تعمیر یخچال فریزر پروفایل در شیراز

تعمیر یخچال فریزر پروفایل در شیراز

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

یخچال فریزر در هر خانه ، نقش پررنگی دارد . چرا که در مدت زمان طولانی ، می تواند مواد غذایی را نگه داری کند .

از طرفی می تواند دوست هر یک از افراد خانواده باشد ، بدین صورت که تمام افرادی که وارد آشپزخانه می شوند ، به سمت یخچال می روند و باید حتما درب آن را باز کنند حتی اگر چیزی نیاز نداشته باشند .

آیا تا به حال به خراب شدن این دستگاه پر کاربرد ، اندیشیده اید ؟

آیا فکر کرده آید که اگر یخچال فریزر پروفایل شما دچار مشکل شود ، به کدام مرکز تعمیرات در شیراز باید مراجعه کنید ؟

بر چه اساس می توان شرکت مناسب را انتخاب کرد ؟ کدام شرکت را برگزینیم ؟

شرکت حامی سرویس به عنوان یکی از بهترین شرکت هایی است که در زمینه نصب و تعمیرات تخصصی لوازم خانگی می توانید به آن اعتماد کنید .

تا حد امکان تعمیرات در منزل شما انجام می شود . این در صورتی است که بعضی از شرکت ها ، خدمات را در محل کار انجام می دهند و طبیعتاً مشتری هزینه و زحمت زیادی متحمل می شود .

استفاده از بهترین قطعات ، یکی دیگر از ویژگی های شرکت است و تمامی آن ها ، مشمول گارانتی می باشند .

شرکت حامی سرویس در شیراز ، آماده ارائه خدماتی در زمینه تعمیر لوازم خانگی می باشد . برای برقراری تماس با کارکنان شرکت ، ۹۱۰۰۲۰۰۳-۰۳۱ را شماره گیری کنید تا درخواست شما ثبت شود .

تعمیر یخچال فریزر پروفایل در شیراز

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر پروفایل در شیراز :

جهت تعمیرات تخصصی لوازم خانگی خود ، می توانید با شرکت حامی سرویس تماس بگیرید و به این موضوع توجه داشته باشید که شرکت ما ، نمایندگی تعمیر یخچال فریزر پروفایل در شیراز نیست .

 

برنامه های یخچال فریزر پروفایل :

برنامه Freezer Temp در یخچال فریزر پروفایل :

  • این برنامه به طور همزمان ، سه قابلیت را برای شما ایجاد میکند . با یکبار لمس کردن کلید ، دمای فعلی یخچال روی نمایشگر ظاهر می‌شود ، و به ترتیب با دو و سه بار لمس کردن امکان تنظیم دمای فریزر و  یخچال به شما داده می شود .

برنامه Custom Cool در یخچال فریزر پروفایل :

  • تا زمانی که این چراغ در نمایشگر خاموش باشد ، می توانید از کشوی پایین یخچال به عنوان جا میوه ای استفاده کنید . پس از روشن کردن این برنامه ، کشوی پایین به عنوان یک محفظه برای سرمای سریع تبدیل می شود که می‌توانید مدت زمان آن را انتخاب کنید .

برنامه Defrost در یخچال فریزر پروفایل :

  • زمانی که قصد داشته باشید مواد یخ زده داخل فریزر را استفاده کنید ، می توانید قابلیت یخ زدایی یخچال را به کار ببرید . بدین صورت که مواد مورد نیاز را داخل کشوی پایین یخچال قرار می دهید و بسته به مقدار یخ زدگی و حجم ماده مورد نظر ، زمان را تعیین می کنید تا بدون از بین رفتن خاصیت مواد غذایی ، یخ آن ها باز شود .

برنامه Door Alarm در یخچال فریزر پروفایل :

  • با فعال کردن این برنامه ، این قابلیت به دستگاه شما افزوده می شود که هنگام باز ماندن درب  آلارم بدهد .