ارور E9 ماشین لباسشویی دوو

ارور E9 ماشین لباسشویی دوو

کد خطای E9 ماشین لباسشویی دوو : خطای هیدروستات

اگر تعمیر کار نیستید مطالب زیر را بخوانید .

روش رفع خطای E9 ماشین لباسشویی دوو (راه حل اورژانسی) :

هنگامی که کد خطای E9 در ماشین لباسشویی دوو شما نمایان می شود ؛ امکان دارد ماشین لباسشویی شما بیش از حد آبگیری کند و باعث سر ریز شدن آب شود یا که به اندازه خیلی کمی آبگیری می کند که باعث می شود ماشین لباسشویی به درستی کار نکند.

ارور E9 ماشین لباسشویی دوو

 

بهترین راه حل برای رفع  ارور E9 در ماشین لباسشویی دوو که امکان دارد مشکل حل شود ؛ باید به مدت چند دقیقه ماشین لباسشویی را از برق جدا کرده و دوباره راه اندازی کنید امکان دارد با این روش مشکل دستگاه شما حل شود.

اگر موارد ذکر شده مورد بررسی قرار گرفت ولی مشکل ماشین لباسشویی دوو حل نشد و شما می خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن ؛ مشکل ماشین لباسشویی خود را حل کنید . ما شرکت حامی سرویس را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم . کلیه تعمیرات ماشین لباسشویی شما به تخصصی ترین شکل توسط تکنسین های گروه حامی سرویس انجام می شود . تعمیرات شامل گارانتی تعمیرات می شود و هم هزینه های تعمیرات زیر نظر اتحادیه می باشد .

ارور UE لباسشویی دوو

هزینه های تقریبی مربوط به رفع ارور E9 ماشین لباسشویی دوو :

1.هیدروستات نمونه های مختلفی دارد الکترونیکی و مکانیکی با کیفیت های متفاوت که حدود قیمت از 80 تا 350 هزار تومان می باشد .

2.شیلنگ و کپسولی هیدروستات در نمونه و ابعاد مختلف وجود دارد . که هزینه تقریبی از 50 تا 200 هزار تومان می باشد .

3.سیم کشی بین المان ها قابل بازسازی می باشند . که حدود هزینه از 100 تا 300 هزار تومان می باشد .

4.برد فرمان در بعضی از موارد قابل تعمیر می باشد که اگر قابل تعمیر باشد هزینه های تعمیر متفاوت است و بستگی به قسمت های خرابی دارد .

5/5 (2 نظر)