تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز

تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

 • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

 

نحوه استفاده ومشکلات مربوط به ماشین ظرفشویی از چالش های دنیای امروز برای خانم های خانه دار است.زمان زیادی از وروداین دستگاه پرکاربرد درمنازل ایرانی نمی گذرد وآشنایی باایراداتی که ممکن است درآن پیش بیاید ازواجبات مصرف کنندگان این وسیله است .

روزی که می خواستم ماشین ظرفشویی خریداری کنم، همه مخالف بودند.یکی می گفت ظرفها رابه خوبی نمی شوید،دیگری به نظرش ظروف باشوینده های مخصوص ماشین ظرفشویی واکنش می دهند و موجب سرطان زا شدنشان می شود،دیگری ازمصرف بالای آب و برقش می گفت؛خلاصه نظرات منفی بسیاری بود.

بطوریکه،وقتی من بر خلاف نظر بقیه ، ماشین ظرفشویی راخریدم و ازآن استفاده کردم،با دیدن هر علامتی روی نمایشگر آن یاشنیدن هر صدایی ازآن،مضطرب می شدم.فکر می کردم به زودی اتفاقی برای ماشین ظرفشویی یا ظروفم رخ می دهد.

کاش آن زمان با شرکت حامی سرویس که در زمینه تعمیرات لوازم خانگی از جمله:تعمیر ماشین ظرفشویی درشیراز فعالیت دارد؛آشنا شده بودم ومی توانستم ازمشاوره رایگان آن برای رفع اضطرابم استفاده کنم.

شرکت استارت آپ حامی سرویس،با ارائه خدمات بی نظیر خود باعث می شود بعداز خرید لوازم خانگی دیگر نگرانی درموردبروزایراد دروسیله خود نداشته باشید.

این شرکت با آموزش تکنسین های حرفه‌ای و استفاده از قطعات اصل وبا کیفیت می تواند موجب طول عمر مفید لوازم خانگی شما شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز

شما می توانید برای استفاده ازخدمات این شرکت  وتعمیر ظرفشویی در شیراز با شماره گیری ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ مشکل خود را مطرح کرده،سپس به بهترین شکل از تعمیرات لوازم خود در منزل مطمئن شوید.

در صورت تصمیم به تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز با ما تماس بگیرید.

تعمیرکار ماشین ظرفشویی در شیراز:

همان گونه که ذکر شد شرکت حامی سرویس ،تعمیرات انجام شده توسط تکنسین خود رابه مدت شصت روز گارانتی کرده ودرصورتی که دراین مدت هر گونه مشکلی برای وسیله شما پیش بیاید،به صورت رایگان آن را تعمیر می نماید،این امرموجب آرامش خاطر شما از تعمیرات انجام شده می شود.

البته شرکت حامی سرویس با اطمینان ازکیفیت قطعات خود،آنها رابه مدت بیست روز پس ازنصب برروی دستگاه شما گارانتی کرده ودرصورت بروز مشکل دراین مدت آن رابه صورت رایگان تعویض یا درصورت درخواست شما عودت وجه داده می شود.

مطالعه

نکات قابل بررسی در زمان خرید ماشین ظرفشویی:

انتخاب ماشین ظرفشویی مناسب برای هرخانواده منحصربه فرد است،یعنی ممکن است ماشین ظرفشویی که برای خواهر شما مناسب است به هیچ عنوان مناسب شما نباشد.

در زمان خرید ماشین ظرف شویی باید ابتدا به نیاز خود دقت کنید.

توجه داشته باشید ماشین ظرفشویی مناسب شما چه ظرفیتی داشته باشد،چه مزیتهایی برای شما در اولویت قرار دارند وچه هزینه ای برای آن در نظر گرفته اید.انواع ماشین های ظرفشویی درسایز ها وظرفیت های متفاوت وجوددارد.

ماشین های ظرفشویی ۶-۸ نفره که درمدل رومیزی باحجمی کم وظرفیت ۷۲ تا ۱۰۸ پارچه ساخته می شود،مناسب خانواده های سه تا چهار نفره می باشد.

توجه داشته باشیدکه برخی ازمدل های هشت نفره دارای ظرفیت هشت به علاوه هستند که ظرفیت آنها کمی بیشتر از هشت نفر است.

درهنگام خریداین نوع دقت داشته باشید که قدرت شستشوی ظروف بسیارچرب وخشک راهم داشته باشد.

تعمیر ظرفشویی در شیراز

تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز

 ماشین های ظرفشویی دوازده نفره از پرفروش ترین ظرفیت ها هستندکه برای خانواده های شلوغ مناسب بوده و دارای ظرفیت ۱۴۴ پارچه می باشد .

درنوع ظرفیت دوازده به علاوه یک،که کمی گنجایش بیشتری دارند،دقت کنید که  سبدهای دارای قابلیت تنظیم ارتفاع وبرنامه شستشوی نیم شور داشته باشند.

مدل چهارده نفره دارای بیشترین حجم در میان ماشین های ظرفشویی است،که ظرفیت آن ۱۶۰ پارچه بوده وبرای خانواده های شلوغ و پر رفت و آمد مناسب است.این مدل دارای برنامه های شستشوی ظروف خیلی چرب وظرفهای نه چندان کثیف و برنامه نیم شور می باشد.

شما می توانید مدلی را انتخاب کنید که دارای:قابلیت تشخیص خودکار میزان کثیفی ظروف باشد زیرا دراین مدل ازآب وشوینده کمتری استفاده می شود.

البته باید درنظر داشته باشیدکه هزینه بیشتر به معنی ضمانت کیفیت و کارایی بهتر نیست،بسیاری ازماشین های ظرفشویی باقیمت های متوسط،کیفیتی مساوی،با گران قیمت ترین ماشین های ظرفشویی دارند.پس قیمت بالا را ملاک انتخاب خود قرار ندهید‌.

حامی سرویس؛حامی تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز.

تعداد بازوهای آبپاش از گزینه هایی است که در کیفیت شستشو تاثیر بسزایی دارد ، مدل های ارزان تر بازوهای آبپاش کمتر و مدل های بالاتر دارای دو یا سه بازوی آبپاش می باشند .

در هنگام خرید ماشین ظرفشویی به چرخه دمای آب هم دقت کنید ، دمای آب باید بالاتر از ۶۵ درجه باشد .

هنگام خرید ماشین ظرفشویی دقت داشته باشید که تمام جزئیات لازم در گارانتی ذکر شده باشد ، بیشتر شرکت ها ماشین های ظرفشویی را ضمانت یکساله کرده ولی برخی برای ایجاد حس اطمینان در مشتریان خود سه یا پنج سال محصول خود را گارانتی می کنند .

اگر شما به مصرف انرژی و برق کمتر اهمیت میدهید مدلی را انتخاب کنید که دارای سیستم شستشوی با تاخیر باشد و به صورت هوشمند در ساعات بهینه و با کمترین میزان مصرف انرژی شستشو را انجام دهد .

اگر شما افرادی حساس به صدا هستید و کم صدا بودن ماشین ظرفشویی از اولویت های شماست بهتر است مدلی را در نظر بگیرید که دارای عایق صوتی بوده و کم صدا باشند .

در صورتی که شما در طول روز باید چند بار از ماشین ظرفشویی استفاده کنید ، بهتر است مدلی را انتخاب کرده که دارای سیستم شستشوی سریع بوده و بتواند ظرفها را به سرعت خشک کند.

ولی اگر استفاده شما در حد چند بار در هفته است ،بهتر است مدلهایی دارای قابلیت نیم شور را انتخاب کنید.

ارورها

مشکلات مشترک میان ماشین های ظرفشویی:

امروزه برندهای متنوعی در بازار وجود دارد که هر کدام ارور ها و مشکلات مربوط به خود را دارند ، و نحوه برطرف کردن هر ارور در هر مدل متفاوت است و کوچکترین اقدام اشتباهی برای رفع یک ارور ممکن است مشکلات بیشتری را برای ماشین ظرفشویی شما به وجود بیاورد .

در این صورت برای تعمیرات ماشین ظرفشویی خود در شیراز میتوانید با شرکت حامی سرویس تماس حاصل کنید.

با این حال برخی خطاها ممکن است در ماشین ظرفشویی های برندهای مختلف پیش بیاید که میان همه آنها مشترک است ،و ارور خاصی برایشان تعریف نشده است .

در این مطلب چند مورد از این مشکلات را بررسی میکنیم و راه رفع آنها را برای شما توضیح می دهیم .

اگر ماشین ظرفشویی شما ظرف ها را به خوبی تمیز نمی کند باید دنبال دلیل آن باشید .

 • از دلایل ایجاد این مشکل می تواند رسوب مواد غذایی و چربی ها بر روی صفحه صافی کف و فیلتر  ماشین ظرفشویی  و یا کثیف بودن آبپاش های داخلی و واشر درب آن باشد .
 • برای بر طرف کردن این مشکل باید ابتدا تمامی قسمت‌های ماشین ظرفشویی را تمیز و به وسیله آب و سرکه جرم گیری کنید .
 • سپس یکبار ماشین ظرفشویی را بدون ظرف روی برنامه شستشوی دقیق تنظیم کرده و اجازه دهید خود را تمیز کند.

در صورتی که ماشین ظرفشویی شما در هنگام شستشو سر و صدا های عجیب ایجاد می کند باید دلایل آن را مورد بررسی قرار دهید.

 • این مشکل ممکن است به دلیل ایراد در پمپ ماشین ظرفشویی و یاعدم چینش درست ظروف ایجاد شود .
 • البته اگر مشکل از این دو نبود باید بازوهای اسپری آب و آبپاش ها را بررسی کنید .
 • برای رفع این مشکلات باید با تعمیرکاران ماشین ظرفشویی حامی سرویس در شیراز تماس بگیرید ،سپس توسط تکنسین آن ابتدا پمپ ماشین ظرفشویی بررسی شده ،در صورت نیاز آن را تعویض کنید.
 • سپس کارکرد بازوهای آبپاش را زیر نظر بگیرید اگر با ظروف یا با بدنه ماشین ظرفشویی برخورد می کنند ، باید آنها را نیز تعویض نمایید.

اگر ظرفهای شما پس از پایان عملیات شستشو هنوز خیس هستند و از آنها آب می چکد .

 • به دلیل ایراد در مخزن تخلیه یا مسدودیت مسیر پمپ تخلیه می باشد که این مسدودیت معمولا با تجمع باقی مانده مواد غذایی  و چربی پس از شستشوی ظروف ایجاد می شود .
 • برای برطرف کردن این مشکل باید مسدودیت دریچه مخزن تخلیه را بررسی کرده و آن را تمیز کنید، اگر مشکل برطرف نشد باید توسط تعمیرکار ماشین ظرفشویی حامی سرویس در شیراز  تعویض شود.

از مهم ترین مشکلاتی که ممکن است در ماشین های ظرفشویی رخ دهد نشت آب می باشد .

 •  این اتفاق موجب بروز  آسیب های جدی درقطعات وساختار ماشین ظرفشویی می شود.علت ایجادنشتی می تواند پارگی شلنگ تخلیه،ترک وپوسیدگی واشرهای دور درب ماشین ظرفشویی،یاایراد درپمپ تخلیه باشد .
 • برای برطرف کردن این مشکل باید باکمک تعمیرکاری متخصص از شرکت حامی سرویس در شیراز پمپ تخلیه و واشر آن رابررسی کرده ودرصورت نیاز تعویض نمایید،سپس واشرهای دوردرب راچک کنیدودر آخر اتصال صحیح شیر ورودی رابررسی نمایید.
 • درنهایت پیشنهادمابه شما،درموردبهترین واکنش درزمان بروزمشکلات درماشین ظرفشویی،جداکردن دوشاخ برق ازپریز وتماس با شرکت حامی سرویس می باشد.
4.8/5 (26 نظر)