ارور E16 ماشین لباسشویی بوش

ارور E16 ماشین لباسشویی بوش

ارور E16 ماشین لباسشویی بوش : میکروسوییچ درب

برای شناخت بیشتر  کد خطای E16 ماشین لباسشویی بوش ، مطلب زیر را بخوانید .

نمایندگی لباسشویی بوش در اصفهان کجاست؟

روش رفع ارورE16 لباسشویی بوش (راه حل اورژانسی) :

میکروسویئچ درب در تمامی ماشین لباسشویی های اتوماتیک بعنوان یک کلید امنیتی عمل می کند . این کلید امنیتی ، هنگام کارکرد ماشین لباسشویی از باز شدن درب ماشین لباسشویی جلوگیری می کند .

ارور E16 ماشین لباسشویی بوش

هنگامی که کد خطای E16 ماشین لباسشویی بوش ( میکروسویئچ درب ) نمایان می شود ، یعنی ماشین لباسشویی شما روشن می شود اما هیچگونه برنامه ای را اجرا نمی کند ؛ امکان دارد مشکل میکروسویئچ ، دستگیره و یا زبانه درب باشد . شما عزیزان می توانید براحتی این موارد را بررسی کنید .

اگر موارد ذکر شده مورد بررسی قرار گرفت اما همچنان ماشین لباسشویی بوش شما مشکل دارد و درخواست تعمیرات برای حل مشکل ماشین لباسشویی خود دارید . ما به شما شرکت حامی سرویس را معرفی می کنیم و شما عزیزان با خیال راحت می توانید درخواست تکنسین ماهر و متخصص کنید . کلیه تعمیرات ماشین لباسشویی خود را مورد گارانتی شرکت حامی سرویس قرار دهید و فاکتور معتبر مورد تایید اتحادیه دریافت کنید .

نمایندگی بوش اصفهان کجاست؟

هزینه های تقریبی مربوط به رفع ارورخطای E16 ماشین لباسشویی بوش :

1.میکروسویئچ درب ماشین لباسشویی بوش انواع مختلفی دارد . که هزینه  تقریبی از 150 تا 400 هزار تومان می باشد .

2.دستگیره و زبانه درب بستگی به مدل ماشین لباسشویی دارد . که هزینه ی آن از 50 تا 250 هزار تومان می باشد .

3.سیم کشی ماشین لباسشویی در بعضی از موارد خرابی قابل ترمیم و بازسازی می باشد . که هزینه ی آن از 100 تا 450  هزار تومان می باشد .

4.هزینه تعمیرات برد فرمان ماشین لباسشویی بنابر قسمت های خراب شده متفاوت می باشد که امکان تعمیر برد فرمان ماشین لباسشویی 50 درصد می باشد که در غیر اینصورت باید تعویض گردد . بنابراین هزینه تعمیرات از 100 هزار تومان تا یک میلیون تومان می باشد .

ارور E31 لباسشویی بوش

5/5 (3 نظر)

برای دیگران هم ارسال کنید.

دیدگاه خود را بنویسید