تعمیر یخچال در شیراز

تعمیر یخچال در شیراز

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

تعمیر یخچال در شیراز

مشکل متداول یخچال فریزر رابخوانید و مشکل راحل کنید.

مشکلات متداول

شارژ گاز یخچال در شیراز

شارژ گاز یخچال فریزر در شیراز آیا در منزل آنجام میشود؟

گروه حامی سرویس با استفاده از ابزار آلات دقیق و بروز عملیات شارژ گاز را در منزل شما بابالاترین سطح استاندارد انجام میدهد.

شارژ گاز یخچال فریزر نیازمند ابزار آلات پرتابل و دقیق میباشد تا به بهترین نحوه انجام شود شارژ گاز یخچال فریزر کار بسیار حساس و دقیقی میباشد که برای پیدا کردن نشتی گاز یخچال فریزر نیازمند ابزار آلات اندازه گیری پرتابل و دقیق میباشد.

تعمیر یخچال شهرک گلستان شیراز

گروه حامی سرویس تعمیرات یخچال فریزر را در سراسر شهر شیراز انجام میدهد تعمیر یخچال فریزر در سراسر مناطق انجام میشود:

تعمیر یخچال در شهرک صدرا شیراز

تعمیر یخچال در شهرک گلستان شیراز 

تعمیر یخچال در ویلا شهر کیمیا

تعمیر یخچال در معالی آباد شیراز

و……

چرا گاهی اوقات یخچال فریزر خیلی گرم و یا خیلی سرد می شود ؟؟

  • که علت آن خارج شدن لوله بلو ترموستات از قالب خود می باشد که برای رفع آن باید درجه ترموستات را چک کرده و در صورت نیاز تعویض کنید که بهتر است برای این کار از تعمیرکار کمک بگیرید.
  • سپس برفک های یخچال را تمیز کنید و در نهایت خاصیت چسبندگی لاستیک درب یخچال را چک کنید ، در صورت وجود مشکل یا پارگی آن را تعویض نمایید.

چرا گاز یخچال خالی میشود ؟؟ 

  • باید بدانید که مسیر حرکت گاز یخچال، در شبکه ای از لوله هاییست  که در پشت و زیر یخچال قرار گرفته  است گاز خنک توسط کمپرسور به سمت جا یخی هدایت می شود و گاز گرم به وسیله کمپرسور به خنک کننده می رود .
  • پس زمانی که گاز یخچال خالی میشود ، یا شبکه لوله های انتقال گاز نشتی دارد که می تواند به دلیل پوسیدگی یا شکستگی و یا جنس ضعیف لوله و بسط ایجاد شود ،یا کمپرسور خراب است .که برای برطرف کردن هر دو مشکل  باید  از تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

چرا لوله های پشت یخچال برفک می زند ؟؟

  •  این برفک ها به دلیل رطوبت هوا روی لوله ها ایجاد میشود ولی باید طی مراحل دیفراست ، برفک ها آب شوند ، پس جهت رفع این مشکل باید دیفراست را بررسی نمایید و برای تعمیرات آن از تعمیرکار کمک بگیرید.

چرا یخچال زودتر از اینکه کاملا خنک شود خاموش می شود ؟؟

  •  مشکل از ترموستات یا کنترل دما می باشد ،که برای رفع این مشکل باید از تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

چرا موتور یخچال بیش از حد داغ می شود ؟؟

  • در واقع به