ارور LE ماشین لباسشویی دوو

ارور LE ماشین لباسشویی دوو

کد خطای LE ماشین لباسشویی دوو : خرابی میکروسوییچ

اگر تعمیر کار نیستید مطالب زیر را بخوانید .

روش رفع خطای LE ماشین لباسشویی دوو (راه حل اورژانسی) :

میکروسویچ همانند یک کلید امنیتی عمل می کند . تا زمانی که میکروسوئیچ درب عمل نکند ماشین لباسشویی اقدام به انجام هیچ کاری نمی کند .

ارور LE ماشین لباسشویی دوو

هنگامی که ماشین لباسشویی دوو ما کد خطای LE مربوط به میکروسوئیچ را اعلام میکند باید در نظر داشت که چیزی مانع بسته شدن درب لباسشویی نشده باشد . در گاهی موارد زبانه و دستگیره اگر آسیب ببیند ؛ باعث بسته نشدن درب می شود و شما عزیزان می توانید به راحتی بررسی کنید .

اگر موارد ذکر شده مورد بررسی قرار گرفت ولی مشکل ماشین لباسشویی دوو حل نشد و شما می خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن ؛ مشکل ماشین لباسشویی خود را حل کنید . ما شرکت حامی سرویس را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم . کلیه تعمیرات ماشین لباسشویی شما به تخصصی ترین شکل توسط تکنسین های گروه حامی سرویس انجام می شود . تعمیرات شامل گارانتی تعمیرات می شود و هم هزینه های تعمیرات زیر نظر اتحادیه می باشد .

ارور E8 لباسشویی دوو

هزینه های تقریبی مربوط به رفع ارور LE ماشین لباسشویی دوو :

1.میکروسوییچ درب نمونه و مدل های مختلفی دارد . که هزینه های تقریبی از صد و بیست تا سیصد و پنجاه هزار تومان می باشد .

2.زبونه و دستگیره درب مدل های مختلفی دارد با کیفیت های متفاوتی . که حدود هزینه از پنجاه و پنج تا دویست هزار تومان می باشد .

3.سیم کشی ماشین لباسشویی در اکثر مواقع قابل ترمیم و بازسازی می باشد و هم قابل تعویض . که حدود هزینه از صد تا سیصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

4.تعمیرات برد فرمان ماشین لباسشویی احتمال پنجاه درصد می باشد و در غیر اینصورت باید تعویض گردد . هزینه های تعمیرات بستگی به قسمت های خرابی دارد که حدود هزینه تعمیرات از صد هزار تا یک میلیون تومان می باشد .

4/5 (4 نظر)