ارور df یخچال هیمالیا

ارور df یخچال هیمالیا

علامت df در یخچال فریزر های هیمالیا

یخچال فریزر های بدون برفک به علت اینکه دارای سیستم برفک زدایی اتوماتیک میباشند در طول روز امکان دارد چند مرحله دستگاه روی حالت برفک زدایی برود و هربار که روی حالت برفک زدایی میرود این علامت ظاهر میشود.

سیستم برفک زدایی را Defrost میگویند که علامت DF مختصر این کلمه میباشد.

ارور F4 یخچال فریزر هیمالیا

در این حالت المنت ها در مدار قرار میگیرند و موتور دستگاه خاموش میشود و معمولا 5 تا 15 دقیقه طول میکشد تا از این حالت خارج شود.

ارور df یخچال هیمالیا

مصرف برق یخچال هنگام علامت Df  افزایش پیدا میکند

هنگامی که یخچال فریزر روی حالت دیفراست میرود به علت اینکه المنت ها مصرف برق زیادی دارند باعث میشود که مصرف برق دستگاه افزایش یابد که با بهینه استفاده کردن از دستگاه و کاهش در باز و بسته کردن درب یخچال فریزر و قرار ندادن مواد غذایی گرم داخل دستگاه شما میتواند به میزان قابل توجهی در مدت زمان برفک زدایی دستگاه کاهش ایجاد کنید که در نتیجه باعث میشود که مصرف برق دستگاه کاهش پیدا کند.

مزایای یخچال فریزر هیمالیا

یکی از مزیت های بارز یخچال فریزر های بدون برفک هیمالیا این هست که دارای سیستم برفک زدایی اتوماتیک هست و این باعث میشود که عمر مواد غذایی در این یخچال فریزر ها افزایش یابد .

تقریبا تمامی سیستم های یخچال فریزر های جدید هیمالیا دارای این سیستم هستند و این یکی از بارز ترین مزیت های یخچال فریزر های هیمالیا میباشد.

در قسمت کامنت ها از ما بپرسید

هر سوالی که در مورد یخچال فریزر های هیمالیا دارید در قسمت کامنت ها از ما بپرسید کارشناسان ما در سریعترین زمان پاسخگوی شما هستند

3.2/5 (5 نظر)