ارور H8 ماشین لباسشویی دوو

ارور H8 ماشین لباسشویی دوو

کد خطای H8 ماشین لباسشویی دوو : دمای بالای آب (المنت)

اگر تعمیر کار نیستید مطالب زیر را بخوانید .

روش رفع خطای H8 ماشین لباسشویی دوو (راه حل اورژانسی) :

المنت گرمکن آب ماشین لباسشویی دوو شما اگر دچار مشکل شود و دمای آب ماشین لباسشویی شما بیش از حد داغ شود باعث چروک شدن لباس های داخل ماشین لباسشویی می شود . یا اگر اب دستگاه گرم نشود و شستشو با آب سرد انجام شود باعث می شود لباس ها به درستی شسته نشوند .

ارور H8 ماشین لباسشویی دوو

زمانی که ارور خطای H8 مربوط به المنت ماشین لباسشویی دوو نمایان می شود امکان دارد که سیستم المنت سالم باشد و برد فرمان دچار خطا شده باشد . که با از برق جدا کردن و راه اندازی دوباره ماشین لباسشویی امکان دارد مشکل دستگاه حل شود . در غیر اینصورت باید توسط تکنسین ماهر و متخصص دستگاه مورد بررسی قرار گیرد .

اگر موارد ذکر شده مورد بررسی قرار گرفت ولی مشکل ماشین لباسشویی حل نشد و شما می خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن ؛ مشکل ماشین لباسشویی دوو خود را حل کنید . ما گروه حامی سرویس را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم . کلیه تعمیرات ماشین لباسشویی شما به تخصصی ترین شکل توسط تکنسین های گروه حامی سرویس انجام می شود . تعمیرات شامل گارانتی تعمیرات می شود و هم هزینه های تعمیرات زیر نظر اتحادیه می باشد .

ارور IB لباسشویی دوو

هزینه های تقریبی مربوط به رفع ارور H8 ماشین لباسشویی دوو :

1.سیم کشی ماشین لباسشویی در اکثر مواقع قابل ترمیم و بازسازی می باشد و هم قابل تعویض . که حدود هزینه از صد تا سیصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

2.تعمیرات برد فرمان ماشین لباسشویی احتمال پنجاه درصد می باشد و در غیر اینصورت باید تعویض گردد . هزینه های تعمیرات بستگی به قسمت های خرابی دارد که حدود هزینه تعمیرات از صد هزار تا یک میلیون تومان می باشد .

3.المنت کیفیت و نمونه های مختلفی در بازار دارد . که حدود هزینه از صد وپنجاه تا سیصد و پنجاه هزار تومان می باشد .

4.ترموستات اب در مدلهای ماشین لباسشویی متفاوت است . حدود هزینه از نود تا دویست هزار تومان می باشد .

5.ترمیستور ماشین لباسشویی در اهم و مقاومتهای مختلفی دارد که بستگی به مدل ماشین لباسشویی دارد . حدود هزینه ها از صد و ده تا دویست و پنجاه هزار تومان می باشد.

4.3/5 (4 نظر)