ارور E8 ماشین لباسشویی دوو

ارور E8 ماشین لباسشویی دوو

کد خطای E8 ماشین لباسشویی دوو : خطای موتور ماشین لباسشویی

اگر تعمیر کار نیستید مطالب زیر را بخوانید .

روش رفع خطای E8 ماشین لباسشویی دوو (راه حل اورژانسی) :

نمایان شدن ارورخطای E8 در ماشین لباسشویی دوو مربوط موتور ؛ سیم کشی و یا المان ها می باشد .

ارور E8 ماشین لباسشویی دوو

بهترین راه حل برای رفع کد خطای E8 در ماشین لباسشویی دوو ؛ که شما عزیزان می توانید انجام دهید و مشکل ماشین لباسشویی خود را حل کنید . با از برق جدا کردن دو شاخ برق ماشین لباسشویی وبعد از 10 دقیقه راه اندازی مجدد . امکان دارد برد فرمان دچار خطا شده باشد و با انجام این کار مشکل ماشین لباسشویی تان حل شود .

اگر موارد ذکر شده مورد بررسی قرار گرفت ولی مشکل ماشین لباسشویی دوو حل نشد و شما می خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن ؛ مشکل ماشین لباسشویی خود را حل کنید . ما شرکت حامی سرویس را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم . کلیه تعمیرات ماشین لباسشویی شما به تخصصی ترین شکل توسط تکنسین های گروه حامی سرویس انجام می شود . تعمیرات شامل گارانتی تعمیرات می شود و هم هزینه های تعمیرات زیر نظر اتحادیه می باشد .

ارور H8 لباسشویی دوو 

هزینه های تقریبی مربوط به رفع ارور E8 ماشین لباسشویی دوو :

1.موتور ماشین لباسشویی در اکثر موارد خرابی قابل تعمیر می باشد . هزینه تقریبی تعمیرات موتوراز 100 تا 550 هزار تومان می باشد . اگرقابل تعمیر نباشد باید تعویض گردد که حدود قیمت از 900 هزار تا 2.500 میلیون تومان می باشد.

2.سیم کشی ماشین لباسشویی در اکثر موارد خرابی قابل ترمیم و بازسازی می باشد . اگر هم قابل ترمیم و بازسازی نباشد امکان تعویض وجود دارد که حدود قیمت از 100 تا 550 هزار تومان می باشد .

3.هزینه های مربوط به خرابی برد فرمان بستگی به قسمت های آسیب دیده برد فرمان دارد که امکان تعمیرات پنجاه درصد می باشد . در غیر اینصورت باید تعویض گردد هزینه تقریبی تعمیرات از 150 تا 900 هزار تومان می باشد.

 

4.3/5 (8 نظر)