تعمیر یخچال هیمالیا در اصفهان

تعمیر یخچال هیمالیا در اصفهان

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

 • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

تعمیر یخچال هیمالیا کاشان :

تعمیر یخچال هیمالیا کاشان جزو تخصصی ترین خدماتی است که یک شرکت تعمیراتی میتونه ارائه کنه . از طرفی ، پیچیدگی ساختار این دستگاه و سایر لوازم خانگی ایجاب می‌کنه کنه فقط فرد متخصص به تعمیر اون بپردازه . توصیه ای که من برای شما دارم این هست که برای تعمیرات یخچال خودتون ، حتما از شرکت حامی سرویس کمک بگیرید. با تماس با این مجموعه ، مطمئن باشید که دیگه هیچ خرابی و اختلالی به سراغ دستگاه شما نخواهد آمد .

تعمیر یخچال هیمالیا کاشان

تعمیر یخچال هیمالیا شاهین شهر :

تعمیر یخچال هیمالیا شاهین شهر در کنار سرویس دوره ای و نصب این دستگاه توسط تکنسین های باتجربه و ماهر شرکت حامی سرویس ارائه می شود . امکان ارائه این خدمات در جای جای استان اصفهان وجود داره و به همین منظور اعزام تعمیرکار به محل مورد نظر شما در هر بخشی از این استان بزرگ امکان پذیر می باشد .

تعمیر یخچال هیمالیا فولادشهر :

تعمیر یخچال هیمالیا فولاد شهر همواره با ارائه گارانتی انجام میشه و تکنسین ما ، رفع کامل و سریع هر مشکلی از دستگاه شما رو ضمانت میکنه . تعمیرات تخصصی تمام لوازم خانگی دارای ۶۰ روز و همچنین قطعات اورجینالی که توسط تعمیرکاران این مجموعه تعویض می شوند نیز شامل گارانتی ۲۰ روزه می شوند .

تعمیر یخچال هیمالیا فولادشهر

حامی سرویس بهترین و مطمئن ترین گزینه برای تعمیر یخچال هیمالیا در اصفهان و سرویس آن میباشد . شرکت حامی باافتخار اعلام میکند که نمایندگی هیچ برندی نیست وتوانسته تا به امروز بگونه ای به مردم خدمت رسانی کند که امروزه 100000 مشتری وفادار به سیستم خود جذب کند.

یخچال فریزر یکی از معدود وسایل خانه شماست که بطور مداوم، روزوشب کار میکند وموادغذایی شما را سرد نگه میدارد.

درمورد تعمیرات یخچال و فریزر این نکته را درنظر داشته باشید که بااینکه از جمله دستگاه هایی هستند که در منزل بطور مداوم کار میکند و وجود آن بسیارضروری است، با این حال به ندرت ممکن است با یک لایحه تعمیر با هزینه های بالا و یا خرابی مواد غذایی داخل آن روبرو شوید. نگران نباشید! 

ما دراین مقاله تمام چیزهایی راکه باید درمورد تعمیر یخچال هیمالیا در اصفهان خود بدانید توضیح میدهیم.شاید تعجب کنید اما درواقع تعمیرات یخچال فریزر بسیارآسان است و نیازبه دانش زیادی ندارد و کمی صبوری،در تعمیر آن پاسخگوست.

برای تعمیر یخچال اسنوا در اصفهان اینجا را کلیک کنید.

ارورهای یخچال فریزر هیمالیا:

ارورها

ارورهای یخچال هیمالیا مدل بتا :

جهت تعمیر یخچال هیمالیا در اصفهان بهتر است ارورهای یخچال فریزر هیمالیا را بدانید. 

خطای F1:

 • این خطا مربوط به حسگر اواپراتور فریزر می باشد.

خطایF2 :

 • این خطا مربوط به حسگر کابین فریزر می باشد.

خطای F3:

 • این خطا مربوط به حسگر اواپراتور یخچال می باشد.

خطایF4:

 • خطای حسگر کابین یخچال

خطایE1:

 • فن فریزر مشکل دارد.

خطای E2:

 • فن یخچال مشکل دارد.

خطایE3:

 • فن کندانسور دچار ایراد شده است.

خطای E4:

 • گرمای درون دستگاه بیش از حد می باشد – گاز دستگاه را چک کنید – وجود یخ زدگی در دمپر کانال هوا

خطایH1:

 • خطا در هیتر اواپراتور فریزر

خطای H2:

 • ایراد در هیتر قسمت سینی فریزر (المنت برچسبی)

خطایH3:

 • ایرادی در هیتر اواپراتور یخچال بوجود آمده است.

خطایH4:

 • وجود ایراد در هیتر سینی یخچال (المنت برچسبی)

خطای C1:

 • خطای کمپرسور

خطایC2:

 • عملکرد دمای نامناسب دستگاه

خطای L2:

 • مربوط به قسمت لایت یا همان روشنایی وسیله می باشد.

علت بوق زدن یخچال فریزر را در این مطلب بخوانید.

بیایید برخی اطلاعات اولیه یخچال فریزر هیمالیا را باهم مرور کنیم :

یخچال فریزرها از دو مبدل اصلی تشکیل شده اند که شامل:یک کویل کندانسور و یک کویل بخار شونده (اواپراتور) می باشد.

مایع خنک کننده (گاز) توسط یک کمپرسور و یک موتور در داخل این کویل ها،به گردش در می آید . گاز در داخل فیلتر درایر خنک می شود. سپس به اواپراتور جریان می یابد. در اواپراتور مایع گاز تبدیل به بخار می شود.

کندانسور یخچال یا کویل فریزر در قسمت بیرونی دستگاه قرار دارد . اواپراتور، داخل کابین یخچال قرار دارد و مایع خنک کننده توسط یک کمپرسور در داخل سیستم گردش می کند.

بیشتر یخچال فریزر ها دارای قابلیت برفک زدایی هستند.

در این مدل یخچال فریزرها، درون یخچال به طور خودکار، یک تایمر روشن می شود تا بتواند یخ های داخل دستگاه را بطور خودکار ذوب کند . این عملیات از سردترین مکان های درون یخچال فریزر شروع می شود.

زمانیکه یخ ها کاملا ذوب شد، ترموستات یخچال به منظور حفظ دمای انجماد استاندارد ، بطور خودکار دستگاه را خنک می کند و چرخه طبیعی خنک کنندگی در یخچال فریزر هیمالیا اجرا می شود . سیستم کمپرسور واحد، که مایع خنک کننده را از طریق سیستم سیم پیچ وارد می کند، توسط یک موتور از نوع خازن هدایت می کند.

سایر قسمت های اصلی سیستم خنک کننده و برفک شامل: سوئیچ ها، ترموستات ها، کندانسور، هیتر و فن ها می باشد.

خدمات پس از فروش هیمالیا نیستیم؛

اما تعمیر محصولات این برند را بصورت تخصصی انجام میدهیم.

یخچال های هیمالیا شامل مدل های : امگا، اوتیکس، 530 هوم بار، 530 آبریز، پاناروما، دلتا، بتا، آیس پول، یخچال های ویترینی، یخچال های صندوقی می باشد.

 • در مدل بتا و دلتا، یخچال و فریزر به چسبیده است و دارای آبسردکن و یخساز می باشد و عملکرد و قابلیت یک ساید با حجم زیاد و ابعاد بزرگ را داراست.

تعمیر یخچال هیمالیا در اصفهان

یک تکنسن ماهر و مجرب می تواند در شناسایی عیب یخچال فریزر هیمالیای منزل شما در کوتاهترین زمان و به بهترین شکل ممکن کمک کند و قطعات معیوب را تعویض یا تعمیر نماید و بدرستی سرجای خود قرار دهد.تکنسین های حامی سرویس همواره در تعمیر و جایگزینی قطعات سربلند بیرون آمده اند و وفاداری شما مشتریان عزیز حاکی از این مسئله است.

تعمیرات کارشناسان گروه حامی سرویس ایران دارای دو ماه گارانتی بدون قید و شرط است و کلیه تعرفه ها بر اساس نرخ مصوب اتحادیه و با تحویل فاکتور رسمی به مشتری انجام می شود.کافیست با شماره گیری تلفن های مرکز تماس حامی سرویس، به کارشناسان ما اطلاع دهید که نیاز به نیرویی متخصص جهت تعمیر یخچال هیمالیا در اصفهان دارید.

‫4.9/5 ‫(13 نظر)