ارور IB ماشین لباسشویی اسنوا

ارور IB ماشین لباسشویی اسنوا

کدارور IB ماشین لباسشویی اسنوا : خرابی برد فرمان ماشین لباسشویی اسنوا

اگر تعمیر کار نیستید مطالب زیر را بخوانید .

روش رفع خطای IB ماشین لباسشویی اسنوا (راه حل اورژانسی) :

ماشین لباسشویی های تمام اتوماتیک امروزی دارای یک برد فرمان هستند . که تمامی مراحل کار ماشین لباسشویی را با برنامه ریزی خیلی دقیق اجرا میکنند و اگر برد فرمان ماشین لباسشویی دچار مشکل شود در فرآیند شستشو ماشین لباسشویی اختلال ایجاد می شود .

علت ارور ie لباسشویی اسنوا

ارور IB ماشین لباسشویی اسنوا

زمانی که برد فرمان ماشین لباسشویی اسنوا دچار مشکل شود و ارور IB نمایش داده می شود . علت های متفاوتی دارد که امکانش هست با نوسانات برق یا رطوبت زیاد باعث خرابی برد فرمان شود . در بعضی مواقع امکان دارد برد فرمان دستگاه دچار خطا شود که می توانید با از برق جدا کردن و راه اندازی دوباره و مجدد مشکل برد فرمان ماشین لباسشویی اسنوا را حل کنید .

اگر موارد ذکر شده مورد بررسی قرار گرفت ولی مشکل ماشین لباسشویی حل نشد و شما می خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن ؛ مشکل ماشین لباسشویی اسنوا خود را حل کنید . ما گروه حامی سرویس را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم . کلیه تعمیرات ماشین لباسشویی شما به تخصصی ترین شکل ممکن انجام می شود . تعمیرات شامل گارانتی تعمیرات می شود و هم هزینه های تعمیرات زیر نظر اتحادیه می باشد .

هزینه های تقریبی مربوط به رفع ارور IB در ماشین لباسشویی اسنوا :

1.سیم کشی ماشین لباسشویی در اکثر مواقع قابل ترمیم و بازسازی می باشد و هم قابل تعویض . که حدود هزینه از صد تا سیصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

2.تعمیرات برد فرمان ماشین لباسشویی احتمال پنجاه درصد می باشد و در غیر اینصورت باید تعویض گردد . هزینه های تعمیرات بستگی به قسمت های خرابی دارد که حدود هزینه تعمیرات از صد هزار تا یک میلیون می باشد .

 

5/5 (2 نظر)