تعمیر یخچال پروفایل در شیراز

تعمیر یخچال پروفایل در شیراز

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

نمایندگی یخچال پروفایل در شیراز

شرکت پروفایل یک شرکت تولید کننده لوازم اخنگی آمریکایی میباشد که به دلیل تحریم ها این شرکت در ایران وجود ندارد و به همین علت دفتر نمایندگی یخچال پروفایل در ایران وجود ندارد.

به همین جهت اگر نیازمند خدمات تعمیرات یخچال فریزر پروفایل در شهر شیراز هستید میتوانید از خدمات حامی سرویس استفاده کنید.

شماره نمایندگی پروفایل در شیراز

در حال حاضر نمایندگی پروفایل در کشور وجود ندارد برای تعمیرات میتوانید از خدمات حامی سرویس استفاده کنید. اما توجه داشته باشید نمایندگی پروفایل نمیباشد.

جهت دریافت خدمات یخچال پروفایل میتوانید با شماره تماس 0313833 در ارتباط باشید.

بهترین تعمیرگاه پروفایل شیراز

یخچال در هر خانه ، نقش پررنگی دارد . چرا که در مدت زمان طولانی ، می تواند مواد غذایی را نگه داری کند .

از طرفی می تواند دوست هر یک از افراد خانواده باشد ، بدین صورت که تمام افرادی که وارد آشپزخانه می شوند ، به سمت یخچال می روند و باید حتما درب آن را باز کنند حتی اگر چیزی نیاز نداشته باشند .

آیا تا به حال به خراب شدن این دستگاه پر کاربرد ، اندیشیده اید ؟

آیا فکر کرده آید که اگر یخچال فریزر پروفایل شما دچار مشکل شود ، به کدام مرکز تعمیرات در شیراز باید مراجعه کنید ؟

بر چه اساس می توان شرکت مناسب را انتخاب کرد ؟ کدام شرکت را برگزینیم ؟

همه چیز درباره حامی سرویس

شرکت حامی سرویس به عنوان یکی از بهترین شرکت هایی است که در زمینه نصب و تعمیرات تخصصی لوازم خانگی می توانید به آن اعتماد کنید .

تا حد امکان تعمیرات در منزل شما انجام می شود . این در صورتی است که بعضی از شرکت ها ، خدمات را در محل کار انجام می دهند و طبیعتاً مشتری هزینه و زحمت زیادی متحمل می شود .

استفاده از بهترین قطعات ، یکی دیگر از ویژگی های شرکت است و تمامی آن ها ، مشمول گارانتی می باشند .

شرکت حامی سرویس در شیراز ، آماده ارائه خدماتی در زمینه تعمیر لوازم خانگی می باشد . برای برقراری تماس با کارکنان شرکت ، ۹۱۰۰۲۰۰۳-۰۳۱ را شماره گیری کنید تا درخواست شما ثبت شود .

نمایندگی تعمیر یخچال پروفایل در شیراز

نمایندگی تعمیر یخچال پروفایل در شیراز :

جهت تعمیرات تخصصی لوازم خانگی خود ، می توانید با شرکت حامی سرویس تماس بگیرید و به این موضوع توجه داشته باشید که شرکت ما ، نمایندگی تعمیر یخچال پروفایل در شیراز نیست .

برنامه های یخچال پروفایل :

برنامه Freezer Temp در یخچال پروفایل :

  • این برنامه به طور همزمان ، سه قابلیت را برای شما ایجاد میکند . با یکبار لمس کردن کلید ، دمای فعلی یخچال روی نمایشگر ظاهر می‌شود ، و به ترتیب با دو و سه بار لمس کردن امکان تنظیم دمای فریزر و  یخچال به شما داده می شود .

برنامه Custom Cool در یخچال فریزر پروفایل :

  • تا زمانی که این چراغ در نمایشگر خاموش باشد ، می توانید از کشوی پایین یخچال به عنوان جا میوه ای استفاده کنید . پس از روشن کردن این برنامه ، کشوی پایین به عنوان یک محفظه برای سرمای سریع تبدیل می شود که می‌توانید مدت زمان آن را انتخاب کنید .

برنامه Defrost در یخچال پروفایل :

  • زمانی که قصد داشته باشید مواد یخ زده داخل فریزر را استفاده کنید ، می توانید قابلیت یخ زدایی یخچال را به کار ببرید . بدین صورت که مواد مورد نیاز را داخل کشوی پایین یخچال قرار می دهید و بسته به مقدار یخ زدگی و حجم ماده مورد نظر ، زمان را تعیین می کنید تا بدون از بین رفتن خاصیت مواد غذایی ، یخ آن ها باز شود .

برنامه Door Alarm در یخچال پروفایل :

  • با فعال کردن این برنامه ، این قابلیت به دستگاه شما افزوده می شود که هنگام باز ماندن درب  آلارم بدهد .

شرکت حامی سرویس همراه شما در تعمیر یخچال فریزر پروفایل در شیراز است .

برنامه های یخچال فریزر پروفایل

برنامه Quick Ice در یخچال پروفایل :

  • اگر دکمه Door Alarm را دوبار پشت سر هم لمس کنید ، این گزینه برای شما فعال می شود که یخ سازی سریع را انجام می دهد .

برنامه Turbo Cool در یخچال پروفایل :

  • فن کوچکی که در داخل یخچال تعبیه شده است ، به صورت اتوماتیک فعال است . اما هنگامی که یخچال فریزر پروفایل شما ، مدتی خاموش بوده و فضای داخل آن گرم شده است ، از این برنامه می توانید استفاده کنید تا دوباره داخل یخچال سرد شود . با سه بار لمس کردن کلید Door Alarm می توانید این برنامه را فعال نمایید .

برنامه Filter در یخچال پروفایل :

  • هنگامی که فیلتر دستگاه دچار مشکل شده باشد ، با چهار بار لمس کردن کلید  Door Alarm می توانید گزینه فیلتر را فعال کنید . دقت داشته باشید که رفع عیب فیلتر باید توسط یک شخص کاربلد انجام شود .

برای تعمیر یخچال پروفایل در شیراز ، با شرکت حامی سرویس ارتباط برقرار کنید تا تکنسین های متخصص شرکت ، به منظور برطرف نمودن ایراد به منزل شما مراجعه کنند .

برنامه Child Lock در یخچال پروفایل :

  • اگر کلید مربوطه را به مدت سه ثانیه نگه دارید ، قفل کودک فعال می شود . در این صورت هیچ یک از کلید های یخچال کار نمی کنند و خیال شما از بابت بهم نخوردن تنظیمات توسط کودکتان آسوده می شود . برای خاموش کردن قفل کودک نیز همان کلید را مجدد به مدت سه ثانیه نگه دارید تا برنامه غیر فعال شود .
4.6/5 (8 نظر)