صفحه اصلی>تعمیر یخچال فریزر>تعمیر یخچال در شیراز

تعمیر یخچال در شیراز

تعمیر یخچال در شیراز

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

 

روش استفاده از خدمات حامی سرویس

روند کاری شرکت حامی سرویس به این صورت می باشد که ابتدا با سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ تماس میگیرید و پس از ثبت مشخصات و مشکلات شما ، پذیرش می شوید.

سپس با نزدیکترین واحد تعمیراتی به شما هماهنگ می شود و تعمیرکار در منزل شما حاضر شده و تعمیرات را همان لحظه انجام می دهد.

پس در زمان به شدت صرفه جویی می شود ‌.

بعد از انجام تعمیرات در صورتی که تعویض قطعه صورت گرفته باشد ، قطعه کهنه را به شما تحویل می دهند و قطعه جدید نصب شده را تا ۲۰ روز ضمانت می کنند .

سپس فاکتور شما به صورت لینک برایتان پیامک می شود و شما می توانید از تمام هزینه های خود مطلع شوید ‌.

شرکت حامی سرویس بر عملکرد و رفتار تک تک پرسنل نظارت داشته و دو تا سه روز بعد از تعمیرات با شما تماس گرفته و نظر شما را در مورد تکنسین خود جویا می شوند .

درصورتی که شما در زمینه تعمیرات تخصصی داشته و تنها نیاز به قطعات اصل و با کیفیت دارید می توانید با واحد فروش قطعه در حامی سرویس از طریق سامانه

۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ ارتباط بر قرار کنید . تعمیر یخچال در شیراز را به ما بسپارید.

[/fusion_text]

چگونه کیک تولد را  به کلم پلو شیرازی تبدیل کنیم !!!

 

تولد بیست سالگیم را  در خانه با بیست نفر مهمان گرفته بودم . چون تولدم روز جمعه بود کیک و بستنی و نوشابه و ….را از روز قبل خریداری کردیم و در یخچال گذاشتیم  .

صبح با کلی حس خوب چشمانم را باز کردم که با اخم مادرم مواجه شدم، دلیل را  پرسیدم و متوجه شدم یخچال از صبح خراب شده و نمی داند در این روز تعطیل چکار کند؟ …

طبق معمول برادرم از راه رسید و گفت غصه نخورید ، خودم درستش می کنم .

نشان به آن نشان که شب از  مهمان ها با بستنی هایی که به اندازه چای گرم بود و کیکی که مانند کلم پولو شیرازی شده بود  پذیرایی کردیم.

اگر آن روز حامی سرویس را می شناختیم با یک تماس ساده بهترین تعمیرکار ها یخچال را با بهترین قطعات تعمیر می کردند و این آبرو ریزی پیش نمی آمد .

شرکت حامی سرویس با انجام تعمیرات تخصصی لوازم خانگی می تواند شما را در شرایط سخت یاری کرده و از ایجاد مشکلات و هزینه های بیشتر جلوگیری کند .

حامی سرویس ، حامی سلامت  لوازم خانگی شما …

 

 

اگر در شهر شیراز هستید از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز بهرمند شوید

 

 

چه زمانی باید به تعمیرکار یخچال مراجعه کنید؟

اگر یخچال شما خنک نمی کند یا  یخ نمی سازد ، آبسرد کن دچار مشکل شده ، یا یخچال سر و صدای زیادی ایجاد می کند ،

باید مدام فریزر را برفک زدایی کنید یا غذاها داخل یخچالتان یخ می زند …باید حتما با تعمیرکاران متخصص تماس بگیرید و از آنها کمک بخواهید .

پیشنهاد من به شما برای تعمیر یخچال در شیراز شرکت حامی سرویس است .

که با استفاده از قطعات اصل و انجام تعمیرات حرفه ای و نظارت کامل شرکت روی تک تک پرسنل توانسته جایگاه قابل اعتمادی را میان مصرف کنندگان لوازم خانگی به خود اختصاص دهد.

مشکلات متداول

 

15 مشکل متداول  یخچال فریزر را  بخوانید و مشکل را حل کنید

 

 

1- گاهی اوقات یخچال فریزر خیلی گرم و یا خیلی سرد می شود ،که علت آن خارج شدن لوله بلو ترموستات از قالب خود می باشد که برای رفع آن باید درجه ترموستات را چک کرده و در صورت نیاز تعویض کنید که بهتر است برای این کار از تعمیرکار کمک بگیرید.

سپس برفک های یخچال را تمیز کنید و در نهایت خاصیت چسبندگی لاستیک درب یخچال را چک کنید ، در صورت وجود مشکل یا پارگی آن را تعویض نمایید.

 

2- اگر گاز یخچال شما خالی شده ، باید بدانید که مسیر حرکت گاز یخچال، در شبکه ای از لوله هاییست  که در پشت و زیر یخچال قرار گرفته  است .گاز خنک توسط کمپرسور به سمت جا یخی هدایت می شود و گاز گرم به وسیله کمپرسور به خنک کننده می رود .

پس زمانی که گاز یخچال خالی میشود ، یا شبکه لوله های انتقال گاز نشتی دارد که می تواند به دلیل پوسیدگی یا شکستگی و یا جنس ضعیف لوله و بسط ایجاد شود ،یا کمپرسور خراب است .که برای برطرف کردن هر دو مشکل  باید  از تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

 

3- بعضی اوقات لوله های پشت یخچال برفک می زند ، که این برفک ها به دلیل رطوبت هوا روی لوله ها ایجاد میشود ولی باید طی مراحل دیفراست ، برفک ها آب شوند ، پس جهت رفع این مشکل باید دیفراست را بررسی نمایید و برای تعمیرات آن از تعمیرکار کمک بگیرید.

 

4- در صورتی که یخچال شما زودتر از اینکه کاملا خنک شود خاموش می شود و پس از آن خیلی زود دوباره روشن می شود ، مشکل از ترموستات یا کنترل دما می باشد ،که برای رفع این مشکل باید از تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

 

5- وقتی موتور یخچال بیش از حد داغ می شود ، در واقع به شما هشدار می دهد که در حال سوختن است ، پس باید با تعمیرکاران حرفه ای تماس بگیرید ،ممکن است علت ایجاد این مشکل خاموش نشدن یخچال به دلیل وجود مشکل در لاستیک دور درب یخچال ،نشت گاز  و یا قرار داشتن یخچال در محیط بسیار گرم باشد. علت دیگر آن را می توان خراب بودن فن کندانسور  در نظر گرفت .

6- رسوب چربی های آشپزخانه روی کندانسور باعث عدم عملکرد صحیح آن شده یعنی از خنک شدن آن جلوگیری می کند ،که این امر باعث خراب شدن یخچال می شود .

۷- اگر یخچال شما گرم ولی فریزر شما سرد می باشد به این معنی است که برای یخچال و فریزرتان از یک موتور استفاده شده است .

مگر اینکه کلا یخچال و فریزر شما جدا بوده و وجود مشکل در هر کدام به دلیل خراب شدن موتور خودش باشد.

دلیل بروز این مشکل می تواند ایجاد برفک روی کویل تبخیر باشد ،

این برفک ها باید توسط هیتر برفک زدا که در طول کار یخچال گاهی روشن می شود و برفک‌های کویل تبخیر را آب می کند ، انجام شود

،در صورتی که این هیتر خراب شود ،برفک های روی کویل تبخیر زیاد شده در نتیجه راه عبور هوا داخل کویل مسدود می شود در نتیجه یخچال گرم و فریزر سرد می شود.

 

8-اگر موتور فن تبخیر که هوای سرد را از کویل تبخیر عبور می دهد ، خراب شود نیز باعث بروز این مشکل می شود .

در صورتی که سیستم کنترل دمپر که وظیفه آن باز و بسته کردن مسیر ورود هوای سرد به یخچال می باشد دچار مشکل شود ، یخچال گرم می شود.

در نهایت اگر ترمیستور که وظیفه ارسال دمای داخلی یخچال به برد کنترل را دارد ، خراب شود ، کنترل دمای یخچال دچار مشکل می شود .

9- اگر مواد غذایی شما در یخچال ، دچار یخ زدگی می شود ، نشان دهنده وجود مشکل در قطعات مربوط  به کنترل دما می باشد ،

از این دلایل می توان به خراب بودن ترموستات کنترل دما یا خرابی ترمیستور یا مشکل در برد کنترل دما و در آخر ممکن است مشکل از سیستم کنترل دمپر باشد .

برای رفع این مشکل باید از تعمیرکار لوازم خانگی کمک بگیرید.

 

10-  بعضی اوقات یخچال فریزر دما را پایین نمی آورد و چراغ داخل آن نیز خاموش است ، ممکن است مشکل از برق باشد

که برای رفع آن باید سیم کشی و فیوز را چک کنید و در صورت نیاز تعویض نمایید. اگر مشکل برطرف نشد پریز برق خانه را  بررسی کنید.

 

۱1- گاهی یخچال و فریزر سرد نمی کند ولی چراغ داخل آن روشن است که دلیل آن خاموش بودن ترموستات می باشد که باید دوباره آن را تنظیم کنید ، یا ترموستات را تعویض نمایید

و دلیل دیگر آن ممکن است وجود ایراد در کمپرسور باشد که  برای رفع این مشکل می توانید با حامی سرویس تماس بگیرید.

 

12- در مواقعی که لامپ روشن نمی شود ممکن است لامپ سوخته باشد که در این مواقع کافیست لامپ یخچال را عوض کنید .

علت دیگر آن می تواند وجود مشکل در میکروسوئیچ درب یخچال  باشد که باید ابتدا آن را کاملا تمیز نمایید و در صورت برطرف نشدن مشکل آن را تعویض کنید.

13- بعضی اوقات موتور کمپرسور بی وقفه کار می کند ، که برای رفع این مشکل باید اگر ایراد از ترموستات باشد ، آن را عوض کنید ،

اگر مشکل از گاز مبرد یخچال باشد ، باید گاز یخچال را  توسط متخصصین حامی سرویس  شارژ نمایید،

در نهایت اگر مشکل از کمپرسور باشد می توانید با حامی سرویس تماس بگیرید.

 

14- اگر فریزر همیشه پر از برفک است ،دلیل آن می تواند وجود مشکل در لاستیک درب فریزر باشد ،یعنی درب آن کامل بسته نمی شود.

 

15- اگر آب کف یخچال جمع شده است ، دلیل آن مسدودیت لوله تخلیه می باشد که برای رفع آن می توانید با یک میله باریک منافذ لوله را تمیز و باز کنید.

 

16- اگر فریزر صدای زیادی در زمان روشن شدن ایجاد می کند ممکن است مشکل از اتصال نامناسب کمپرسور به بدنه یخچال یا وجود خرابی در فن داخلی یخچال باشد .

اگر مشکل از کمپرسور باشد، برای رفع آن یخچال را از برق بکشید و پیچ و مهره های کمپرسور را محکم کنید  .

اگر مشکل از  فن داخلی بود ، با کمی روغن کاری مشکل برطرف می شود.

در نهایت اگر مشکل برطرف نشد با حامی سرویس تماس بگیرید.

 

5/5 (10 نظر)

۲ Comments

  1. مهدی باقری ۱۴۰۰-۰۲-۲۰ در ۱۰:۳۴ بعد از ظهر- پاسخ دادن

    ممنون از نظارتتون واقعا های بود

    • hamiservice ۱۴۰۰-۰۲-۲۱ در ۱۲:۳۹ بعد از ظهر- پاسخ دادن

      خواهش میکنم رسالت شرکت حامی سرویس حمایت از شما عزیزان است

ثبت ديدگاه

چهار × پنج =