ارور E31 ماشین لباسشویی بوش

ارور E31 ماشین لباسشویی بوش

 

 

ارور E31 لباسشویی بوش : خطای تخلیه آب

برای شناخت بیشتر  کد خطای E31 ماشین لباسشویی بوش ، مطلب زیر را بخوانید .

روش رفع ارور E31 ماشین لباسشویی بوش (راه حل اورژانسی) :

در تمامی ماشین لباسشویی های تمام اتوماتیک با توجه به زمان مشخص شده باید آب شستشو تخلیه شود در غیر اینصورت اختلال در کارکرد ماشین لباسشویی بوش رخ می دهد و دستگاه نمیتواند از خود عملکرد خوبی نشان دهد.

ارور E31 ماشین لباسشویی بوش

اولین اقدام برای رفع خطای مربوط به تخلیه فیلتر سیفون تخلیه،جنت های خروجی وخروجی فاضلاب میباشد که امکان دارد مشکل دستگاه شما حل شود .

اگر موارد ذکر شده مورد بررسی قرار گرفت اما همچنان ماشین لباسشویی بوش شما مشکل دارد و درخواست تعمیرات برای حل مشکل ماشین لباسشویی خود دارید . ما به شما شرکت حامی سرویس را معرفی می کنیم . شما عزیزان با خیال راحت می توانید درخواست تکنسین ماهر و متخصص کنید . کلیه تعمیرات ماشین لباسشویی خود را مورد گارانتی شرکت حامی سرویس قرار دهید و فاکتور معتبر مورد تایید اتحادیه دریافت کنید .

 نمایندگی ماشین لباسشویی بوش در اصفهان کجاست؟

هزینه های تقریبی مربوط به رفع ارورخطای E31 ماشین لباسشویی بوش :

1.شیلنگ تخلیه ابعاد مختلفی دارد که بنابر ابعاد قیمت های متفاوتی دارد و میتوان گفت از هفده تا سی و پنج هزار تومان می باشد.

2.سیم کشی ماشین لباسشویی در اکثر مواقع قابل ترمیم و تعویض می باشد و حدودا هزینه آن از صد تا سیصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

3.پمپ تخلیه مدل های مختلفی دارد که با توجه به مدل و کیفیت قیمت های متفاوتی دارد و تقریبا از صد و شصت تا سیصد و هشتاد هزار تومان می باشد.

4.تعمیرات برد فرمان ماشین لباسشویی احتمال پنجاه درصد می باشد و در غیر اینصورت باید تعویض گردد . هزینه های تعمیرات بستگی به قسمت های خرابی دارد که حدود هزینه تعمیرات از صد هزار تا یک میلیون تومان می باشد .

ارور E27 لباسشویی بوش

5/5 (9 نظر)