ارور E6 ماشین لباسشویی دوو

ارور E6 ماشین لباسشویی دوو

 

کد خطای E6 ماشین لباسشویی دوو : خرابی برد

اگر تعمیر کار نیستید مطالب زیر را بخوانید .

روش رفع خطای E6 ماشین لباسشویی دوو (راه حل اورژانسی) :

هنگامی که کد خطای E6 ماشین لباسشویی دوو روی صفحه نمایشگر نمایان می شود ؛ نشان گر ولتاژ بالاست که احتمال خرابی موتور بسیار محتمل است .

ارور E6 ماشین لباسشویی دوو

زمانی که ماشین لباسشویی دوو ارور خطای E6 را اعلام می کند به معنی ولتاژ بالاست شما عزیزان میتوانید برای رفع ارور ؛ دو شاخ را از برق جدا کنید. بعد از چند دقیقه دوباره دستگاه را روشن کنید احتمال دارد خطای دستگاه از بین برود و اگر همچنان مشکل دستگاه حل نشد باید کارکرد دستگاه متوقف شود و درخواست تکنسین کاربلد و متخصص کنید.

ارور E5 لباسشویی دوو

اگر موارد ذکر شده مورد بررسی قرار گرفت ولی مشکل ماشین لباسشویی دوو حل نشد و شما می خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن ؛ مشکل ماشین لباسشویی خود را حل کنید . ما شرکت حامی سرویس را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم . کلیه تعمیرات ماشین لباسشویی شما به تخصصی ترین شکل توسط تکنسین های گروه حامی سرویس انجام می شود . تعمیرات شامل گارانتی تعمیرات می شود و هم هزینه های تعمیرات زیر نظر اتحادیه می باشد .

هزینه های تقریبی مربوط به رفع ارور E6 ماشین لباسشویی دوو :

1.خرابی موتور اکترا از قسمت سیم پیچ مربوط به برق موتور یا قسمت مکانیکی موتور یعنی بلبرینگ ها می باشد . که حدود هزینه تعمیرات از 300 هزار تا 1.5 میلیون تومان می باشد .

2.خرابی برد فرمان در اکثر مواقع قابل تعمیر می باشد . که هزینه های تقریبی تعمیرات از 200 تا 850 هزار تومان می باشد .

3.سیم کشی ماشین لباسشویی در اکثر مواقع اگر دچار مشکل شود قابل ترمیم و بازسازی می باشد . که حدود هزینه از 100 تا 400 هزار تومان می باشد.

4.سوکت های متصل به المان ها ؛ قابل تعویض می باشد . که حدود هزینه از 50 تا 150 هزار تومان می باشد .

5/5 (5 نظر)