ارور UE ماشین لباسشویی دوو

ارور UE ماشین لباسشویی دوو

کد خطای UE ماشین لباسشویی دوو : خطای بالانس نبودن

اگر تعمیر کار نیستید مطالب زیر را بخوانید .

روش رفع خطای UE ماشین لباسشویی دوو (راه حل اورژانسی) :

ماشین لباسشویی های تمام اتوماتیک امروزی که دربازار موجود می باشد یک سنسور نابالانسی در آنها طراحی شده است . که اگر ماشین لباسشویی به درستی هنگام کار بالانس نشود اجازه دور بالا موتور را نمی دهد و از آسیب دیدن دستگاه جلوگیری می کند .

ارور UE ماشین لباسشویی دوو

هنگامی که کد خطای UE مربوط به نابالانسی در صفحه نمایش ماشین لباسشویی دوو ظاهر می شود امکان دارد که با بررسی کردن این موارد مشکل دستگاه حل شود .

  • تنظیم بودن پایه ها
  • تراز بودن محل قرارگیری دستگاه
  • وزن زیادی لباس
  • ناهم وزن بودن لباس ها

اگر موارد ذکر شده مورد بررسی قرار گرفت ولی مشکل ماشین لباسشویی دوو حل نشد و شما می خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن ؛ مشکل ماشین لباسشویی خود را حل کنید . ما شرکت حامی سرویس را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم . کلیه تعمیرات ماشین لباسشویی شما به تخصصی ترین شکل توسط تکنسین های گروه حامی سرویس انجام می شود . تعمیرات شامل گارانتی تعمیرات می شود و هم هزینه های تعمیرات زیر نظر اتحادیه می باشد .

ارور LE لباسشویی دوو

هزینه های تقریبی مربوط به رفع ارور UE ماشین لباسشویی دوو :

1.موتور ماشین لباسشویی در اکثر موارد خرابی ، قابل تعمیر می باشد و هزینه های تقریبی از دویست و پنجاه هزار تا دو میلیون تومان می باشد .

2 .سنسور تاخو مدل های مختلفی دارد که حدود قیمت از صد و پنجاه تا چهارصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

3.کمک و فنرهای نگهدارنده بنابر مدل و کیفیت قیمت های متفاوتی دارند که حدودا از صد وشصت تا دویست و پنجاه هزار تومان می باشد.

4.لاستیک درب بنابر مدل و سایز دستگاه متفاوت است حدود قیمت از صد و هشتاد تا چهارصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

5.پایه های کامل ماشین لباسشویی بنابر کیفیت حدودا از 10 تا 15 هزار تومان می باشد.

6.سیم کشی ماشین لباسشویی دراکثر مواقع قابل ترمیم و بازسازی می باشد و هم قابل تعویض . که حدود هزینه از صد تا سیصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

7.تعمیرات برد فرمان ماشین لباسشویی احتمال پنجاه درصد می باشد و در غیر اینصورت باید تعویض گردد . هزینه های تعمیرات بستگی به قسمت های خرابی دارد که حدود هزینه تعمیرات از صد هزار تا یک میلیون تومان می باشد .

4.4/5 (5 نظر)