ارور E5 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور E5 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور لباسشویی

مواردی که باید مورد بررسی قرار گیرد :

  1. خرابی موتور دستگاه
  2. گیرکردن لباس بین دیگ و درب ماشین لباسشویی
  3. خرابی بلبرینگ ها
  4. خرابی سه نظام ماشین لباسشویی
  5. سیم کشی دستگاه

 

اگر تعمیر کار نیستید مطالب زیر را بخوانید .

روش رفع خطای E5 ماشین لباسشویی اسنوا (راه حل اورژانسی) :

زمانی که ماشین لباسشویی شما در حالت جام کردن باشد و موتور به سختی شروع به حرکت کند باعث بروز خطای ولتاژ می شود . ارور خطای E5 در صفحه نمایش ماشین لباسشویی اسنوا نمایان شود .

ارور E5 ماشین لباسشویی اسنوا

زمانی که ارورخطای E5 درماشین لباسشویی اسنوا شما نمایان می شود باید بررسی کنید که لباس ها بین لاستیک و درب گیر کرده نباشد . و دقت داشته باشید اگر به همین روند ماشین لباسشویی به کار گرفته شود باعث خسارت بیشتر در ماشین لباسشویی شما می شود .

نتیجه گیری:

اگر موارد ذکر شده مورد بررسی قرار گرفت اما مشکل ماشین لباسشویی شما حل نشد و می خواهید در کمترین زمان ممکن مشکل دستگاه خود را حل کنید . ما شرکت حامی سرویس را به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم و کلیه تعمیرات ماشین لباسشویی شما شامل گارانتی تعمیرات می شود و هم هزینه های تعمیرات زیر نظر اتحادیه می باشد .

هزینه های تقریبی مربوط به رفع ارور E5 در ماشین لباسشویی اسنوا :

1.موتور ماشین لباسشویی در اکثر موارد خرابی ، قابل تعمیر می باشد و هزینه های تقریبی از دویست و پنجاه هزار تا دو میلیون تومان می باشد .

2 .سه نظام و بلبرینگ های ماشین لباسشویی اگرمشکل پیداکند فقط باید تعویض گردد.هزینه تقریبی تعمیرات حدودااز سیصد هزار تا یک میلیون هزار تومان می باشد.

3.سیم کشی ماشین لباسشویی دراکثر مواقع قابل ترمیم و بازسازی می باشد و هم قابل تعویض . که حدود هزینه از صد تا سیصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

4.تعمیرات برد فرمان ماشین لباسشویی احتمال پنجاه درصد می باشد و در غیر اینصورت باید تعویض گردد . هزینه های تعمیرات بستگی به قسمت های خرابی دارد که حدود هزینه تعمیرات از صد هزار تا یک میلیون می باشد .

 

حداکثر قیمت بد بینانه ((2.000.000 تومان))
حداقل قیمت خوش بینانه ((100.000 تومان))

‫5/5 ‫(4 نظر)