد را به نحو احسنت به اجرا بگذاریم.

اگر قصد خرید یخچال فریزر دوقلو دارید ما یخچال فریزر دوقلوی ۲۰۰۰ را برای شما پیشنهاد می کنیم. یخچال فریزر دوقلو مدل ۲۰۱۰ و دارای زیبایی منحصر به فرد و آپشن های بالا می باشد که  باعث می‌شود رضایتمندی مشتری را به ارمغان بیاورد.


 

در نمایندگی تعمیرات یخچال دوو در شیراز  چه تعمیراتی انجام می شود؟

در نمایندگی تعمیرات یخچال دوو در شیراز  تعمیرات انواع یخچال فریزر در منزل شما انجام می گردد. تعمیرات دارای زیر مجموعه های بسیار زیادی می باشد که چند مورد آن را ما برای شما مثال می زنیم.


تعمیر یخچال ساید دوو در شیراز

یخچال فریزر های ساید بای ساید دوو از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند ولی به علت حجم و ابعاد بسیار بزرگ آن جابجایی یخچال فریزر ها کار بسیار دشوار و طاقت فرسایی می باشد.

نمایندگی تعمیرات دوو در شیراز سعی کرده است که با استفاده از تکنسین های زبده و کارآزموده این تعمیرات را در محل شما به نحو احسن انجام دهند. برای تعمیرات سیار در شیراز نیازمند ابزارآلات حساس و دقیق بودیم که این موارد را تعیین نموده ایم تا بتوانیم خدماتی که ارزنده یک ایرانی هست را ارائه دهیم.


تعمیرات انواع برد فرمان یخچال فریزر دوو در شیراز

یخچال فریزرهای نسل جدید دوو دارای برد فرمان هستند و این برد فرمان شامل المان های بسیار حیاتی است.

ما با استفاده از تعمیر کاران زبده در زمینه تعمیر برد یخچال دوو در شیراز تعمیرات برد یخچال فریزر را به صورت تخصصی انجام می دهیم.


 

علت یخ نساختن یخچال دوو

یکی از تماس های زیاد ما از طرف مشتریان عزیزی که یخچال های ساید بای ساید دوو را دارند مخصوصا در فصل تابستان این است که علت یخ نساختن یخچال دوو چیست؟

در این قسمت از مقاله، ما تمام دلایلی که باعث تولید نشدن یخ در یخساز دوو می شود را می گوییم:

۱.نداشتن آب از منبع تغذیه
۲.خرابی فیلتر آب
۳.خرابی شیر برقی
۴.عیب از سنسور
۵. عیب از برد

یخساز ساید اینگونه کار می کند

‌آب از آب لوله کشی شهر وارد فیلتر آب می شود، کار فیلتر صاف کردن و گرفتن رسوبات می باشد.

1.گاهی فیلتر گرفته می شود و آب را به دستگاه نمی برد.
2.بعد از فیلتر آب وارد شیربرقی می شود اگر شیر برقی سوخته باشد آب را به قسمت قالب یخ ساز پمپ نمی کند.
3.گاهی‌ شیربرقی سالم است ولی کلید برق شیر برقی خراب است.
4.گاهی موتور یخساز خراب است و عمل نمی کند.
5.گاهی سنسور یا حسگر خراب است و عمل نمی کند.
6.شکستگی قالب یخساز هم باعث اشکال در تولید یخ می شود.
7.قفل بودن صفحه کلید نمایشگر یخساز باعث تولید نشدن یخ می شود.
8.و در آخر اشکال در برد فرمان عامل تولید نشدن یخ می شود.


علت صدای غیر طبیعی یخچال دوو

مشتریان ما در مورد علت صدای غیرطبیعی یخچال دوو سوال پرسیده بودند. باید خدمت شما عزیزان بگویم که عوامل متعددی باعث صدای غیرطبیعی در یخچال دوو می شود. من در اینجا چند مورد از آنها را بیان می کنم. اما چون تست بعضی قطعات و المان ها تخصصی است بهتر است برای عیب یابی صحیح و بدون نقص با شرکت تماس بگیرید تا نیرویی خبره را اعزام کنیم و تعمیرات به صورت اصولی و حرفه ای انجام شود.

تماس فوری         09130279241

1.تراز نبودن یخچال

2.مشکل کمپرسور که می تواند دو نوع باشد:
الف.شل بودن پیچ های پایه های کمپرسور
ب.قسمت مکانیکی دستگاه

3.خراب بودن فن کندانسور

4.مشگل گاز مبرد یخچال

5.فن های داخلی یخچال

6.موتور یخ‌شکن یخچال