تعمیر یخچال فریزر همالیا در شیراز

تعمیر یخچال فریزر همالیا در شیراز

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

یخچال فریز نقش بسزایی در زندگی روزمره ایفا می‌کند اما گاهی ممکن است دچار آسیب دیدگی و نقص فنی شود . در صورت بروز خرابی در یخچال فریزر باید هر چه سریع تر اقدام به تعمیر یا تعویض قطعه آسیب دیده کنیم تا از فاسد شدن مواد غذایی و بروز خرابی در دیگر قسمت های دستگاه جلوگیری کرده باشیم .

گاهی تعمیرات یخچال فریزر دردسر هایی مانند طولانی شدن تعمیرات ، حمل و نقل به کارگاه برای عیب یابی ، هزینه های بالا و تعمیرات ناقص دستگاه برای ما به همراه دارد .

اما کمک گرفتن از گروه خدماتی معتبر میتواند امکان به وجود آمدن دردسرهای ناشی از تعمیرات را برایمان به حداقل برساند .

معمولا شرکت های خدماتی مانند  “حامی سرویس”  به صورت تخصصی به تعمیرات دستگاه آسیب دیده می‌پردازند .

در واقع شرکت حامی سرویس یک گروه استارتاپی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی است که با به کارگیری افراد متخصص و آموزش دیده سعی در کسب رضایت مشتریان دارد .

از دیگر ویژگی های مثبت حامی سرویس میتوان به استفاده از قطعات اورجینال در هنگام تعویض قطعه آسیب دیده ، پاسخگویی در هر ساعت از شبانه روز و ارائه مشاوره رایگان اشاره کرد .

چنانچه قصد تعمیر یخچال فریز هیمالیا در شیراز توسط افراد متخصص و آموزش دیده دارید میتوانید با سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ تماس حاصل فرمایید تا در کوتاه ترین زمان تکنسین به محل شما ، تحت نظارت شرکت اعزام شود .

تعمیر یخچال فریزر همالیا در شیراز

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر همالیا در شیراز :

بسیاری براین باورند که شرکت حامی سرویس نمایندگی تعمیر یخچال فریزر همالیا در شیراز است اما باید خاطر نشان کنیم که گروه ما نمایندگی تعمیر یخچال فریزر همالیا در شیراز نیست و فقط تعمیر یخچال فریزر همالیا در شیراز را انجام میدهد .

یخچال فریزر نیز همانند دیگر لوازم برقی ممکن است در طول استفاده با کد های خطا مواجه شود . ظاهر شدن کد خطا بر روی پنل نمایشگر ما را از بروز نقص فنی در دستگاه آگاه میکند .

اما فهم معنای کد ها ، نیازمند دانش و آگاهی است .

در این قسمت ، معانی کد های خطا در یخچال فریزر هیمالیا را برایتان آماده کرده ایم  تا بتوانید به کمک آنها عیب یابی دستگاه را به درستی انجام دهید .

اما هیچگاه فراموش نکنید تعمیرات قطعات آسیب دیده کاری تخصصی و پیچیده است و احتیاج به مهارت دارد .

 

ارورهای یخچال فریزرهیمالیا مدل کمبی 530 :

ارور F1 در یخچال فریزر همیالیا :

علت:

  • مربوط به ایجاد اختلال در سنسور دمای فریزر در بخش کمپرسور است .
  • برای رفع خطا ابتدا میزان اهم دستگاه را اندازه گیری کنید سپس در صورت نیاز میبایست قطعه سنسور دما تعویض شود و در نهایت با بررسی های دقیق از سلامت قطعه نام برده شده اطمینان حاصل کنید همچنین برد الکترونیکی را نیز مورد بررسی قرار دهید .

ارور F2 در یخچال فریزر هیمالیا :

علت:

  • کارکرد سنسور اواپراتور فریزر دچار نقص فنی شده است .